• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHpifka z malých pivovarů & hospůdky kde je točej (Cz, Sk)
    N_I
    N_I --- ---
    LBW: to e ta 16ka? ta me taky moc nejela.....
    ikdyz byla lepsi nez clock marsmallow..to sem vubec nepochopil...silene horky pivo....ikdyz by clovek cekal spis lehce bonbon...
    LBW
    LBW --- ---
    Zasel do Beertime, kam normalne nechodim pac je to drahy jaxvin, a...Zhurak Brewstock Grapefruit IPA lususni!
    N_I
    N_I --- ---
    vida, netusil sem....
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    N_I: Dělá, měl jsem jí před 14dní zpět ;)
    Crazy Clown Filthy Monk malina - Pivníci.cz
    http://www.pivnici.cz/pivo/crazy-clown-filthy-monk-malina/
    N_I
    N_I --- ---
    nevim esli klaun dela malinu ale tohle bude asi uz brzi na cepu clock...desitka
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    N_I: Kde? Kdo? ten mi asi taky chutna nejvic měl jsem od Clowna a byl božskej!
    N_I
    N_I --- ---
    pojd mi nina, beztak nej kyselac

    LBW
    LBW --- ---
    Uchýlil jsem se před zimou do Badflashe. Kamenická IPA
    CHOROBA
    CHOROBA --- ---
    jo, sundavam cepicku,prudce pitelne
    LBW
    LBW --- ---
    Cobolis Nevada super
    VERONIKA_N
    VERONIKA_N --- ---
    Jedna nová venkovní hra po minipivovarech za startovací cenu včetně posledního piva zdarma :) https://goprahou.cz/nasehry.html#game2
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    FATBEAR: jo, taky jsme meli prvních několik piv hnusnejch. Nejspíš špatně vysanitovano.
    LBW
    LBW --- ---
    CHOROBA: damn!
    Popijim Fabiana v Soukenicky
    CHOROBA
    CHOROBA --- ---
    petikilo
    LBW
    LBW --- ---
    Kolik je vstupný na ten hrad?
    FATBEAR
    FATBEAR --- ---
    a matuska ma problem :)

    Vazeni navstevnici Festival minipivovarů na Pražském hradě. Bohuzel jsme dostali od organizatora festivalu vycep v ne uplne dobre kondici a proto nase pivo chutna po vyrazne kovove chuti. Z tohoto duvodu je nase pivo aktualne odrazene a necepuje se. Ja jedu domu pro myci techniku. Pivo budeme dal cepovat az to bude mozne v te nejlepsi kondici. Dekujeme za pochopeni. Adam Matuska
    FATBEAR
    FATBEAR --- ---
    FATBEAR
    FATBEAR --- ---
    tak zrovna ted je tam malo lidi :))

    FATBEAR
    FATBEAR --- ---
    aha no ja prave ted posledni dva rocniky na hrade vynechal . Predtim tam prave bylo docela i volno a dalo se vklidu dost toho obehat. Tak hold se tomu masovka taky nevyhnula .
    CHOROBA
    CHOROBA --- ---
    predloni mi prisel hrad vic nacpanej nez naplavka ;)
    ale jinak jo, je to vetsi plac, vic proflaklej, vic lidi. letos tam budou priparkovany dve lode, tgze by melo bejt si i kam sednout. Jedina pakarna naplavky je vedro, kdyz sajni celej den slunce.

    jinak akce mam rad obe, na hrade diky deckovy kostovacce ochutnam vsechny IPA, imperial stouty, quadrupely a podobny smrte, kdezto na naplavce se spis koukam po ejlech a lezacich.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam