• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHpifka z malých pivovarů & hospůdky kde je točej (Cz, Sk)
    LBW
    LBW --- ---
    jsem v patek narazil na Dobranske pivo horke od Pivovaru modra hvezda, dobrota
    N_I
    N_I --- ---
    Létající Chroust Nitro Coffe Stout 22

    strasna parada....supr napad pridat tam cold brew....mlask!
    LBW
    LBW --- ---
    N_I: ja se na Palmu asi taky vydam, rad bych konecne vyzkousel neco od Zhuraku...nejak se mi jejich piva zatim vyhybala
    N_I
    N_I --- ---
    LBW: na palme zmizela hned sakra..a lahvace za 150kc sem nedal..:)
    tak priste..:)

    ale raven 12 apa taky super....
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    Zrovna jsem klukům poslal etikety do tisku. Je na co se těšit. ;)

    N_I
    N_I --- ---
    no cekam kdy bude na palme na cepu....
    LBW
    LBW --- ---
    No Idols! Triple IPA byla moc dobra.
    Jakoby sladka chut nebo jak bych to rekl. Mene horky nez bych podle 95 IBU cekal.
    N_I
    N_I --- ---
    viz. jancura


    Kdyby všichni podnikatelé měli pykat za podobné triky, a já jich znám spoustu, přišli bychom o tisíce nejvyšších byznysmenů v Česku.
    N_I
    N_I --- ---
    FATBEAR: dik...ironie to je pekna ale....

    kdyz si vemes uniky prave tech mega firem...:)
    FATBEAR
    FATBEAR --- ---
    N_I: jo da on jeste ktomu dopsal toto :

    1) Jde o plošnou záležitost, která postihuje rychle rostoucí malé výrobce alkoholu obecně. Rozhodně nejde o nic proti nám. Přesný termín je "zajištění daně". 2) Ten předpis samotný dává smysl. Je logické, že pokud velký subjekt s vyšší sazbou daně odvádí miliony měsíčně, stát se v případě jeho nestability chce chránit. Menší smysl to dává u malé rychle roustoucí firmy. 3) Není to nic nového pod sluncem. Jen se o tom zatím nemluvilo. 4) Pro nás ani jiné pivovary to není likvidační záležitost. Peníze máme, nebudeme pořádat sbírku a víc než částka nás trápí ironičnost celé věci.
    N_I
    N_I --- ---
    husty civoe...snad to raven da....tak dobry pivko!!!

    ALATI --- --- 11:37:01 14.3.20183 odpovědi(+72)
    Státní "podpora" podnikání aneb fakt se mi dnes chce brečet

    Před dvěma lety jsme s Filip Miller koupili krachující firmu s jedním zaměstnancem, narvali do ní úspory a makali 15+ hodin denně. Po 2 letech produkujeme 10x více piva, máme 12 zaměstnanců a 10+ lidí na DPP. Za všechny řádně a včas odvádíme státu pěkný ranec, řádně a včas platíme DPH, spotřební daň, nikomu nic nedlužíme, po nikom nic nechceme, o dotace nežádáme, a tak by člověk malinko čekal, že stát přijde, poplácá nás po rameni a řekne "Super práce, jen tak dál. A vážně od nás nic nechcete?"

    Dnes přišel e-mail od finanční správy, že jsme byli vyhodnoceni jako "nestabilní", je u nás vysoké riziko neplacení spotřební daně (cca 30t/měsíc!!) a tak máme zaplatit preventivní kauci 100.000 Kč, aby nám jako věřili, že to co jim už firma 3 roky pravidelně platí bude platit i nadále.

    Proč jsme nestabilní? Místo abychom si vypláceli, manažerské platy, fungujeme oba z minimální mzdy, jezdíme MHD a peníze rveme do rekonstrukce objektu a nové technologie, abychom mohli zaměstnat ještě víc lidí. To bohužel stojí peníze, tak ten rozvoj ještě dotujeme za svého. To se finanční správě nelíbí. Kdybychom se na to po roce vysr... a stagnovali, tak jsme "nejstabilnější" firma v ČR a vše je ok. Kocourkov hadr. Chtěl jsem se jít někam ožrat, ale musím šetřit na tu zasr.. kauci.

    ***Tímto bych se nerad dotknul našich plzeňských celníků, kteří jsou moc fajn, jen se bohužel musí řídit tabulkami, což na druhou stranu chápu.
    MESKALITO
    MESKALITO --- ---
    dneska návštěva FalkenStejn v Krásné Lípě, imo bude tam nějaké propojení s Kocourem z nedalekého Varnsdorfa.
    vyzkoušena IPA 15 - náhlá smrt (nic extra dost vodové) a APA 13 (super ovocná do červena)
    LBW
    LBW --- ---
    Gunslinger od Ravenu, mnam!
    A koukam, ze v Pivni Jistote maji maracuja sour ale od Clocka, hmm
    CHOROBA
    CHOROBA --- ---
    ja mel vcera poprvy Luziny 11 a teda jo. dobry pivo.
    LBW
    LBW --- ---
    Ja mel vcera na letny Ocelota z Pivovar Hrádek a dobry.
    VIXLE
    VIXLE --- ---
    vcera tady: http://beertime.pub
    Zichovec Safety - dobry pivko
    Unetickej masopustni bock - verynajsbjutyfl pivo!
    kyselac Clock Passion fruit - na me az moc kysely, ale verim ze v letnich vedrech to osvezi
    N_I
    N_I --- ---
    CHOROBA: tak co goose?:)

    ps. 22/4 prvni test...aka ..speedstop nigh sunday tea...na palmě....start 17.00H...djs: bigfish + zbyněk

    imho poprve v zivote me nechutnal Clock....marakuja nejaka 12..ble ble...

    tesim se na cerstve suro leto a ninu civoe...

    nebo sarah..:)



    uz je mi jasna cena...imho


    Příprava na Vánoce. Plníme Ellen a Sarah do voňavých sudů po Laphroig, Pedro Ximenes, Woodford Rye, Jack Daniel’s, atd.
    WRACH
    WRACH --- ---
    ja včera teda nepěknej zažitek s Lobeč ležák 12,, dost nic moc,, mel jsem zaroven i Lobec IPU a to se celkem dalo,, jinak zklamani
    CHOROBA
    CHOROBA --- ---
    to vecer zkusim
    N_I
    N_I --- ---
    jeste kousek jo....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam