• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAGGIE3D PHOTOS
    AZAZEL1MZ
    AZAZEL1MZ --- ---
    DYSTOPIK: jj ramecky i prohlizecku uz mam, dokonce jsem si koupil z ebay.com i masinku na rezani filmu ale ten zpropadeny cas neni, neco jsem uz zkusebne zalozil do ramecku ted jeste to musim doladit co se tyce skenovani a prevodu do pc :-)
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    jak jsem tady dneska zmiňoval to kukátko, tak někdy před víc než měsícem jsem si koupil ještě tohle - dneska mi to přišlo
    luxusní systém od soudruhů, je tam vidět takový kolečko postraně, kterym se dá zaostřit třeba na místa vpředu, nebo vzadu na fotkách + k tomu kolem 50ti obrázků moskvy :)
    za krásnejch 75kčs včetně poštovnýho, no neber to.. :)
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    DRAGON: z toho mě uplně bolej bulvy :) ale vypadá to dobře..
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DYSTOPIK: koukni se na to zprima a zasilhej co jen dokazes :) a pak to dohledas..
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    DRAGON: jak s tim mam naložit. snažim se to naostřit a držim si papír mezi nosem a středem těch obrázků, ale bez úspěchu
    DRAGON
    DRAGON --- ---


    stereogram
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    (nevim jestli je srozumitelný, nebo přínosný, co tady občas napíšu - kdyžtak mě zpacifikujte)
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    +když nám tady časem ukážeš ty anaglify, budu moc rád, ale když bys třeba vzal kámošům ukázat fotky z nějaký grilovačky-koupačky-vejletu a ukážeš jim to takovymhle kukátkem, úspěch ti garantuju.)
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    tady jsem to našel. stojí to 190,-
    já na to narazil na aukru za pár šupů
    TRIDAKT studio - 3D shop :: Detail Stereo prohlížečka 3-D World ::
    http://www.tridakt.cz/3dshop/index.php?a=detail&d=89
    + ty ránečky do toho
    TRIDAKT studio - 3D shop :: Detail stereo diarámečky RBT ::
    http://www.tridakt.cz/3dshop/index.php?a=detail&d=88
    ale jak jsem řikal, no problemo si je udělat sám
    mělo by to mít stejnou rozteč jako objektivy na foťáku a v tom je ten vtip :)

    rád bych zkusil simulovat foťák na kinofilm se dvěma oběktivama posunem normálního foťáku na kinofilm (jakože udělat dva snímky na diák-levej a pravej), ale zatim jsem to zkoušel jen jednou a nějak levá ruka nevěděla, co dělá pravá a výsledkem je, že jsem vyprasil asi půlku filmu. takže někdy to zas zkusim s chladnou hlavou:)
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    AZAZEL1MZ: jestli ti můžu dát malej tip fotoamatéra, tak než převádět do anaglyfu (červený a modrý brejle), fotil bych na diáky a pak si to nastříhal do takovejch těch "šablonek" (zkusim najít)
    ty se daji koupit plastový, nebo si je člověk může nastříhat z kartonu.

    já fotim na digitál způsobem jak je ukázanej tady v tom gifu nahoře DYSTOPIK a ten posun se uvádí v poměru desetiny až padesátiny vzdálenosti od snímanýho předmětu. což je třeba když fotíš osobu v řádech centimetrů (třeba 1 až 3+-) když fotim nějakej předmět nablízko, jsou to moimetry.
    tadyten tvuj foťák je baj vočo dělanej na rozteč očí (stejně jako to moje stereo 35), což znamená, že je to dá se říct předurčený pro tyhlencty "kukátka"
    třeba když to převedeš do anaglyfu, tak z toho budou epesní obrázky, ale určitě třeba jako vedlejší produkt by to stálo za to prubnout.
    to moje stereo má obrázky něco přes 1cm čtvereční, ale co jsem si pořídil ten maliscop DYSTOPIK, ten má 24*35 jako ten tvůj foťák a timhle způsobem je fakt celkem na co koukat..
    AZAZEL1MZ
    AZAZEL1MZ --- ---
    DYSTOPIK: no vida a je tam i ta moje nadhera :-)
    AZAZEL1MZ
    AZAZEL1MZ --- ---
    DYSTOPIK: jj jeden film uz mam nafoceny a vyvolany ale protocili se do toho svatky a zkouskove takze ... neni casu na skenovani + musim najit nejaky web kde pisou jak ty naskenovane fotky zpracovat + si poridit bryle :-) takze vse je v procesu jen to chce trosku casu :-)
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    DYSTOPIK: ještě k tomu nimslu pro představu
    Фото в формате 3D на камеру Nimslo 3D - Креатив, дизайн, идеи дизайнеров, новости в мире технологий - creafan.com
    http://creafan.com/photo-creative/313-photo-in-a-format-3d-on-chamber-nimslo-3d.html
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    AZAZEL1MZ: tak coo? nějaký výsledky? jsem zvědav :)
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    zas nějaký foťáky,,
    Stereocameras
    http://www.wernthaler.de/Stereoskopie/Stereokameras.html
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    wow, supr klub!
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    tohle už muj mozek nějak nepobírá

    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ty jedny nejsou skladem :/ to mě trošku sere, kdybyste někde našli skladem, dejte pls vědět, budu pokusnej králík a koupím
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    PRAASHEK: to budu rád..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam