• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHpifka z malých pivovarů & hospůdky kde je točej (Cz, Sk)
    LBW
    LBW --- ---
    CHOROBA: zase jsem tam nedošel a píšu z Matušky, chjo :)
    H2O
    H2O --- ---
    😉 zase bude shitstorm?
    Ano, je to náš Ležák 11°
    Ne, není to přebalené pivo jiného pivovaru
    Ne, není to naše stáčečka na plech, jen si ji pronajímáme.
    Ne, nevím jak to Degentovi dokážu, nestavil se u nás ani tehdy, nestaví se u nás ani teď.

    TENZO
    TENZO --- ---
    Už tento čtvrtek proběhne v Olomoucké pivotéce Muž přes Palubu vernisáž výstavy pivních obalů s tématem smrti. V tomu Vám načepujeme pivo Rainbow Of Death z jehož prodeje půjdou peníze na podporu dobré věci. Bude i hudební doprovod. Doporučená Dresscore all black. Těšíme se na vás

    PIVO MUŽ A SMRT
    https://www.facebook.com/events/1024001228937853
    LBW
    LBW --- ---
    CHOROBA: Tento post obsahuje zvýšené množství pravdy. Jen prostě je to z tramvaje dál :D
    CHOROBA
    CHOROBA --- ---
    mate chodit na nadrazku ;)
    LBW
    LBW --- ---
    Andělka vedle Tatranu má nový management a zavírají v deset = musíme po večerním florbale jinam = skoro vždy Matuška na Hradčanský mezi jedenáctou a půlnocí. Já se snažím a chci si to místo oblíbit, ale...
    TSOH
    TSOH --- ---
    Pivovar Krušnohor Kraslice – Tisová - na prodej
    Prodej - komerční objekt, výroba, 1 m²
    Tisová, Sokolov
    Cena na vyžádání : Prodej, komerční/výroba, 400 m2, Tisová , Kraslice, Sokolov [ID 45661]
    Nabízíme Vám k prodeji rodinný pivovar „Krušnohor“, který se nachází v horské oblasti Kraslice, obec Tisová. Vařením piva se firma zabývá již od roku 2014. Za celou dobu existence již uvařili více jak 90 druhů různých piv. Průměrná roční výroba je 250 - 270 tisíc litrů piva.
    V současné době mají více jak 250 stálých zákazníků, 3 obchodní řetězce Albert, Kaufland, Globus.
    V průběhu let se zúčastnili spousty soutěží s jejich pivem a získali mnoho ocenění, jako např. Regionální potravina 4x do 3 místa a 1x vítěz, dále Dobrota Karlovarského kraje 5x do 3 místa, Pivo České republiky 2x stříbro, mistrovství Evropy 1x stříbro a spoustu degustačních soutěží. Zúčastnili se také pořadu Kluci v akci, který byl vysílán televizi 19. 11. 2022.
    Prodej rodinného pivovaru | Reality.iDNES.cz
    https://reality.idnes.cz/detail/prodej/komercni-nemovitost/kraslice/64898ee613d7142ca00dc1b0/?
    LBW
    LBW --- ---
    The Roots, double West Coast IPA od Poláků, Maryensztadt.
    Moc dobrý
    LBW
    LBW --- ---
    Age of Simcoe od Chrousta, mňam!
    N_I
    N_I --- ---
    včera se testovalo zmrzka yumy od sibeerie u nás na palmě...jako tím brčkem nebo já to zkoušel i blízat to solidně nakládá ikdyž jak půl roku piju minimálně alko a svátečně tak by mě asi složilo kde co...
    pivo to teda není ani z daleka ale lahoda to je

    až bude hezky tak to zkuste nebo tam vemte svou dívku na tento lahodný long drink kde chybí jen paraplíčko..:)

    LBW
    LBW --- ---
    Pípa v Basecampu narušuje ekvilibrium mezi plechovkárnou a hospodou, hrome! :-)
    LBW
    LBW --- ---
    New Libeň od Václava, nebo Václav od New Libeň je dobrý pivo :)
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    Pro rok 2023 jsem svemu stryci, majiteli firmy, ktera sanituje vycepni zarizeni pripravil kampan samolepky. Pokud uvidite na dverich restaurace tuto samolepku, znamena to, ze je pravidelne sanitovana a ze se o sve trubky stara ;o)

    LBW
    LBW --- ---
    Anežka Ch. od Chrousta, skvela.
    JENDAVB
    JENDAVB --- ---
    RICK: Jako soudek se mě líbil ale teda kasa jim moc neodsejpá čekal bych že úzký hrdlo bude výčep ale je jinde ... Takže tuplak rule :)
    RICK
    RICK --- ---
    Deset piv na čepu a do ruky tác. Pivovar Matuška otevřel svou první hospodu - Forbes
    https://forbes.cz/deset-piv-na-cepu-a-do-ruky-tac-pivovar-matuska-otevrel-svou-prvni-hospodu/
    CHOROBA
    CHOROBA --- ---
    kurva vcera kohouti. ten Grape Ale, to je jako sakra dobry.
    LBW
    LBW --- ---
    Bubeneč žitná IPA, mňam!
    LBW
    LBW --- ---
    Chrousti válí. Teď jsem dopil Nimbus a paráda!
    NOIK
    NOIK --- ---
    ...hlavním tématem novýho čísla časopisu Font jsou minipivovary, včetně zajímavýho rozhovoru s jedním místním ídéčkem:)

    Font 184 :: 4/2022 :: téma: Minipivovary / fontshop / Font
    https://www.font.cz/font-184-4-2022-tema-minipivovary.html

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam