• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHpifka z malých pivovarů & hospůdky kde je točej (Cz, Sk)
    N_I
    N_I --- ---
    a sorry, nechci adorovat nějaký fleky, pro majitele, víc než blízký kámoše sem rád když je na palm plno..ale sám mám radši když jsme tam sami a nikdo tam nejdete a sedíme nahoře na vzduchu sledujíce typuse kerý dou za bábou kupovat jejo.....:)
    jistě se stane při té náloži piv že se tam něco posere...
    jen sem chtěl napsat, že obsluha a majitelé dělají vše pro spokojenost nás i vás...jakože žádný ala šmelo, nebo na něco serem páč je to levnější nebo jsme zewlové tam nehrozí...
    N_I
    N_I --- ---
    HREBICK: sanitaci vážně nešiděj..právě ten Dan by to nepřenesl přes srdce ani majitelé kdyby se tohle sralo...dumám esli to není tím, že pár těch piv je divných už samo o sobě..:) občas mi to nechutná páč je to už moc převoněný apod...ale že by jim tam někdo vrátil unětice že sou divný se mi tam eště nestalo..
    já sem tam teda doma...úplně... a tu plíseň už ani necejtim, už je ve mě..:) ale taky koupili vysoušeče, pořád to oklepávali, natírali, jako fakt makaj na tom to mít v tý knajpě fajn..nejvíc tam beztak dávaj ty naložený tvarůžky, včera se žral hermelín dva dny starej a prošlej v pokojový teplotě a pak prdy nás všech..:)
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    Na Palmu chodím rád. Je tam super rodinná atmosféra a není to žádnej hipsta podnik, kterej si na něco hraje. Když pominu trochu smrádek, větší vlhkost a plíseň se kterou se teda aspoň něco snaží dělat. Tak párkrát se mi tam stalo, že mi všechny pivka chutnaly nějak divně a dával jsem to za vinu špatný sanitaci výčepu...
    N_I
    N_I --- ---
    LBW: kvalita piva je dlouhodobě na palmě vysoko, třeba špatný pivo tam dokážou i odrazit, vrátit sud, žádný schovávačky, ale to se děje opravdu výjmečně...
    Pokud je za pípou Dan, tak to ej úplnej vědec krz pípu.
    Chodí tam poměrně často i hodně sládků / včera tam byl kluk ze sibeerie/ a lidí vcelku s mlsným pivním jazýčkem a že by se teda někdy nevrátili kvůli pivu...
    LBW
    LBW --- ---
    CHOROBA: A to je ua me upgrade oproti puvodnimu prostoru. Ve crtvrtek tam budu, i se Cteckou :)
    CHOROBA
    CHOROBA --- ---
    ja tam pivo dycky dostal dobry, tak nevim. ale chapu ze pro slabsi jedinceto tam muze trosku zapachat, nebo jim to prijit nekulturni prostredi :D
    LBW
    LBW --- ---
    Chci opet navstivit Na Palme a prekvapive mi to uz druhy clovek rozmlouva. Ohledne kvality piva. Jen kecy, nebo to ma nejaky opodstatneni?
    LBW
    LBW --- ---
    AKICHITA: Skoda, za me fajn misto.
    Ja nakonec dosel do Jezkovy Voci ten vecer a zkusil Kyseleho bobra od Zichovce :)
    AKICHITA
    AKICHITA --- ---
    LBW: neni,myslim ze jsme ho pred rokem zavirali. Skoncil hlavne kvuli majiteli baraku
    LBW
    LBW --- ---
    Je Maly Velky u Ipaku v provozu, nevite?
    DOCENT
    DOCENT --- ---
    Jedete někdo dnes do Vanďáku ke Kocourovi? Kosa Prérií tam bude mít na stánku Záhory kolaboračku Gin & Tonic ejl - chininová kůra, jalovčinky, šalvěj, levandule, aloisie a citronová tráva. V Praze bude za týden či dva, jak to stihnu dovézt.
    KEJKLIR
    KEJKLIR --- ---
    LBW: hospoda U 2 dobráků na Dolním náměstí, případně pivoteka 13 na krnovské a špatně piva nemá pivovar Nová Sladovna v nákupním centru Breda v centru.
    LBW
    LBW --- ---
    Kde koupím nějaký craftbeer v Opavě, prosím?
    LBW
    LBW --- ---
    anniversary triple ipa od zichovce po desate vecer...jeste, ze jsem nekoupil dve :D
    WHIRGL
    WHIRGL --- ---
    LBW
    LBW --- ---
    Oktoberfest Strahovsky pivovar?
    Prague brewery and restaurant | Klášterní Pivovar Strahov | Czechia
    https://www.klasterni-pivovar.cz/
    JENDAVB
    JENDAVB --- ---
    N_I: já bych chtěl někde točenej https://www.pivovara-medvedgrad.hr/
    WHIRGL
    WHIRGL --- ---
    V Revnicich dobrý, sice nedorazil madcat a Raven ale jinak super rodinná atmosféra. Zítra karlin ;)
    LBW
    LBW --- ---
    WHIRGL: Nomad ani Zichovec neklapli, tak zitra Karlin na chvili :)
    WHIRGL
    WHIRGL --- ---
    N_I: Jo maďaři jedou posledních pár let slušně. U nás se ale prosazujou dost bídně. Budapešť je ale pěkná a blízká pivní destinace. Nicméně z mého pohledu teď rulujou poláci :) Festval dobrého piva (http://www.festiwaldobregopiwa.pl/en/) ve Wroclavi minulý týden byl fakt bomba.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam