• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHpifka z malých pivovarů & hospůdky kde je točej (Cz, Sk)
    LALINA
    LALINA --- ---
    RURYRY: díky, mám v plánu to tam jít okouknout....ale požadavek byl na Svijany a Budvar, zkusila jsem dve hospody, obě už rezervovany, tak jsme nakonec zrušili požadavek na Budvar a Svijany a centrum mesta a zajeli jsme si do Chýše a nelitovali jsme vůbec, Chýše nezklame, jen nás bohužel nevyhodili včas, tak mě to stálo jestě prachy za tágo .-/
    TDA
    TDA --- ---
    ZATRSATR: RAPTORa jsem take parkrat chutnal a musim rict, ze bezva, hlavne na spani (po sedmicce jsem usl hned a bez brk). A to je presne to co od vecerniho pivka ocekavam.
    RURYRY
    RURYRY --- ---
    LALINA: Můžu doporučit pivnici ve sklepení Malostranské besedy. Plzýnka jako křen se smetanovou pěnou.
    TSOH
    TSOH --- ---
    LALINA: ne ne... to jen tak pro zajimavost... pred par lety to byvala normalni hospa, ale dnes je to spis pro turisty... (ze sklepa kouka figurina, ktera je ,dobove, odena s rukama skrz mříže do ulice.... asi tam bude neco ve stylu Dětěnic...
    ---
    ale k tomuto domu znam jeden pribeh: pred par lety se tam upravovala zed a byl odkryt vyklenek.... v nem byl chomáč dlouhých vlasů, který svazoval 2 prstýnky... zde uz jen lidská fantazie může nastopit a vymyšlet si pribeh .... vyklenek byl zas zazden i s nálezem... snad pro klid...
    LALINA
    LALINA --- ---
    a ta je nekuřácká a plná pivnich laskomin, jo? ;-)
    TSOH
    TSOH --- ---
    LALINA: jinak kousek od Hrocha je hospoda U krále Brabantského... což je prý vůbec první hospoda v Praze...
    LALINA
    LALINA --- ---
    díky moc, Hroch...tam v tom baráku bydlela známá .-)) odhaduju, že ta hospa bude kuřácká...nijak me to tam netáhlo, když jsem šla k ní na navstevu... smrdelo to tam kouřem a kuchynskými výpary..ble...

    jinak na Strahovský a na Matušku chodím radši doi Chýše, je to tam super a levnější .-) nakonec padla volba na Chýši, i když nesplnovala podmínku aby to nebylo na konci Prahy:-)))
    TSOH
    TSOH --- ---
    LALINA: byla zde řeč o http://www.ferdinanda.cz/ (ne každý však doporučuje... :)
    ale určitě mrkni do pivnice U Hrocha - Thunovská ulice... točej tam tedy jen Plzeň, ale misto je to vyborné... (posledně jsi tušim psala, že chodíš na Plzeň do Jagušky... je pravděpodobné, že po návštěvě Hrocha budeš chodit mlsat tam... :)
    Jinak Strahovský pivovar docela finančně náročný... (tušim 0,4L za 55,-Kč)
    ZATRSATR
    ZATRSATR --- ---
    ZATRSATR
    ZATRSATR --- ---
    pivo RAPTOR me mile prekvapilo.budu mu verny po zbytek zivota...
    LALINA
    LALINA --- ---
    prosím, nekde kolem Malostranského náměstí pivní lahůdky? kromě Strahovského kláštera?
    ENPE
    ENPE --- ---
    KACIR: Nepošlou, mnohokrát vyzkoušeno :)
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    a v létě tam mají 2 - 3 stolečky venku na ulici..;-)
    KACIR
    KACIR --- ---
    MOUNTBATTEN: Jo, ale to maj jako salonek a v jídeláku maj podmínky, za jakejch si ho můžeš pronajmout, včetně nevratný zálohy, když nebude velká útrata. Formulace odrazující. Doufám, že v reálu nejsou tak dementní a když tam přijde nekuřák a chce si tam sednout, že ho nepošlou do háje...
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    RONDALUS: je tam zadni mistnost, ktera je nekuracka, pokud vim!
    BULHI
    BULHI --- ---
    RONDALUS: hospoda sama o sobe super, pivo luxusni, ale obsluha je tam TOTALNE neschopna.. jakmile maj obsazeny vic nez tri stoly, tak se moc neopijes, protoze to vubec nestihaj :-)
    RURYRY
    RURYRY --- ---
    RONDALUS: Poličku maj taky v kavárně a knihkupectví Řehoř Samsa mezi Lucernou a Divadlem ABC.
    RONDALUS
    RONDALUS --- ---
    aaa tak dik.. jdu zkusit teda najit neco jinyho v tydle lokalite.. (Vinohrady) :)
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    RONDALUS: joo, noo to je další věc.. bývává tam docela dost přehuleno
    RONDALUS
    RONDALUS --- ---
    BLEVAJZZ: ok dik.. jdu to zkusit pristi tejden tak uvidime :))) Este v co doufam, ze tam nebude moc zahuleno :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam