• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHpifka z malých pivovarů & hospůdky kde je točej (Cz, Sk)
    FATBEAR
    FATBEAR --- ---
    tak ten kyselac s lici v lahvy nemeli , prej todle udelali jen do sudu . A bo baru do petky se me pro to nechtelo , protoze bych to hned nevypil a nevim jak dlouho by to vydrzelo .
    ale vzal sem si v lahvy od Sibeerie Vesnu a super new england IPA , prej je v lahvy lepsi nez cepovana a fakt sem si pochutnal , svezi ovocna dobra IPA.
    A ktomu sem si jeste prihodil od ravenu berliner weisse jahodu - kompot :)) ne je to dobry , dobrej kyselac
    Jeste tam meli kiwi od raven , kterej defakto delalo sibeerie a tim raven naucilo delat kyselace , mel to nekdo ? nejak se me do kiwi moc nechtelo :)
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Tak jsem se včera trochu plácl přes kapsu a navštívil Gulden Draag Bierhuis v Soukenické a nelituju. Příjemné prostředí a za barem byla velmi milá slečna, co ochotně poradila, když jsem při pohledu na 16 kohoutů tak trochu tápal. Nejvíc mi chutnalo Monk's Cafe 14° (Flanders Red Ale).

    A objev číslo dvě je pivní bar Dědkův mlýn na Malovance. Mají piva ze stejnojmenného pivovaru v Unhošti. Opět příjemné prostředí i obsluha. Mají výborné světlé nakuřované pivo, 13° Pitmaster. Chutnalo mi tak, že jsem si ho musel koupit i v lahvi na doma. :)
    N_I
    N_I --- ---
    SALAMAN: na palme je uz pomalu pokazdy jeden kyselac na cepu....

    ten zichovec me uplne nejel...ale barmani na palme rikali ze ani podruhy falcon rybizak nebyl co predtim...

    rozhodne souhlasim ze je fajn ze tyhle piva nedela uz jen crazy clown..ale i dalsi...!!!!!

    ps. ten mel ted dobrej soudek portera- cokolada, karamel, ruzova sul....moc dobre dvojcicka....new world order...

    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    N_I: Přesně tak, člověk to zase tolik nelemtá. Jinak jestli chutnal třeba takovej kyseláč od Zichovce s marakujou, tak teď uvařili dalšího, ale s mangem (ještě jsem neochutnal).

    Jinak jsem rád, že se čím dál víc pivovarů nebojí experimentovat a vaří i pivní styly, které u nás nejsou zatím tak známé/oblíbené.
    N_I
    N_I --- ---
    ale kraj sezony a uz prvni favorit na pivko roku..:)
    N_I
    N_I --- ---
    FATBEAR: to je fakt..kazdej den tohle nepijes....

    a nina byla taky za 68kc ...a to je to desitka....

    dle me pouzili fakt dobry ovoce..nevim kde to splasili..ale cekal sem nejaky chemo-dozvuk toho ovoce...a vono nic....jen lehky naznak lichi...

    civoe...uz se tesim domu..:)
    FATBEAR
    FATBEAR --- ---
    N_I: hele stou vyssi cenou nejak pocitam to se hold neda nic delat , ale jak pise salaman za dobry pivo si jednou za uherak rad zaplatim a pochutnam si . Todle neni na kazdodenni liti :)))
    N_I
    N_I --- ---
    SALAMAN: pravda, pravda.....jako myslim ze pul/litr byl na palme za 86kc....

    a jako kousal sem to aspon hodinu co vypil kamos dve uneticky...takze jsme byli sul nul stejne...
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    N_I: Oproti belgickým kyseláčům pořád levný. Nasrtat na peníze, lepší si dát jedno dobrý pivo než pět chcankovitých staráčů na nádražce.
    N_I
    N_I --- ---
    FATBEAR: priprav penezenku lahvac bude asi 15O a vejs urcite..:/
    ale jak rikam..v tomto pripade jebat prachy...
    N_I
    N_I --- ---
    SALAMAN: mas celej sud? sam pro sebe?

    opatrne, je to silny jak svine..:)
    a jak se to nenapadne pije...strasne zradny..dnes i lehkej bolehlav / ikdyz mozna to je i tabakem :( /
    FATBEAR
    FATBEAR --- ---
    N_I: hmm to si dneska teda skocim pro lahev do beergeeku snad tam bude
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    N_I: Já si to tenhle týden narazím v práci ;)
    N_I
    N_I --- ---
    SALAMAN: tak to pozor.....pivo je to drahy jak prase, pruvan v penezence..ale litrovku sem si vzal pak i domu....a vcera jedno velky a jedno maly..../ mel sem ji jak z praku / ale to je takova lahoda....davam si facku ze sem neco kecal o kompotu....je to tak svezi vune..a chut poladena do parady....sila toho piva tomu dava plnost proti total letnim vodickam aka nina desitka....no mlask 23x!

    na cepu na palme myslim dnes brzo dojde....je tam uz jen zbytek sudu...tak fofrem!

    nejlepsi kyselac za posledni dobu!!!!

    LBW
    LBW --- ---
    Saline Bramble Blackberry Gose je fajn
    N_I
    N_I --- ---
    me prijde lici problem ze to je ten kompot a chut je pak tim srmcnuta..ale uvidime...
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Tak Raven ve spolupráci s Clockem uvařili silnej Berliner Weisse s liči. Nemůžu se dočkat, až to ochutnám.
    LBW
    LBW --- ---
    cernyho potoka horizon touch chutnal

    N_I
    N_I --- ---
    goose falcon znova na cepu..:)



    N_I
    N_I --- ---
    FATBEAR: tak tak..chrous zacina bejt takovej druhej clock pro me..:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam