• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    Tento klub je věnován siamským, orientálním kočkám (IV.skupině) a jejich chovatelům, majitelům a příznivcům. Chtěla bych se tu zaměřit na zkušenosti s těmito neodolatelnými ufonky, na výstavy, zkušenosti s chovatelskými stanicemi. Na nástěnku bych chtěla postupně dát seznam chovatelských stanic u nás. Vítané jsou samozřejmě fotky vašich drzounků.

    Siamská kočka je drzá, panovačná, dotěrná, domýšlivá, pyšná, hlučná, něžná a okouzlující. Svým uhlazeným, cizokrajným zjevem, zbarvením a safírově modrýma očima bez vyjímky každého upoutá.

    rozbalit záhlaví
    GIO
    GIO --- ---
    TYNA_DOLITA: joaháááá:)
    TYNA_DOLITA
    TYNA_DOLITA --- ---
    GIO: ja myslela tu co daval _peat :)
    GIO
    GIO --- ---
    TYNA_DOLITA: no neni uz uplne svetla, i kdyz je lilova, tka uz ma boky tmavsi,a le v lete to zas vybledne vetsinou.)
    TYNA_DOLITA
    TYNA_DOLITA --- ---
    GIO: hele to je zajímavý je pořád tak světlá vid? vetsinou prece s vekem celý tmavnou, kor seal pointky:)
    GIO
    GIO --- ---
    MAIKOR: ja vim, jsem strasna.)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    GIO: gio, ty jsi neskutečně ranní ptáče :)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    __PEAT: tybláho! To je úctyhodný věk! Jaký je tvůj recept na dlouhověkost? Taky bych si přála aby se Elza dožila takového věku...
    GIO
    GIO --- ---
    doufam, ze moji soph ceka taky takovyhle vek...
    __PEAT
    __PEAT --- ---
    MAIKOR: ted uz 15, ale fotka je tak ve 12ti, nicmene je furt svezi :)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    __PEAT: kolik jí je? Vypadá že je v dobré kondici.
    __PEAT
    __PEAT --- ---
    nase babicka :)
    SARRI
    SARRI --- ---
    HELLEJU: mno tenhle chudik ma zrovna k sirokymu nosiku jeste hodne hluboka ocka, takze (na muj vkus mozna az moc) bojujeme s ospalkama
    HELLEJU
    HELLEJU --- ---
    SARRI: Strasne se mi libi ty jejich siroky nosiky, jsou k ponuchani:-)
    SARRI
    SARRI --- ---
    a druha ..

    SARRI
    SARRI --- ---
    jedna modelka z vlastni zahradky

    DOMINIQUE01
    DOMINIQUE01 --- ---
    MAIKOR: )) No, neni to špatný, já měla včera první zážitek, holky mi pod peřinu nelezou, je jim tam horko.
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    Potvůrka malá :) miluju když mi Elza zaleze pod peřinu. Pěkně mě hřeje svým kožíškem :)
    DOMINIQUE01
    DOMINIQUE01 --- ---
    MAIKOR: Spala s přítelem v posteli, u něj pod peřinou. Nebylo mu divný, že půl hodiny lezu po 4, prohlížim každej kout a volam čičiči, klidně si chrápal.
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    DOMINIQUE01: hihi a kam se schovala, potvůrka? Pod list papíru, nebo za hrnek? :))
    GIO
    GIO --- ---
    SARRI: samozrejme, ze modry, tedy duhovku maji modrou. je to i standard. ale ta cerven je barva sitnice, kterou vidis, kdyz ma kocka rozthlou dosiroka zornicku
    SARRI
    SARRI --- ---
    SARRI ... apropo s tema ocima to resim i u tech mejch voblud ... prijde mi, ze je maji modry, ale pod tihou cervene barvy ... reknete mi odbornice jaka je to teda barva ... ??
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam