• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHpifka z malých pivovarů & hospůdky kde je točej (Cz, Sk)
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    V Maly/Velky jsem dnes narazil na vyprodej skladovych zasob. Falkon American Strong Ale a Metropolitan za 39,-

    N_I
    N_I --- ---
    ctyri kila za plechovku bych nedal, ale nahazet do piva pizzu a prachy/ dolary/ muze jen nemalej crazy clown..:)

    a byla to teda uplna dobrota, laskonka, shot, panak, vune mmmm / lambik taky uzasny po tresni a zhurak eclipse nezustal pozadu...ooo to byl skvely vecurek :)

    CHOROBA
    CHOROBA --- ---
    LBW: dyk tam maj i sklo ;) se tam asi odpo stavim, zpravit si chut.
    CHOROBA
    CHOROBA --- ---
    vcera omylem Zahradky Zizkov. staropramen 11 primo ze septickeho tanku.
    penu tomu mistryne vycepni dodala tocenim z vysky a pozvolnym krouzenim pulitrem.
    Nic tak hnusnyho a zvetralyho uz sem nepil hodne dlouho :-)
    LBW
    LBW --- ---
    jdete nekdo na prvni pivni maj?
    me to vloni neprislo nejak uzasny, ale i letos si skocim vystat frontu na neco v plastu :))
    N_I
    N_I --- ---
    test po měsíci se těším...moc

    N_I
    N_I --- ---
    sorry ako, ale zhůřák mi přijde jako vůbec nejlepší pití co je u nás kolem k dispozici..kompletně...mlask!
    musim někde objevit lahváče...
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Včera v Krkonošské hospůdce Zhůřák Total Eclipse Black Ale 14°, dobrota!
    CHOROBA
    CHOROBA --- ---
    vcera pivovar v Malesicich, Mistni 11°Ale supr pitelnej, jinak tam meli vcelku peknej vyber z ceskejch malopivovaru, plus belgickej castel rouge a hefeweisse od Paulaneru.
    JVCNC
    JVCNC --- ---
    dneska jsem zazil humornou prihodu ve kbelskym pivovaru. jdu si tam takhle pro lahve a povidam 2 x 15 siren v lahvi, pan se zdesene podiva a pta se A jak to poberete pane, chvilku nechapave koukam ja zatimco on kouka do lednice a pak mi doslo ze jemu nedoslo ze tech 15 co jsem vyslovil je soucasti nazvu a nikoliv pocet.
    CHOROBA
    CHOROBA --- ---
    nska navsteva v Lajka
    Pivovar a cafe Lajka – pivovar a Cafe Lajka
    http://pivovarlajka.cz

    sem dal jenom dve 10° a musim rict ze dobry. barva pochcany slamy, ale horka a plny telo, prijemny piti.
    jinak podnik je takova trochu chranena dilna no ;-)
    H2O
    H2O --- ---
    Levandulová 12° v Andělském pivovaru už jen posledních několik dní. Doražte, nebude :-)
    LBW
    LBW --- ---
    Po výšlapu je točený Hostivar 11 to pravé ořechové.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    CHOROBA: Na zahrádce se odpoledne sednout dá a místní ležák je fakt dobrej.
    FATBEAR: Taky mi to nepřišlo moc hipsta. A souhlas, že Matuška mezi malými pivovary už nějakej ten pátek nijak zvlášť nevyniká.
    SAMOUT: Mně na Lokálech sere, že jsou takový neosobní. Takový jako šup šup, naval prachy a táhni zase do píči. Což při jejich konceptu vlastně asi ani jinak nejde. Holt Ambi, no.
    CHOROBA
    CHOROBA --- ---
    jednou tam dojdu, fakt :-)
    H2O
    H2O --- ---
    V Andělském máme teď jarní speciál 12° Levanduli. Stavte se jí ochutnat, dokud je ...
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    CHOROBA: Nemam takovou zkusenost, ale pravda, sedeli jsme v rohu :-).
    FATBEAR
    FATBEAR --- ---
    CHOROBA: v nedeli ve tri je tam klid .)
    CHOROBA
    CHOROBA --- ---
    SAMOUT: hluk a podmiraky, i kdyz asi podmiraky mrda koza. ten kraval se vevnitr neda vydrzet. tam des na jedno na stojaka a na toho druhy rves z deseti centimetru do xichtu a sotva se slysite.
    holt klenuty stropy no. ;)
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    CHOROBA: Cime te sere Lokal? Teda vyjma faktu, ze pro vic jak dva lidi tam musis delat rezervaci tri tejdny dopredu :-).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam