• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHpifka z malých pivovarů & hospůdky kde je točej (Cz, Sk)
    LBW
    LBW --- ---
    Únětice 10.7
    Nevím jestli je to těch 12 km v nohách, ale chutná skvěle
    LBW
    LBW --- ---
    FB mi hlasi "Kampus Fest 2018 - studentský festival pivovarnictví 2.10.2018"
    Jdete nekdo?
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    SALAMAN: U kelta, zahradka na cyklostezce na Zbraslavi, je to pod mostem zavodu miru
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    A kde v Praze se dá ten Lipan ochutnat?
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    ted me dost bavila ipa od Kunratickyho Muflona, single hop 14 z Amarila, jak na ty ipy nejsem tak tohle je fakt fajne, neni to prevoneny a prechuceny jak ipa bejva, ale krasne horky a jenom lehounkej ipa vocas, jinak ma ted Muflon 6.10 den otevrenejch dveri, naka muzika, jidlo. prohlidka pivovaru, urcite vyrazim jeste neco od nich ochutnat, to ze to mam za barakem je jenom plus
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    VERONIKA_N: Lipan je super, jen skoda ze ho cepujou fakt malokde
    KACIR
    KACIR --- ---
    VERONIKA_N: Lipan mě před časem hodně nadchnul...
    JND
    JND --- ---
    VERONIKA_N:

    Lipan a dětičky v pozadí .. ,že by Zbraslav ?? Jo Lipan je cajk a tohle 0.3 sklo mám i doma a celkem často z toho popíjím piva co dotahnu domu))
    VERONIKA_N
    VERONIKA_N --- ---
    Lipan... Nevím, jestli to bylo tím, že po dni na kole bodnul, ale to pivo mi fakt chutnalo... Sladké, hořké, své, všeho akorát...

    LBW
    LBW --- ---
    Kamenicka 12ka je proste skvela i z lahve, howgh
    N_I
    N_I --- ---
    Czech Royal Beer American Lager 12

    tohle prej bylo vynikajici a hned se vyzahlo...!

    permon 15 jako, pitelnej az moc

    Permon Hopper Simcoe 15
    NOIK
    NOIK --- ---
    SALAMAN: Kamenická (Kamenice nad Lipou) dvanáctka, i tu desítku maj fajn, hořký a dobře se pije
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Jo a angreštový kyseláč od Crazy Clowna je taky moc fajn.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Zaujal vás v poslední době nějaký ležák? Mně třeba moc chutná dvanáctka od Cobolisu...
    LBW
    LBW --- ---
    5.10. Na Palme - Zhurak tap takeover
    LBW
    LBW --- ---
    dneska Uhrinevske pivni slavnosti aka velky stan uprostred dvora. Asi nej to Blondie ale, jinak samej alojz
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    N_I: Toho Ravena Strawberry Weisse 9 jsem měl a bylo výborný.
    FATBEAR
    FATBEAR --- ---
    N_I: ja toho ravena mel uz pred rokem a me to chutnalo , nevim jak tandle varka ale predtim fajn pivo . Mel jsem lahvace teda :) tendle kus delali dohromady se sibeeria a ta kyselace umi tak nevim
    N_I
    N_I --- ---
    tento tyden v testu palma jen....po malych sklenkach


    Crazy Clown God Is Dead No-a-trappist Vanilla Ale 15 - nevim proc sem si to objednal kdyz nemam rad trappist nadech piv...ale dopil jsem

    Zichovec Pineapple Coconut Milkshake IPA 13 - obecne mam rad milkshake ipy, ale tohle me nijak nevzalo ale ani neurazilo...50 za tri deci je na me uz ale moc vlastne, divna barva

    SQBRU Zakalenka NEIPA 16 - silny a lehce jemne nehorky pivo s krasnym dojezdem chuti, dobry ze to neucpalo pipu a sud hezky jede :)

    Cobolis Berliner Weisse ostružinové 10 - na báru řikaj že jim moc nejede, ale včera sem měl po zavíračce deci na košt a mě to jelo velice solidně...mlask!



    mel nekdo tohoto ravena? nevim proc ale prijde mi ze raven jde lehce dolu..jako clock...

    Raven Strawberry Weisse 9

    ?




    VIXLE
    VIXLE --- ---
    zichovec pineapple coconut milkshake ipa navzdory nazvu zadna navonena sracka, vyborny!
    zhurak sloppy d taky dost dobry, takova horci klasika
    mazak coffee stout neurazi nepotesi
    chroust dark side of berlin na me moc do kysela na tmavy psenicny
    a taky jsem dal prvniho clocka co mi vylozene nezachutnal, nejakej jordis anniversary nebo jak se to jmenovalo.. taky kyselejisi, ale takovy nijaky, skoro jak nejaka nepovedena citrusova limonada..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam