• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHpifka z malých pivovarů & hospůdky kde je točej (Cz, Sk)
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    MARGE: Mazel je super.. kamarádka bydlí vedle pána.. dodneška pamatuji.. je to velky nadšenec.... a důkaz že když tě to baví a máš finance (je to elektrikář a ani není vyučený sládek) dá se dělat hezké poctivé pivo. Koucoura jsem měl ve zlých časech a také mohu doporučit. Rampušák se točil nedávno U Sadu a taky nebyl špatný..... kdyby někdo chtěl dovézt Mazel.. at se ozve zaukoluji kamarádku:-)
    MARGE
    MARGE --- ---
    KACIR: jo jo, ve Zlejch časech to známe, tam se taky krásně objevuje a ochutnává..:-))

    Včera jsem měla na festivale polotmavý speciál 16° od Kocoura Varnsdorf "Tokaj" - pivo opravdu vonělo po tokajském a pak polotmavý granát "Mazel" od minipivovaru Svatý Ján Polepy u Kolína http://www.pivovarek.cz/ - z toho byl zase hodně cítit kouř, navíc jsem netušila, že takový pivovárek vůbec existuje. Přítel měl polotmavou Chýni a pak Rampušáka z Dobrušky a taky si to chválil.
    VAFLE
    VAFLE --- ---
    BIGG: Weiss je ted stejne dobry jak byval. Diky za info.
    KACIR
    KACIR --- ---
    Nefiltrovaná Koutská 12° je vskutku lahůdka, ale ani ta desítka není nic špatnýho (a v Kersku je hezky)
    Objevovat doporučuju i ve Zlejch časech: http://pivni.info/kalendar/463-praha-prehlidka-malych-pivovaru-z-cele-republiky.html - mj. za menší peníz...
    MARGE
    MARGE --- ---
    Report ze včerejška: hospoda U Slovanské lípy (Tachovské nám./Koněvova, Žižkov) http://www.pivovarkout.cz/kam.html - dřív to byla podivná putyka, kde točili staropramen nebo jiný hnus. Noví provozovatelé však vsadili na originalitu a kvalitu a točí se KOUT NA ŠUMAVĚ. Na výběr je 6 druhů: desítka a dvanáctka filtrovaná i nefiltrovaná, dvanáctka kvasnicová a jako bonbónek na závěr tmavá čtrnáctka... Desítka má podle mě čmuch jako pramen v Kersku, takže mi moc nejela, ale mužskej si jí chválil. Zato dvanáctečka byla epesní, voňavá, prostě poctivé pivo! Důkazem, že se jedná o opravdu kvalitní pivo je, že ač jsem jich vypila požahnaně, mi dnes vůbec nic není. Vypít tolik gambrihnusu, tak si dneska musim vzít volno..
    Takže dneska vyrážíme na: http://www.ceskypivnifestival.cz/
    Atmosféra a ceny teda stojí za vyliž...., ale nabídka je bohatá a nás baví objevovat.. Sice po pár kouscích už člověk moc neví, co pil a jak to chutnalo..:-))))
    BIGG
    BIGG --- ---
    Tak v Olomouci došlo k reinkarnaci Svatováclavského pivovaru, nyní na nové adrese v Mariánské ulici (kousek za poštou 1, od muzea směrem k arcibiskupství). Zatím je na čepu 10° Vašek, 12° ležák a 13° černá. Doufám, že časem přibude i jejich vyhlášené višňové pivo a weissbeer uměli taky dobře. Ještě jsem neměl čas jej otestovat, ale v nejbližší době se tam zastavím.
    KACIR
    KACIR --- ---
    LALINA: Přidávám přímý link na klub: [ PIVO NA ČISTÉM VZDUCHU - pivní zahrádky, pivní festivaly, nekuřácké hospody ]
    Klub je zaměřen na pivko na čerstvém vzduchu, tj. zahrádky a nekuřácké hospody, tak nakoukněte... Konec reklamy... :-)
    LALINA
    LALINA --- ---
    a co takhle udelat anketu o nejkrásnější a nejoblíbenější pivní zahrádku v Praze?

    navrhujte do nominace !!!

    v klubu Pivo na čerstvém vzduchu
    KACIR
    KACIR --- ---
    TSOH:Jo, a dneska prej točej Norberta IPA 16°
    LALINA
    LALINA --- ---
    to jsem byla já a možná i Kacíř
    TSOH
    TSOH --- ---
    v týdnu jsem navštívil Bar Chýše - Čimice (již nevim kdo to tu doporučoval - pivo Matuška)... a vcelku fajn... při odchodu výčepák vznesl dotaz ,,tak kdo z vás to našel na internetu?,,
    ZATRSATR
    ZATRSATR --- ---
    tak vcera ve zlejch casech
    RABIN - dlouho sem nepil takhle dobry cerny pívo!
    (no a JAKUB samo nezklamal)
    MARGE
    MARGE --- ---
    1.5. Středočeské slavnosti piva na KLADNĚ
    http://www.pivniakce.cz/clanek/4202-Stredoceske-pivni-slavnosti/index.htm
    Nabídka piv je lákavá.. My nejspíš vyrážíme...:-))
    KACIR
    KACIR --- ---
    TSOH: V pivovaru Podkováň je právě realizována modernizace závodu, výroba piva bude cca do července 2008 přerušena. - zkopírováno z "aktuálních" stránek pivovaru Podkováň. Bohužel, málokdo věří v reinkarnaci tohoto kdysi znamenitého pivovaru.
    LALINA
    LALINA --- ---
    ježek je moc fajn a Démon taky, ale co je to za akce? nějaký tekno?
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    kdo by si chtel zajit na Ježek 11 světlý ležák (Jihlava) nebo Démona 13 polotmavý ležák (Lobkowitz), tak vam ho budu tocit na akci [ 5th ANNIVERSARY Zero Point / partyparty / 7.5.2010 / CR - Praha - ŠROT - Holešovice ]
    TSOH
    TSOH --- ---
    jedine kde jsem tohle pivko zaregistroval je hospa U Grobiána v Kokořínsku (tohočasu zavřená)
    KACIR
    KACIR --- ---
    Podkováň je 'v rekonstrukci', ale ve skutečnosti spíš v pekle. Nebo že by zázrak?
    TSOH
    TSOH --- ---
    neví někdo kde točej v Pze ?
    ZATRSATR
    ZATRSATR --- ---
    TSOH: presne sem chodim - ti chlapci sou dokonali! me zatim, vzdycky kdyz uz si nechci nic dat a platim, tak reknou jen :"konečník..."
    (asi nejsem tak casty host jako ty...)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam