• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHpifka z malých pivovarů & hospůdky kde je točej (Cz, Sk)
    FATBEAR
    FATBEAR --- ---
    myslim ze todle je lepsi akce nez tech milion lidi na naplavce

    CHOROBA
    CHOROBA --- ---
    jdete nekdo?

    8BIT
    8BIT --- ---
    Včera jsem to zkoušel u stánku Permon na Žižkově. Mě teda ta pálivost trochu zabíjela chuť toho piva a to mám pálivé rád. Jinak teda celkem zajímavé zpestření.
    LBW
    LBW --- ---
    STARE_CASY: ja to ani nebyl schopnej zacit pit, parkrat jsem si srknul a odlozil, desnej blevajz :/
    STARE_CASY
    STARE_CASY --- ---
    Tak jsem teď zkusil od Permona Don Habanero Chilli IPA. Mají ho aktuálně v Malešickém pivovaru na čepu, případně tam mají ke koupi i lahváče, což jsem si teda jednoho zkusil cestou z oběda vzít a teď otevřel.

    Coby IPA slušný průměr, ale je zajímavý. Ta pálivost po chilli tam je vtipná. Jak to komentoval kolega - pivo, který je vhodný zapíjet jiným pivem (ale zas tolik to nepálí, on je slabá nátura).
    LBW
    LBW --- ---
    Co ten sobotni Matuska na Kotlarce, jdete nekdo?
    N_I
    N_I --- ---
    MAKOTAK: dosel twist a clock bitter taky dobry...zahradka jede..nevim jak koncerty...capek na naproti barak pronajima dalsim..tak treba nebude prudit...

    to misto znam z letaku..ale byl sem poprve...chcat se mi nechtelo ale pri exkurzi salu, zazemi apod sem v ramci prohlidky musel..a rikam na celej flek...wau..a snad vydrzi dal....
    MAKOTAK
    MAKOTAK --- ---
    N_I: Ňáký nový info?
    FATBEAR
    FATBEAR --- ---
    na strankach o radleru nic nepisou tak to asi byla nejaka spesl akce ...
    FATBEAR
    FATBEAR --- ---
    ono preci jenom nejakej radler si clovek namicha i sam bud doma a nebo v hospode :)
    FATBEAR
    FATBEAR --- ---
    VIXLE: Kail dela radler ?? to sem netusil . Ja mel za to ze radler je takovej styl kterej tady skoro nikdo nedela az na starac , zlatopramen a podobny
    N_I
    N_I --- ---
    azyl liberec forever!!!!musi prezit!!!!!!!
    VIXLE
    VIXLE --- ---
    v sobotu jsem otestil https://pivovarkail.cz a hlasim, ze krom toho ze brachove majitele/sladci jsou fajn lidi taky umej fajn pivka! radler chucenej citrusama a i svrchne kvaseny varianty do me jako fanouska klasickyho ceskyho lezaku padaly az nebezpecne rychle
    N_I
    N_I --- ---
    strasne se mi libila ta velvet pena...

    CHOROBA
    CHOROBA --- ---
    spis dumam, esli se zejtra nepujdu podivat na tu otvriracku Čobolis v Kobylisich
    LBW
    LBW --- ---
    Pivobrani na Zizkove nebo Matuska na Kotlarce v sobotu? #tadilemata
    N_I
    N_I --- ---
    AB dobry..ale tu druhou dvojcicku uz sem si davat nemel....zas to vcera teklo proudem vsechno....au au

    Arrogant Brewing Double Bastard American Strong Ale 11,2%

    TSOH
    TSOH --- ---
    Čerčany ,,U Škvorů,,
    http://uskvoru.webgarden.cz/ . Mají vždy tak 5 až 7 druhů pivek.. (např. Kocour 11° za 39,-)
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    Potěšil mě pivovar Podlesí u Příbrami. Na jejich 10°, 13° a 14° jsem si fakt pochutnal. 12° nic extra, ale zbytek to bohatě dorovnal.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    MESKALITO: Hlavně musíte přijít brzo, pokud se chcete najíst. Ty fronty potom jsou naprosto šílený.

    Btw Matuška 28° Barrel Aged Barley Wine úplně super. Ještě aby ne, za ty peníze. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam