• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHpifka z malých pivovarů & hospůdky kde je točej (Cz, Sk)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    za svoje uplne prvni pivo nepocitam ze sem si cucnul od rodicu, to neni pivo, ale prvni pivo, ktery sem tak nejak rad vypil a ne jenom jedno sem mel na chmelovy brigade, to mi bylo asi patnact :)))) mel sem tri, byly to louny (rip louny) a byl sem z nich opilej docela dost, protoze sem nebyl zvyklej pit alkohol vubec
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    jamajka je dobra, ale je tam porad plno, postriziny dobry, poutnik je taky z nymburka, ale asi jinej pivovar ne ?
    VDB
    VDB --- ---
    MARGE: tyjo jako jamajka knajpa dobra, ale ty svetly postriziny mi tam nak nejedou...
    MARGE
    MARGE --- ---
    Jako malou mně hrozně lákala ta pěna..sice mně napoprvý zklamalo, že je hořká, ale zanedlouho jsem tý hořkosti přišla na chuť..;-)

    btw. včera Jamajka na Smíchově - Postrižinská 10,11,12+černý...:-))
    TSOH
    TSOH --- ---
    NEGI: sorry :) ted uz to predelat nejde ne ? (asi by to byla dost frekventovana možnost... :))
    NEGI
    NEGI --- ---
    a v tý anketě chybí možnost "už si nepamatuju" :-)
    NEGI
    NEGI --- ---
    HAUSNUMERO:
    MARGE:
    jj, Plzeň nabízel i pod nákupku za 20,- a zase dával přednášku o Konrádu, je to ale znalec ten chlapík:-)

    Mimochodem jsem jich tam poslal asi šest, k tomu jsem zaprasil dvouma rumama a na závěr, což mi nedalo, jsem si počkal na Konráda dvanáctku, kterou narazil, protože došla ta Plzeň;-) Jo a ty běžky byly nazpět taky fajn:-)
    HAUSNUMERO
    HAUSNUMERO --- ---
    ENPE: jo koukal jsem se ze to je fainovejsi podnik, ale tak stim se musi pocitat a plzenskou dvanactku v centru tak pod 40 petky pomalu nesezenes. Holt jich tam neposlu deset, ale jenom pet a budu se tesit na jarni vylet do Pelhrimovska :)
    ENPE
    ENPE --- ---
    HAUSNUMERO: Já ho tam měl naposled někdy v září a nebyl špatnej (12 nefiltrovaná), akorát trochu dražší...
    HAUSNUMERO
    HAUSNUMERO --- ---
    NEGI: jo z vlaku jsem si vsimnul, ze se po lese valej kusy polamany lyzarsky vybavy :))
    Marta rikala ze tam prej s regentem konci nebo co a taky jim prej nabizel prazdroj za nakupku stim, ze ho nikdo nechceš pit tak aby se ho zbavil :))


    TSOH: ANDY_WARHOL: dik chce si to asi hlidat na strankach co tam zrovna maj kazdopadne u sadu jsem nebyl uz pekne dlouho tak to napravim :)


    ENPE:z touhle zpravou jsi mi teda udelal radost pujdu co nejdriv ozkouset a podam hlaseni :)
    MARGE
    MARGE --- ---
    NEGI: Joo Marge už v sobě měla 2 Regenty a 2 Konrády.. To se pak běžkovalo úplně samo..:-))
    ENPE
    ENPE --- ---
    HAUSNUMERO: Poutníka točej ve vinárně Zlatý Had, Plaská 4 Praha 5. Mimo jiné tam mají i vynikající vína.
    TSOH
    TSOH --- ---
    ANDY_WARHOL: aha.. tak pak si jedine napsat do pivovaru pro info...
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    TSOH: podle me nemaji, protoze to je to pivo co se kazdy tyden meni, rikaji tomu pivni turistika od stolu
    NEGI
    NEGI --- ---
    HAUSNUMERO: Naše běžkařská pouť nás dnes zavedla do Klánovic na Konráda, pohodička, s Marge jsme se potkali cestou;-)
    HAUSNUMERO
    HAUSNUMERO --- ---
    Nevite jestli nekde v Praze tocej Poutnika?
    VAZZI
    VAZZI --- ---
    http://www.vysebrodskypivovar.cz/index.php?akc=tla3
    Nejmenší pivovar na jihu čech. Podsládka tam dělá zpěvák z tátovi kapely a vaří pivo fakt s láskou... Všichni si ho jenom chválí a je vážně lahodný...
    HAUSNUMERO
    HAUSNUMERO --- ---
    ANDY_WARHOL: ja tam byl po dlouhy dobe a bohuzel autem, ale nedalo mi to, tak jsem ochutnal aspon maly kvasnicovy a musim pochvalit..


    IJACZEK: toceny a dokonce meli v patek vecer kompletni nabidku jo a na nekterej stolech jsou samovycepy, ale nevim jestli do nich teklo vsechno, protoze sem u nich nesedel

    A dneska se chystame nekam v okoli Miraku a vybiram z tehle. Chceme se i dobre nabastit mate nekdo zkusenost z tehle podniku?
    http://www.restaurace-historie.cz/j_listek.php - rohozec
    http://www.lunchtime.cz/zateckapivnice/ - žatéééc
    http://www.podsmetankou.cz/restaurace-jidelni-listek.php - kááácov!
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    HAUSNUMERO: všechno točený?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam