• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAGGIE3D PHOTOS
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    postupem času budou snad i nějaký lepší záběry :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    DYSTOPIK: velmi pěkné
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    jeden čerstvej snímek do rodinnýho alba


    a v barvě
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    Sharp vyvinul 3D displej, k jehož sledování nejsou třeba speciální brýle
    http://digiweb.ihned.cz/c1-42162570-sharp-vyvinul-3d-displej-k-jehoz-sledovani-nejsou-treba-specialni-bryle
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    Sharp vyvinul 3D kamerový modul pro mobilní zařízení. Dovede zaznamenat 3D obraz ve vysokém rozlišení | DigiWeb.iHNed.cz -
    http://digiweb.ihned.cz/c1-43616200-sharp-vyvinul-3d-kamerovy-modul-pro-mobilni-zarizeni-dovede-zaznamenat-3d-obraz-ve-vysokem-rozliseni
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    MAGGIE: děkuji :)

    jinak jsem si nedávno nechal vyvolat první diák ze sterea 35, který jsem tady už zmiňoval
    [ DYSTOPIK @ 3D PHOTOS ]
    a fotky vyšly docela pěkně, takže mam velkou radost že je funkční

    timhle se vycvakávaj dvojice fotek, který se dávaj do kotoučků
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    super!
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    GECKON
    GECKON --- ---
    PRAASHEK: tak možná je to hra od hry, jak mají v prostoru situovanou tu zbraň. Já to v podstatě zkoušel jen na UT3, Command & Conquer 3 a Runes of Magic. Ostatně na každou hru jsem si to musel seštelovat jinak a u posledních dvou her mi vždycky dělal problém kursor, který se do prostoru nezanášel :/

    ..jinak, to že má člověk rozhozené vidění po sundání brýlí je běžná věc. Už aby se také staly běžnou věcí monitory, bez potřeby 3D brýlí. Zatím to čeká jen malé displaye u mobilů, ale tak se máme na co těšít :))
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    šteluje se to shift+num+/num-. u farcry 2 to funguje bezvadně, u toho obrázku níže to mám seštelovaný taky dobře, prostředí je prostorové ale ta zbraň je ouplně mimo právě

    btw. když jsem si ty brejle sundal, jedním okem jsem viděl studenější barvy a druhým teplejší :)
    GECKON
    GECKON --- ---
    PRAASHEK: ono se to dá seštelovat pomocí vybraných kláves na numerické klávesnici.. Dá se tam doladit hloubka a odsun obrazu.

    Při malé hloubce se to může jevit víceméně placaté, ale je to lepší než taková hloubka, že ti část zbraně přelézá za kraj obrazu. A ten odsun je v podstatě pozice na ose-z, když je moc u tebe, máš pocit, že je ta zbraň přímo u tebe před monitorem, ale opět to může udělat to co na tom obrázku. Když to posuneš víc za monitor, je to o mnoho hratelnější.

    Chce si to v tom softu očíhnout, co která klávesa nastavuje, a pohrát si s tím :)
    Pokud bys to chtěl mít se všemi barvami v celé své kráse, tak tam je možné nastavit i crosseye. Pokud se na to naučíš šilhat, tak alespoň na 15 minut je to dobrá zábava :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    tak se mi sice podaří spustit hru a nastavil jsem pomocí zkratek aby to bylo prostorové, ale kurva ta flinta to prostě kazí :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    halo prosim jak nastavit ten driver pro cyan brejle abych mohl hrát hry...spustí se wizard při spuštění her a když ho projdu, spustí se znova :) když odškrtnu ať se u té hry příště nespouští, tak mám při spuštění pak černou obrazovku. přes double alt+tab se pak do hry dostanu, ale u CoD4 se nic neděje (menu vidím, ale kurzor myši se nehejbe), v saints row 2 pak jsem se do hry dostal, ale jsou to jenom divné geometrické tvary
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    a u gröbovy vily mě došly baterky ve foťáku, takže tady moje procházka končí:)




    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    grotta v rekonstrukci a okolí. jsem zvědavej, jak ji daji do pucu..




    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    viniční altán a okolí



    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam