• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    Tento klub je věnován siamským, orientálním kočkám (IV.skupině) a jejich chovatelům, majitelům a příznivcům. Chtěla bych se tu zaměřit na zkušenosti s těmito neodolatelnými ufonky, na výstavy, zkušenosti s chovatelskými stanicemi. Na nástěnku bych chtěla postupně dát seznam chovatelských stanic u nás. Vítané jsou samozřejmě fotky vašich drzounků.

    Siamská kočka je drzá, panovačná, dotěrná, domýšlivá, pyšná, hlučná, něžná a okouzlující. Svým uhlazeným, cizokrajným zjevem, zbarvením a safírově modrýma očima bez vyjímky každého upoutá.

    rozbalit záhlaví
    GIO
    GIO --- ---
    CORIM: nevis co je dobry,)))))) ja zas tuze nerada celomodry zvirata .. ale je fajn ze je to tak ruznorody, kazdy si vybere.



    a my budem asi rozsirovat smecku o jinou rasu jeste
    CORIM
    CORIM --- ---
    MRNOUS: Teda vlastne i jinou barvu treba - ale ty svetly se mi moc nelibi ...
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    CORIM: takze orientalka :) ja vzhledem k tomu, ze uz doma jedno modre mam, a jedno cernobile, bych chtel bile s modrym, at to ladi :))
    CORIM
    CORIM --- ---
    MRNOUS: Mne se ty bily nebo bezovy siamky nelibi ... ani ty s odznaky - ja radsi tmavsi kocky - by se mi libila siamka v modre barve jako sou britske modre :P
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    u Arakanu maji novy kotata, i jednoho SIA c - a jmenuje se Matrix, uaaaaaa, ja chciiii :)))

    http://www.arakan.unas.cz/foto-m-sia-c.htm
    DOMINIQUE01
    DOMINIQUE01 --- ---
    Něco z netu...




    ELLIE
    ELLIE --- ---
    Tak já jsem si jako nemyslela, že se jim říká oficiálně sejšeláci ;))
    No ťuťu, ňuňu, krásný jsou. Ale mně se teda líběj speciálně ty s pravidelným vzorem, tmavýma očičkama a bílým nosem.
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    no je to možný, ale krémovou jsem ještě neviděla.
    GIO
    GIO --- ---
    ELLIE: seychelloise myslim.)
    GIO
    GIO --- ---
    MAIKOR: ja bych rekla, ze je i mladsi varieta.. kremova..?
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    Seyshelská kočka je "nejnovější" příbuzná sia a ori
    ELLIE
    ELLIE --- ---
    GIO: Těm s bílýma čumáčkama se říká sejšeláci? Ta kresba se mi strašně líbí :)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    taky zrzky nemusím. Na té fotce mi to nepřipadá moc, ale fotky jsou často zavádějící. No přijde mi, že někteří ty uši mají už moc jako plachťáky. Snad to chovatelé nebudou moc tlačit, protože tak jak jsou sia/ori teď - jsou ideální, řekla bych. Ale když se podívám na standard před několika lety a dnešní, tak to k tomu holt směřuje.
    GIO
    GIO --- ---
    mi se nelibi ze je zrzavej a ma desne divny usi, moc dole
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    Gio, co se ti na hlavě zrzavce nelíbí? Mě podle fotky přijde uplně normální (ale nejsem odborník :) )
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    GIO: hmmm, černotáá ňuňu, pro ty mám slabost :) to sejšelátko má super kukuč a krásně tmavé oči.
    XDAISYX
    XDAISYX --- ---
    GIO: takovou barvu oci (u cernouska) bych brala pro sebe...
    SARRI
    SARRI --- ---
    GIO: jop .. byl s emnou pro ty moje obludy .. ;)
    GIO
    GIO --- ---
    SARRI: ja vim, rt fish vid.))
    SARRI
    SARRI --- ---
    GIO: druhyho cernyho ... "brasku" toho cernyho .. si od klimzcu bral kamarad, jmenuje se alex .. ma ho asi 14 dni ... je bajecnej ...
    VAMPIREGIRL
    VAMPIREGIRL --- ---
    GIO: nenapadá mě nic inteligentního :-)))) mám chuť jen ťuťat, ňuňat a šišlat :-D teda obzvlášť ta dole, to je takovej tvoreček krásnej hlaďoučkej heboučkej, jééééééééé...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam