• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHpifka z malých pivovarů & hospůdky kde je točej (Cz, Sk)
    klub zaměřenej jen na kvalitní piva z malých pivovarů (které nejsou ještě prodány mimo Cz) a hospůdky kde je točej...
    Mapa výrobně činných pivovarů České republiky https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=1R5gVvFc4Czz085esg-Mwv8aE6rI&ll=49.77907106623459%2C15.530104250000022&z=8
    http://www.pividky.cz/fakulta.php
    http://www.pivovary.info/showpage.php?name=prehled
    rozbalit záhlaví
    HAUSNUMERO
    HAUSNUMERO --- ---
    N_I: dik maj docela vyber. Byl jsem tam myslim pred lety a to meli mozna dva nebo tri druhy piv, ale dobre varili a maj moc peknou terasu nad rekou
    N_I
    N_I --- ---
    HAUSNUMERO: mel jsem dat lepsi popisek, vcera probehlo zkusebni nedelni pivo hraní v mé domovine baru napalmě a tak sem dal ilustrační foto..jeste v lehke kocovine pac domu se slo v pul treti...

    v kolíně se chodí ke třem pírkům kde maj občas na čepu něco zajímavýho..ale uplně moje gusto to neni..a moc tam nelezu...

    HAUSNUMERO
    HAUSNUMERO --- ---
    N_I: sice mi uplne neni jasna souvislost fotky s diskuzi, ale kdyz vidim tu vodarnu nedame mi se nezeptat. Kde se da jít v Koline na slusny toceny? Vim akorat o napojce na zidovskym hrbitovem, kde sem tam mivali neco na cepu, ale bylo to spis vzit si to ven do parku nez na posezeni.
    N_I
    N_I --- ---
    dnesek bych klidne zrusil ale nedelni caj se povidlo...:)

    LBW
    LBW --- ---
    z ty tretinky Triple Idiot od Falkonu jsme nejakej rozesmatej, zda se mi :-)
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    FATBEAR: Sice do divně smrdělo, ale chutnalo to dobře.
    HAUSNUMERO
    HAUSNUMERO --- ---
    N_I: odpoved je jednoducha pred 7 tejdnama mel Lidl mango v akci jen za 6,90. Jestli chces vedet jaky prichute budes pit v cervnu tak staci sledovat letaky s akcnim zbozim.
    VIXLE
    VIXLE --- ---
    LBW: na andelu je to krome toho beertimu marny..
    LBW
    LBW --- ---
    kam na malopivovarni pivka na Andelu?
    Beertime mi prijde zbytecne drahej a takovej Ale bar neni uplne za rohem...
    FATBEAR
    FATBEAR --- ---
    VIXLE: primo od beergeeku a od jejich facebooku
    VIXLE
    VIXLE --- ---
    FATBEAR: odkud prosim tohle info pochazi? beergeek trochu sleduju a nikde jsem na zminku o oslave vyroci nenarazil..
    N_I
    N_I --- ---
    vcera na me zbyli gratis dva loky nejakyho vanilkovyho stoutu od ravena jeste na cestu..take lahod!

    ale opet do sladka..coz mam zda se rad...:)
    CHOROBA
    CHOROBA --- ---
    jinak v patecek sem byl v trilobitu na jejich Oatmeal stout Friday 13th a skara dobre se to jedlo.
    celkove prijemna hospoda, pan sef za pipou a kdyz se nalejete, tak se muzete jit smat hipsterum do krymsky
    N_I
    N_I --- ---
    civoe....poohlidnu se po tom..i barva vypada fajně
    FATBEAR
    FATBEAR --- ---
    a prej to bylo super
    FATBEAR
    FATBEAR --- ---
    N_I: rikal si okurka ? :)) neni problem ted delal chroust na velikonoce Zajicek 11 :) a je to poozoor :
    Styl: Okurkový ale

    Obsah alkoholu: 4,3%

    IBU: 40

    Slady: Plzeňský, pšeničný

    Chmely: Cascade, Equinox

    Ostatní: Okurky, koriandr

    Příjemně osvěžující okurkový ale. Proč do sebe lít na Velikonoce chlorofyl, když může mít člověk pivo s reálnými vitamíny?

    CHOROBA
    CHOROBA --- ---
    hovna. podle me uz zbejvaj jenom hovna.
    N_I
    N_I --- ---
    tyvole sul, koriandr, rybicky okej...ale slehacka? kua....co bude dal?

    cekam na okurku nebo nejakou dyni civoe...:)
    FATBEAR
    FATBEAR --- ---
    a todle je ten novej chroust :)) slechacka tam jinak normalne neni :)) , ale nejak nevim no . Mno zkusil bych to :) bez slehacky .)

    FATBEAR
    FATBEAR --- ---
    N_I: neni todle je fotka primo od Permonu takze pochybuju ze by hodili pivo od konkurence :) mno asi ten mango frci :)
    N_I
    N_I --- ---
    FATBEAR: vcera sem cestou domu po peti plznickach dal jeste mango kyselace vole ale byl to zichovec...neni ten tvuj pulitr taky od nich? barvu mel teda zichoveckej vic cirej,,,,
    nebo se roztrhl mango pytel? :)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam