• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHpifka z malých pivovarů & hospůdky kde je točej (Cz, Sk)
    DEMONOFANARCHY
    DEMONOFANARCHY --- ---
    Ja mel minulej tejden 11° postrizinskou a docela mi jela..
    KRYSTOFF
    KRYSTOFF --- ---
    to myslis Nymburk? Zrovna jsem si minulej tejden rikal to samy...nejhorsi pivovar co znam
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    SEDMIKRASKA: Postřižinské vim ale neřeknu, podle mě jeden z nejhorších pivovarů vůbec...
    HAUSNUMERO
    HAUSNUMERO --- ---
    Pivnice Jamajka na Smichove
    SEDMIKRASKA
    SEDMIKRASKA --- ---
    Kde točí postřižinské, nejlépe ležák v Praze?
    Byla jsem na střední na exkurzi a žádné pivo mi dosud nechutnalo tak jako toto.
    A šel by někdo se mnou?:-)
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    KADZE: Branickej sklípek ve Vodičkový naproti Mekáči, a pak na Bělehradský směr do Nuslí hospůdka Fiasko
    CHOROBA
    CHOROBA --- ---
    ale branik uz to cenej stoji za hovno
    CHOROBA
    CHOROBA --- ---
    branicka pivnice vedle konevovy, nebo branicka ndrazka
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    KADZE: Zkus nějakou drogérii, tam by podobné chemikálie mohli mít :-)
    KADZE
    KADZE --- ---
    neporadíte kam v praze na točenej braník? :)
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    Navštívil jsem minipivovar a restauarci U Stočesů v Rokycanech. Docela sympatická hospoda s předzahrádkou, s trošku znuděnou obsluhou (ale bylo tam jen sedm hostů včetně mě), a malým jídelním lístkem obsahujícím pár mas a nějakou klobásu na grilu, tlačenku, prejt, utopence a hermelín.
    Ochutnal jsem jejich 11° a 12° a byl jsem velmi potěšen. Chtěl jsem ochutnat i jejich pšenici, ale tu měli jen už jako ochucený speciál - s limetkou. Na to jsem nebyl zrovna zvědavej. Domů jsem si koupil tmavou 12° o které tvrdí, že je to pivo "českého typu", což nevím, co si mám pod tím představit.
    Každopádně to stojí za návštěvu a ochutnání. Okolo je několik cyklo- i turistických tras, takže jako cíl výletu úplně ideální.
    CHOROBA
    CHOROBA --- ---
    byl ste nekdo na otviracce?
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    TSOH: ve zlých časech v Pivotéce se od minulého týdne dají už koupit 1,5L petky..;-)
    TSOH
    TSOH --- ---

    k dostání v hospě Kulový Blesk, Sokolská 13 (včera jim zrovna došel sud.. :)
    JULESKAH
    JULESKAH --- ---
    ... my sice netocime, ale mame na krame ted tohle:
    Konopné pivo Hemp BrouCzech – www.novopackepivo.cz
    http://www.novopackepivo.cz/produkty/hemp-brouczech.php
    //i vychlazeny - takze az budete mit nekdo cestu pres stred (velko)mesta Brna, tak se stavte do Hemp Zone ;)

    KRYSTOFF
    KRYSTOFF --- ---
    konecne se mi postestilo navstivit hospudku U Kudeje v Olomouci, opravdu pekne misto, meli zrovna Maisela z nedalekeho Moritze a dalsi 3 piva z vetsich pivovaru (Nova Paka, Swijany, Rohozec - to se ale casto meni)
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Hospoda nebo cokoliv kde točí kozla někde kolem CHodova???? na Campanusu mají Kozel 11 medium. Ale třeba na Roztylech nebo někde poblíž???
    CHOROBA
    CHOROBA --- ---
    u vodoucha slushny, korat mi moc nejela ta jejich kacena. prisla mi trochu moc kysela
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    U Vodoucha - celkem nova hospa na Zizkove, krizovatka Jagellonske a Borivojovy. Stranky zde: http://uvodoucha.pivovarkostelec.cz/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam