• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ASTRALRMAPS (Multidisciplinary Association for Psychedelic Studies)
    CONTINUITY
    CONTINUITY --- ---
    LEOZ: Ano :)
    pošta
    LEOZ
    LEOZ --- ---
    Zdarec,

    jede nakonec někdo do Amstru?
    Programme
    Programme
    http://www.mindalteringscience.com/index.php/programme
    nějak jsem na událost pozapomněl a dnes se musím rozhodnout. nadšení mám, komplic mě ale odpadl a nedisponuju žádným tipem na ubytování.

    kdyby se někdo přidal a věděl o levném ubytování, mohl by to být fajn výlet ;)
    LOWRIDER
    LOWRIDER --- ---
    Další, prestižnější, ale poněkud nedostupnější konference
    Horizons - perspectives on psychedelics

    LOWRIDER
    LOWRIDER --- ---
    Já teda jedu určitě
    CONTINUITY
    CONTINUITY --- ---
    LOWRIDER: A kdo jste se teda už zaregistrovali ? A jak jedete ?
    Bude nějaká nyx výprava?
    Koukám na letenky, od 2.700. Bus nejspíš stejně.
    LOWRIDER
    LOWRIDER --- ---
    Psychedelická konference v Austrálii:
    http://www.entheo.net/2009speakers.htm
    LOWRIDER
    LOWRIDER --- ---
    MAPS a Burning Man v americký telce:
    http://www.facebook.com/home.php#!/?ref=logo
    LEOZ
    LEOZ --- ---
    GRAGOR_SAMSARA: mezinarodnimu kontingentu bych se vubec nebranil =) uz jen poresit bydleni ...
    LOWRIDER
    LOWRIDER --- ---
    No já teda jedu na 99%, tak se tam třeba uvidíme
    GRAGOR_SAMSARA
    GRAGOR_SAMSARA --- ---
    LEOZ: ale mohli by ste to spojit aj so zaujemcami so slovenska,ja sa pridam a aj nejaky dalsi medici nasej skoly... :))
    LOWRIDER
    LOWRIDER --- ---
    No 30 E pro studenty a 45 E pro nestudenty, plus cesta, ubytování, výdaje, neni vůbec špatný, a podivat bych se taky chtěl, to je fakt, takže o tom taky začínám uvažovat, akorát ještě přesně nevim, jak to bude v říjnu, tak snad do toho nic nevleze a prachy budou.
    LEOZ
    LEOZ --- ---
    LOWRIDER: čéče, ja bych možná ale i jel ... není to daleko, cena se taky dá ...

    kuje někdo podobně pikle?
    LEOZ
    LEOZ --- ---
    LOWRIDER: no jo, chce to zvednout štafetový kolík a zvolna začít klusat vstříc spoluběžcům =)
    LOWRIDER
    LOWRIDER --- ---
    Myslim si, že tu máme solidní vědeckou i uměleckou tradici spojenou se změněnejma stavam vědomí a je velká škoda, že neexistuje seskupení, který by umožnilo setkávání a mapování psychedelický scény u nás. HolanĎani i američani to maj zorganizovaný líp, bych řek.
    LOWRIDER
    LOWRIDER --- ---
    narazil sem na novou organizace typu MAPS v Holandsku, pořádaj teď
    Mind Altering Science - An Conference of Psychedelic Research


    LEOZ
    LEOZ --- ---
    tož se jim to konečně podařilo natlačit =)

    http://www.maps.org/mdma/ptsdpaper.pdf
    KOCOURR
    KOCOURR --- ---
    LEOZ: Až bude v Brně nějaká přednáška na probírané téma, tak se mile rád zůčastním ;). Byla-li by poptávka, tak se klidně podělím o vlastní zážitky ZSV. Bohužel moje současná situace mi z časových důvodů neumožňuje podílet se na podobných projektech v takovém měřítku, aby to neslo nějaké smysluplné výsledky...možná časem...
    ASTRALR
    ASTRALR --- ---
    som velmi rad ze je zaujem o rozvoj tohto druhu studii u nas, tuto diskusiu ma napadlo zalozit pretoze uz dlhsi cas sledujem novinky ako aj na maps.org tak aj na inych weboch (Journal of Psychopharmacology), co sa tyka spamovani klidne spamujte do sytosti z me strany vubec zadne vyhrady voci tomu, co se tyce spoluprace bohuzel me profesionalni znalosti se uberaj jinym smerem ako obsah tohohle auditka a take profesne jsem uplne nekde jinde, ale verim ze v budoucnu se najde mnohem vic lidi kteri chteji a budou konat tymhle smerem. Preji hodne zdaru vsem fandum psychedelic studies a oboru jim pribuznim. :) Stay FOCUS !
    ORLOCK
    ORLOCK --- ---
    Sasha Shulgin Message from Roland Griffiths:

    Are you a woman who's had a profound psilocybin mushroom experience? Johns Hopkins researchers want to hear from you. They're conducting an anonymous survey, and in the initial wave of responses only a quarter were from women. To gain gender balance, they have re-opened the survey just to females. Please visit council on spiritual practices and spread the word...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam