• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHpifka z malých pivovarů & hospůdky kde je točej (Cz, Sk)
    klub zaměřenej jen na kvalitní piva z malých pivovarů (které nejsou ještě prodány mimo Cz) a hospůdky kde je točej...
    Mapa výrobně činných pivovarů České republiky https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=1R5gVvFc4Czz085esg-Mwv8aE6rI&ll=49.77907106623459%2C15.530104250000022&z=8
    http://www.pividky.cz/fakulta.php
    http://www.pivovary.info/showpage.php?name=prehled
    rozbalit záhlaví
    BISCUIT13
    BISCUIT13 --- ---
    CHOROBA: doufam, ze mluvis jen o pivu se slonem :-)
    CHOROBA
    CHOROBA --- ---
    BISCUIT13: zradna byla nasledna navsteva delirium tremens ;-)

    HAUSNUMERO: SAMOUT: to je kus historie, volove! jinak jo, pije se z toho nahovno a usak je usak. ;-)
    MLUKS
    MLUKS --- ---
    SAMOUT: Protože s klasickým ušákem si nepohlídáš kočár se spřežením :P
    BeerHere Blog: The Kwak Glass Story
    http://beerhere-uk.blogspot.com/2008/12/kwak-glass-story.html
    HAUSNUMERO
    HAUSNUMERO --- ---
    CHOROBA: Nevadí ti že do toho pacienti močej? :)
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    CHOROBA: Proc nekdo vymejsli neco jinyho nez je normalni usatej pulitr... Strasna demence tohleto.
    BISCUIT13
    BISCUIT13 --- ---
    CHOROBA: pozor, druha pulka kwak je zradna :-)
    CHOROBA
    CHOROBA --- ---
    Ou yeah!

    N_I
    N_I --- ---
    CERMI_FOX: no rozhodne mi rikal pan sef ze spodek sudu ze kteryho sem svou tretinku mel byl extra lahodnej
    samo na palme jinam vicemene nelezu..:)

    hubu budes mit cajk..ja ted o vikendu nepoznal rohozec 11 od unetic 10 / ve vedru teda moc nejela pipa na louce / ale i tak ostuda..:)

    ale tohle bylo jedno z nejlepsich klaun pivo co sem mel...
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    N_I: a kdes ho měl? Možná to byl jinej sud a tedy teoreticky i jinak "proležený" - u Crazy Clownu se mi už stalo, že to samé pivo chutnalo uplně jinak v různých hospodách (a uznávám, byl mezi tím asi týden nebo dva, kdy to mohlo ještě uzrát) - poprvé to bylo spíš kysele, podruhé spíš vystuply kořeněné tóny (a protoože nedegustuju sám, tak stejnej pocit měli i jiný člověk, aby se vyloučil subjektivita mé huby :) )
    N_I
    N_I --- ---
    CERMI_FOX: no vida, kazdej mame jinou hubu, me to proti treba te rybiz nine nebo maracujam apod. prislo krasne hladke a mene kysele pivo....naprosto vyvazena chut piva i ovoce......
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    N_I: zrovna včera jsem degustoval a přišlo mi to příliš kyselé. V té kyselosti se ztrácely jiné chutě
    N_I
    N_I --- ---
    crazy clown neipa milk peach civoe na konci sudu tekli i kousky broskvi a prej jim to ucpavalo pipu...ale ta lahoda...nejlepsi piti za posledni dobu!!!

    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    LBW: Naprosto skvele pitelna zalezitost, bavilo me to velmi mnoho moc, ale ta cena... Beer station v Globusu Cakovice 159 za litr v pet. Ale co tak googlim, tak o levneji se to poridit neda.
    FATBEAR
    FATBEAR --- ---
    ale super ten grep a horkost mnam. pitelny je to dost :)
    N_I
    N_I --- ---
    je to woe patnactka mno:)
    FATBEAR
    FATBEAR --- ---
    N_I: tak jsem si po kole jednu lahev dal a ty vole ono to neni moc na zizen :)) Sem jsi nevsimnul ze to ma 6,6 alkace a je to 15 :)) uff
    jinak ale super :)
    FATBEAR
    FATBEAR --- ---
    N_I: a maj i lahvace , ja to jeste nemel ale po tomdle co pises si jdu dneska pro par kusu do lednice .)



    jinak oni delaj dobry piva ja snad odnich nemel nikdy vylozene hnus pivo
    MLUKS
    MLUKS --- ---
    Zkoušeli jste Šestku od Cobolis? Měli jsme ji ve Dně Pytle a byl jsem z ní dost zklamanej. Takový prázdný a neuchopitelný nic :/
    (Hodinu předtím jsem měl Californii od Matušky, ale pauza snad byla dostatečná)
    N_I
    N_I --- ---
    asi mam novej oblibenou znacku vcera pred zavirackou sem stihl:

    Sibeeria Lollihop Grapefruit West Coast IPA 15

    a dva hlty test

    Sibeeria Polární noc Imperial stout 23

    a prvni pivko konecne grep jak brus a stout jak v zime, super oboje!
    LBW
    LBW --- ---
    Hay z daze...mno to jsem nečekal že si tak pošmáknu :)
    N_I
    N_I --- ---
    LBW: sorry, jj 14ka, je to ona...ale pena me nedrzela, ikdyz mozna je to tim ze sem nesl domu v petu.... grep me z toho nevyznel..vlastne..
    .mozna sem jen nemel den..

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam