• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHpifka z malých pivovarů & hospůdky kde je točej (Cz, Sk)
    KACIR
    KACIR --- ---
    TSOH: Super pivo! Jsou zvyklí točit i do PET flašek, ale ve sklepní hospodě je hezky a jejich chleba se sádlem je taky mňamózní...
    ZATRSATR
    ZATRSATR --- ---
    jakub je vybornej
    TSOH
    TSOH --- ---
    dobré info pro vodáky : Minipivovar Vyšší Brod - Jakub
    http://www.vysebrodskypivovar.cz
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    BULHI: super to je pro nekoho jineho, ja si rad dam k pivu cigarko
    BULHI
    BULHI --- ---
    aha no ja jsem nahoru chodil jen dokud dole ten prostor jeste regulerne nefungoval, takze nevim jak to tam ted vypada... respektive nahore jsem sedel naposled nedavno (cca 2 mesice), ale to tam byl nejakej uplne zmatenej typek, kterej se pak sam priznal ze je novej :-)
    DEMONOFANARCHY
    DEMONOFANARCHY --- ---
    BULHI: kdyby se prehodila obsluha , pak by to bylo dobry ale to radsi budu v zahulenym nez nahore kde obsluhuje 15leta drsnacka kreatura
    BULHI
    BULHI --- ---
    no ja tam teda byl vzdycky spokojenej a lilo se az to ficelo, asi jste meli zrovna smulu :-) a to ze se nahore nekouri je prece supr, ne? :-))
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ja tam byl dvakrat, poprve dole meli akci a na hore se nekouri, takze otocka, po druhe sme sedeli dole, vedle u stolu snad nejaky nackove a ve finale se na nas prilepil nejakej vozrala, takze vlastne nevim co si o to m mam myslet
    DEMONOFANARCHY
    DEMONOFANARCHY --- ---
    ANDY_WARHOL: ono ani to prostredi neni nic moc a obsluha horniho patra je taky docela na prez hubu:-) takze stejne zbejva jen to pivo:-)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    me ta merenda prijde takova divna, ja se tam necejtim dobre a stve me ze co maj nahore nemaj dole a co maj dole nemaj nahore.
    DEMONOFANARCHY
    DEMONOFANARCHY --- ---
    Byl jsem se podivat v Merende tedka... a meli tam svateho tomase a bylo to docela fajn cerne pivo...
    ENPE
    ENPE --- ---
    DEMONOFANARCHY: Kocoura maj plnou lednici neustále. Vždycky jim jí trošku vyprázdním :)
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    DEMONOFANARCHY: Díky. Do Časů se chystám už dlouho, tak mám aspoň další důvod :-)
    DEMONOFANARCHY
    DEMONOFANARCHY --- ---
    SAMMAEL: kdyz jsem tam byl posledne meli kocoura plnou jednu lednici....
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    ANDY_WARHOL: Koala je obecně docela drahá. Ale Kocoura by měli mít ještě ve Zlých časech, alespoň podle stránek pivovaru - http://www.pivovar-kocour.cz/rubrika/22-Prodejni-mista/index.htm
    DEMONOFANARCHY
    DEMONOFANARCHY --- ---
    ANDY_WARHOL: koala je jedno z mala mist v Praze, kde maji i tocenej Cider,ale bohuzel jsou silene drazi....
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    neshanel tady nekdo kde toci warnsdorsfkyho koucoura ? vcera sem ho potkal v hospode u koaly kousek od cnb jak se de z jindrissky smerem na republiku, tak v takovy ulicce, kterou se prochazi za cnb
    ale byl docela drahej, tretinka za 30
    DEMONOFANARCHY
    DEMONOFANARCHY --- ---
    CORWEX: obcas mivaj ve zlejch casech a asi 14dni zpet jsem ho mel na zizkove v pubu...
    SHAMANA
    SHAMANA --- ---
    Musím Vám poreferovat :) Byli jsme před týdnem ve Strahovském pivovárku na Norbertovi, měli zrovna Masopustní speciál a to pivo je prostě delikátní. Šoupla bych ho v žebříčku mých chutí ještě nad Chýni:). Bohužel ta cena za čtvrtinku je trochu horší. Ale tu lahodnou chuť jedině doporučuji.
    CORWEX
    CORWEX --- ---
    BLEVAJZZ: Existuje, ale všechny pípy už protáčejí. Navíc je to trochu pajzl, co si ne každý zamiluje, stačí profiltrovat druhý místní klub o pivě.

    Jinak Krakonoše v Praze bych uvítal taky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam