• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHpifka z malých pivovarů & hospůdky kde je točej (Cz, Sk)
    LALINA
    LALINA --- ---
    náměstí Kubáň: Černá hora: dnes jsem ochutnala medový Kvasar 14 st. Výbornáááá záležitost!!!!
    LALINA
    LALINA --- ---
    první v Nymburku....
    byla jsem ještě na pivních slavnostech v Jilemnici a na pivním festivalu v Letnanech.... a to bylo jiný...hlavně teda piva byla jiná.
    Dneska jsem mela kvasničák, ale marně jsem v tom ten kvasničák hledala...a potom jedno černý a to docela ušlo, ale nic, co by si človek měl nějak zapamatovat...
    a to, že prohládky pivovaru koncily ve 12:30 povazuju za nejvetší podraz . Kýblujeme se tam kvůli tomu až z Prahy a ..no to nas fakt nenapadlo, že o to prijdeme..byli jsme tam v 15:00
    HAUSNUMERO
    HAUSNUMERO --- ---
    to byly tve prvni pivovarske slavnosti? ja bych tam snad ani nic jinyho necekal..
    LALINA
    LALINA --- ---
    postřižinské slavnosti - zklamání... prohlídka pivovaru, hlavní důvod výpravy - jen do 12:30 :-/ pivo nic extra, a jinak davy, poutový haraburdí, tuctový fastfoody a na podiu Heidi Janků...

    prostě špatný.
    ZATRSATR
    ZATRSATR --- ---
    tak vcera premiera v kulovym blesku...
    na nekurackou hospodu docela dobry, piva dobry, jidlo uslo
    proste - dobry, ale zly casy u me porad nenasly konkurenta...
    TOMAN
    TOMAN --- ---
    Mám otázku ke které se mi nepodařilo najít odpověď - název piva/pivovaru:

    a) pivovar byl založen okolo roku 1560
    b) pivo je 11
    c) jmenuje se podle nositele Nobelovy ceny
    MARGE
    MARGE --- ---
    Tuto sobotu 19/6 slavnosti Postrižinského piva v Nymburce:
    http://www.postriziny.cz/fobrazek.php?id=471
    LALINA
    LALINA --- ---
    hlásím, že dnes a přístí čtvrtek budou točit Černou horu na farmářských trzích na Kubánském náměstí. Prý příště přivezou víc, v poledne už byli skoro vypitý.
    Měla jsem tedko borůvkovou jedenáctku a byla to raduna jaksviň! Mají tam i jiné modely, včetně široké řady lahváčů. Opata ochutnám za týden, ale toho už jsem pila a vím, že mi chutnal

    Všem vřele doporučuju. čtvrtek 24.6. 8:00 - 18:00, Kubánské náměstí, stánek s pštrosíma specialitama a gulášem.
    KACIR
    KACIR --- ---
    BURKHAR: Jdi do starobrna...
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    KACIR: Ať tu továrnu na samoser zavřou konečně!
    MARGE
    MARGE --- ---
    KACIR: Ty jo, já jsem to taky slyšela.. To je sakra škoda jestli to zavřou, dvanáctka je výtečná, tmavý Havran taky luxusní...
    KACIR
    KACIR --- ---
    Kdyby to nekoho zajimalo:

    Petice proti zastavení výroby piva ve Vyškovském pivovaru
    http://pivni.info/news/6375-petice-proti-zastaveni-vyroby-piva-ve-vyskovskem-pivovaru.html

    Vyškov patří státu, ten na něj kašle, ale pivo vařej dobrý. Ač mi situace přijde beznadějná, co kdyby...
    KACIR
    KACIR --- ---
    LALINA: Jo, rozumnej postup :-)
    LALINA
    LALINA --- ---
    KACIR: asi si zaskocím do Zlých časů, mám to při cestě a pokud tam nebude hlava na hlavě, bude to tam asi lepší.... a nemusím blbnout s žádnejma tolarama:-)))
    KACIR
    KACIR --- ---
    KEJML: Hele, tak to jsem se moh překouknout...:-(

    LALINA: Ono je to po zvíkovský Zlatý labuti druhý nejdražší pivo v Čechách, tak to prostě odpovídá. Jinak ten festival je samozřejmě postavenej tak, aby vydělával, tak nemůžem čekat, že to bude za lidovku...

    A ještě drobnost - stan pivních nadšenců a Kočkova Světa piva se tak trochu vymyká festivalu, je trochu samostatnej, v jinejch stanech možná tyhle menší dávky nemaj, nevím, ještě chci zjistit osobně :-)
    LALINA
    LALINA --- ---
    smankote kotě, to je fujtajbl.... za 40 korun...na festaku?!
    KEJML
    KEJML --- ---
    KACIR: V pátek byla myslim dokonce 0,15 l za 2 tolary
    KACIR
    KACIR --- ---
    LALINA: Některý piva jsou menší za tolar, třeba Medvídkovská X33 byla 0,15 l za tolar...
    MARGE
    MARGE --- ---
    Musim podat ještě reference z víkendu, jelikož jsem v sobotu i v neděli zavítala na kole do Kostelce nad Černými Lesy do místního pivováru.
    Vlastní pivo zatím nevařej, ale to by se mělo brzo změnit. Zatím točej piva malých pivovarů (Janáček, Ježek, Rychtář, Černá hora), mají znamenitou kuchyni a vůbec je to moc příjemný podnik, který se snaží jet v tradičním českém duchu. Vřele doporučuji k návštěvě!!!
    www.pivovarkostelec.cz
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam