• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHpifka z malých pivovarů & hospůdky kde je točej (Cz, Sk)
    LBW
    LBW --- ---
    Byl jsem v ale Bar na Smichove dneska. Pekny misto, fajn piva. Falkon single hop comet mi moc chutnal.
    VIXLE
    VIXLE --- ---
    LBW: Chomout obecne jeden z tech lepsich pivovaru, v lete jsem tam ozkousel vsechno co bylo zrovna na cepu a nic me vylozene nezklamalo. jen tu Reznou jsem zatim neochutnal, pac zrovna nebyla..
    LBW
    LBW --- ---
    Režná a Něžná Bára od Chomoutu chutnaji
    x
    Mel jsem ted od Permonu Xmas Ale, takovy zbytecny pivo
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    Vím, že je to trochu OT, nicméně pivní pálenka sem taky tak trochu patří. ;) Taky dost mastná btw.

    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    My o vlku... a než dojdeš do práce, krabice leží na stole. :D Těším se na slaďáky.

    DNF
    DNF --- ---
    JAKOUBEK: ja tuhle pivoteku bohuzel neznam, takze se nedivte opatrnosti ;)
    FATBEAR
    FATBEAR --- ---
    SAMOUT: tak cena je dost velka o tom zadna , on obecne beergeek ma ty cenu trochu nahoru . Coz me jako pivare sere , protoze tam maj i dobry veci ale takovy prachy jim za to davat nebudu
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    SAMOUT: Vanoce no. :) Taky nejsem uplne cilovka. Ale je to spis tim, ze si pivo rad vybiram sam, nez kvuli penezum. Ale umim si predstavit, ze lidi za to ty penize daj, aby meli darek pro manzela, pritele, tchana atd. z krku.
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    JAKOUBEK: Ono nejde ani tak o to, ze by to melo byt zkazeny, ale spis o to, ze je to brutalne predrazeny. Jako sorry, ale tretinka za 75 korun je teda kurva zu viel i v adventnim baleni.
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    JAKOUBEK: PS: Baleno 1-2 dny pred expedici. :)
    FATBEAR
    FATBEAR --- ---
    DNF: u beergeeku bych se nebal nejakejch vyprodeju piv do kalendare nebo toho co nikdo nechce . Nevim co je sladak ? :)
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    DNF: Jsou v nem jen piva, ktera sami prodavaji z regalu. Vetsinou pastrovane lahve, tak bych tu lednici nevidel jako nutnost. Osobne jsem od nich jeste zkazene pivo nemel. Zkusim se optat, jestli meli nejake reklamace.
    DNF
    DNF --- ---
    JAKOUBEK: uz jsem videl nazivo dva delane pivni kalendare, a oba musely bejt v lednicce cely a celou dobu... Takze uprimne bych si neduveroval zavreny piksle, co se ma skladovat pri pokojovy teplote, v ktery budou buhvijaky 'vanocni' sladaky, co jim v pivotece tak nejak prebejvaly :)

    Mozna to zni moc skepticky, ale mam rad ty prijemny prekvapeni, a tady tomu moc sanci nedavam .. Bejt tam moznost zobrazit si obsah, tak to je mnohem duveryhodnejsi.
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---


    Český Adventní pivní kalendář pouze česká piva, 24x 0,33 l - Pivotéka BeerGeek
    https://pivoteka.beergeek.cz/darky/cesky-adventni-pivni-kalendar/
    Tak kdyby ještě někdo řešil vánoce... adventní kalendář, který si vychutnáte i v lednu. ;)
    TSOH
    TSOH --- ---
    Czech Beer Labels Gallery | Czech Beer Label - Galerie českých pivních etiket
    http://www.gallery.pivovary.info/index.php?/category/1
    TSOH
    TSOH --- ---
    PivovárekMorava.cz
    http://www.pivovarekmorava.cz/
    LBW
    LBW --- ---
    Je Zhůřák na cepu nekde na Praze 6, nevite? Ja nic nenasel :/
    VIXLE
    VIXLE --- ---
    FATBEAR: jak jsem nakoupil tak prodavam.. kazdopadne Clock taky umi, je videt ze jim neni jedno kde to uvarej :)
    N_I
    N_I --- ---
    Uz jste mel nekdo SQBRU, vari to vrchni z Palmy a jeho kamosi ze skoly a jako stamgast jsem uz lehce ovlivnenej, ikdyz jejich posledni Diktat me chutnal moc :)

    Posledni dobou me desne jelo pivo od pana Máši...
    FATBEAR
    FATBEAR --- ---
    VIXLE: dokonce jedno pivo varili v Clock
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam