• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    GIO
    GIO --- ---
    aha! oni ti filutove to nevydavaj za siamku, ale za oriental shorthair.)(ani tam nejsou rozdilne barvy oci zatim povoleny..)

    oficialne dle fife je bila kocka teto telesne konstituce vzdy siamska, nikdy ne orientalni..
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    GIO: nebyla jsem si tím jistá, tak jsem raději nepsala :) Kdo by se netěšil na hromádku ufonků :) Pak hlavně musíš fotit, fotit a fotit :)
    DOMINIQUE01
    DOMINIQUE01 --- ---
    GIO: Ví bůh, já se v tom nevyznám.... koukni na stránky http://www.russianpeterbald.com/cattery/index.php?page=girls, mají tam odkazy na rodokmeny, ale nejde to rozkliknout, škoda
    GIO
    GIO --- ---
    DOMINIQUE01: ono je to dospivanim, nase c. byla dlouho vizazikoteci, ale dle poslednich fotek mi ji chovatelka konecne uznala za dospelou.)


    tyjo cim ji prikrizili? to neni cista sia, neverim(ani sia/ori, to nelze ta barva oci geneticky takhle.. )
    DOMINIQUE01
    DOMINIQUE01 --- ---
    *rysy
    DOMINIQUE01
    DOMINIQUE01 --- ---
    Tady je tatáž kočka ještě jednou, už dospělejší. Na téhle fotce mi přijde, že má ostřeji řezané rasy než Cruellka. A tentokrát ve svetříku )
    GIO
    GIO --- ---
    DOMINIQUE01: no myslim, ze by mi to dala sezrat, pytlik miluje, pravda.)
    DOMINIQUE01
    DOMINIQUE01 --- ---
    GIO: Já myslim, že by nebyla moc nadšená )) Zkus jí obléct pytlík od Proplanu, to by možná prošlo ))
    GIO
    GIO --- ---
    DOMINIQUE01: ale cela CRUELLA teda.)))) davat ji tricko me fakt zatim nenapadlo.)
    GIO
    GIO --- ---
    SARRI: tohle se nedobarvi. oci se dobarvujou hhlavne do max tri mesicu, spis min, pak uz jen treba tmavnou, ale v ramci barvy..
    GIO
    GIO --- ---
    DOMINIQUE01: hašišmarjá, ta detska srst.))


    DOMINIQUE01: ne.
    SARRI
    SARRI --- ---
    mela jsem za to, ze se kockam dobarvujou oci behem dospivani .. tohle je jeste kote .. i kdyz teda neivm jak moc se muzou dobarvit aby byly stejny...
    DOMINIQUE01
    DOMINIQUE01 --- ---
    Jak by to bylo v tomhle případě??? Uchovnili by tuhle kočku, když má každé oko jiné? Ať je to jak je to, tak mě se docela líbí.
    DOMINIQUE01
    DOMINIQUE01 --- ---
    Vim, kvalita fotky hrozná, ale jinou aktuální bohužel nemám...
    SARRI
    SARRI --- ---
    ja taky nerekla, ze na to chci spolehat .. spis je budu pozorovat .. zatim jsem otevrela okno na 10 vterin a pul hodiny nevylezli z pod postele ... ale dvere do baraku kdyz jsou otevreny tak zacinaj bejt zajimavejsi a zajimavejsi ...

    hmhm .. nakej translator bych potrebovala .. ;)
    GIO
    GIO --- ---
    mno, ja bych nespolehala na to, ze neutecou a nechala si okna zasitovat, je to docela bezny uz dneska..

    kocouriobecne rvou mnohem vic, nez kocky, ale kordul je taky dost komunikativni teda.) to soph kdyz ma vse co potrebuje, tak ani nepipne i nekolik dni.)(krom prskani na bile zlo.)
    SARRI
    SARRI --- ---
    GIO: hehe .. aspon mas vyhodu, ze vis, ze pujdou ven ... ja zacala premyslet co poridim do oken na leto ... nakou sitku .. i kdyz uvidime .. kocka s kteoru jsem zila driv tak i kdyz mnouskala v zivote neutelka ani oknem, ani z balkonu ...

    a co se tyce zvuku ... tak ja zas moc nechapu proc jeden neustale komentuje kazdej muj pohyb nekdy az totalne utrapenym (dost hluboko posazenej "hlas" ma) mnoukanim a rve tak dlouho dokud si zas nesednu ..
    GIO
    GIO --- ---
    SARRI: mne to hrozne rozciluje.) jak je ted zima, tak nasi kocouri(normalni, ne ufoni) nechtej moc chodit ven a blbnou spolu doma a ty zvuky co u toho vydavaji(prestoze se maji radi a hodne) me iritujou, jakoby se vrazdili.)
    SARRI
    SARRI --- ---
    GIO: myslela jsem kockovani ne realny bitky ..
    GIO
    GIO --- ---
    bitky nebrat:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam