• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHpifka z malých pivovarů & hospůdky kde je točej (Cz, Sk)
    TSOH
    TSOH --- ---
    LALINA: vždyt to , F, tam neni zas tak hrozny ne ? rozhodně ne na smažení v pekle... :)
    LALINA: to je takova ta budka na otočce busu (silnice dal vede na Chabry..) ? jen pro info... obcas jezdim kolem na kole tak ze bych mel dalsi obcerstvovačku... :)
    jak píšeš o te podivane tak sveho casu jsem mel rad v teto lokalite misto na konecne tramvají v Kobylisích... stánek na stojáka u toho kulataku... neni to tam o dobrem pivu ale nejakou atmosferu tam clovek nasaje... (stejne tak Pátá kolona v Bohnicích) ale zpět k piv(f)u > v Řeži na cyklostezce maji vcelku fajn Svijany...
    FINSON
    FINSON --- ---
    LALINA: Toho neznáš ;-)
    LALINA
    LALINA --- ---
    FINSON: opravdu? ale to je úžasné, tak tedy sem budu chodit :-))
    btw: a kterej to je? :-))
    FINSON
    FINSON --- ---
    BULHI: Ale to by sis pamatovat měl. Je to nejlepší pivo, jaké jsem zatím pil ;-) Ale tam asi hrály svoji roli i okolnosti, za jakých jsem ho pil...
    LALINA: Ale najde se zde taky minimálně jeden slušňák, co vypije maximálně pět piv za měsíc, fetování zkusil naposled v osmi letech v modelářském kroužku a hulení ani neví, co je ;-)
    LALINA
    LALINA --- ---
    WENOUSH: zrovna včera jsem mela mocné nutkání jít na pivo, ale jak už to bejvá, zrovna nikdo bez rodinnejch důvodů se nenašel, kdo by se mnou šel.
    I šla jsem tedy sama. Já vím, že to bude znít hrozně, ale na konečný v Čimicích mají fakt dobrej gambrinus... sice tam jezdím hlavně za podívanou, ale k ní naprosto nerozlučně patří i pivo.. to se to potom rozhlíží mnohem líp :-)) A v té budce na kuří nožce je fakticky uplne pitelnej.
    Nicméně kousek odsud je Chýše a tam mají mnamky, asi už tu Kaciř psal, (jediná moje smůla je, že otvírají az od 17:00)

    nicméně na pivo zajít můžeme, abych to uplne nezakecala, pokud nemas rodinné důvody a nevadej ti umelci a divnobáby:-)))
    WENOUSH
    WENOUSH --- ---
    LALINA: ach ti umělci! nezajdeme radši na pivo ? ;-)
    LALINA
    LALINA --- ---
    WENOUSH: no já nemyslela zároven...a taky jsem si vedomá, že trestuhodne zevšeobecnuju... to je umelecká nadsázka, víš? ;-)
    WENOUSH
    WENOUSH --- ---
    LALINA: no promiň, ale dobrý pivo se nubudu kazit nějakým hulením! (i když občas se naskytne pivo, ke kterýmu se hodí nacpat si dýmku dobrým tabáčkem)
    LALINA
    LALINA --- ---
    BROSKEF: budeš se smažit v pekle, brosfičko:-)


    já už vím, proč ty kluby o pivu jsou dva... je tu diametrální rozdíl. Původní klub je osazenej lidma, kteří říkají pivo, nicméně jsou malomluvní a nekdy se berou moc vážně, taky moc neberou holky. Proto jsem tam prestala chodit.

    Ale tady jsou zase lidi, co jsou sice přívětivější, ale říkaj pifko a jistě mají i další charakterové vady s tím související, jako kupříkladu hulení a fetování, žejo? ;-)))

    si človek moc nevybere:-]]]
    VDB
    VDB --- ---
    FAKOLY: Kacov nejvetsi luxus, i kdyz koukam ze podrazili... jinak v praze ho maj este v jedny tajny hospe v modranech (ulice Barunčina, rodinnej barak bez vyvesniho stitu)...kazdopadne doporucuju knajpu primo v pivovaru v Kacove, tam se neda odolat... (a myslim 12tka za 14,-)
    VODOMERKA
    VODOMERKA --- ---
    tady je link na nic moc fotku sezonni nabidky Kocoura http://img19.imageshack.us/img19/8707/12092009025upivnlstek.jpg (trosku vetsi, hur citelny)
    VODOMERKA
    VODOMERKA --- ---
    WENOUSH
    WENOUSH --- ---
    VODOMERKA: myslíš pifko?
    VODOMERKA
    VODOMERKA --- ---
    HLADOLET: IPA Samuraj je zatim nejlepsi pivko od Kocoura, co jsem tam pil :)
    BROSKEF
    BROSKEF --- ---
    LALINA: deme na pifo?
    LALINA
    LALINA --- ---
    já koukám na tu anketu a nestačím se divit... PIFO ?!?!?!?! to jako myslíte vážně?
    Jak někdo může takhle prznit to posvátné slovo?!?!
    Za to se budete smažit v pekle nasucho !!!
    IGRACEK
    IGRACEK --- ---
    SESTRENICE_HADA: Letna pod Bubenec nepatri, Letna ani neni ctvrt :] je to 'jen' jmeno oblasti.

    HLADOLET: a neni to naproti amu, ale AVU. A Kocoura tam maj vybornyho!!! :]
    HLADOLET
    HLADOLET --- ---
    WENOUSH: je to na rohu sochařský ulice uplně u stromovky nemaj ani vývěsní štít a na dveřích je koule

    SESTRENICE_HADA: tak desítku ma staropramen a dvanáctku kocoura to je normální že si řekneš v hospodě jestli budeš pít 12 nebo 10 ne.o)
    XINDLX
    XINDLX --- ---
    MOUNTBATTEN: jo s tim pifkem souhlasim, je to zavrženíhodnej název
    BULHI
    BULHI --- ---
    FINSON: v Merende ho kdysi meli, ale priznam se, ze uz si vubec nepamatuju jestli mi to chutnalo nebo ne :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam