• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    DOMINIQUE01
    DOMINIQUE01 --- ---
    Přišlo mi mailem od chovatelky Rori, tak posílám dál, náhoda je blbec, třeba se objeví někde v ČR.

    Hľadá sa mačička !!!!!
    Hľadá sa krátkosrstá siamská mačička, ktorá bola ukradnutá z obytného prívesu pred výstaviskom. Ak by ste ju videli PODAJTE PROSÍM INFORMÁCIE NA TELEFÓNNE ČÍSLO : 0910272854 alebo : 0910155740
    Mačička má hodnotu len pre chovateľa !!!! Nálezcovi alebo človeku ktorý nám podá informácie vedúce k nájdeniu tejto mačičky ponúkame veľmi vysokú odmenu. Je možné že mačička sa voľne pohybuje v okolí DK Ružinov.
    od soboty 13.3.2010
    DOMINIQUE01
    DOMINIQUE01 --- ---
    GIO: Právě, že mi přijde psychicky v pohodě. Běhá, honí se, pošťuchuje holky. Asi zkusím Feliway, uvidíme.
    GIO
    GIO --- ---
    taky nevim, stres?
    DOMINIQUE01
    DOMINIQUE01 --- ---
    ENKATT: Dík, zatím budu sledovat, jestli jí aspoň ty granule.
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    DOMINIQUE01: ja to cetla, ale nevim co na to
    DOMINIQUE01
    DOMINIQUE01 --- ---
    ENKATT: Zatim probíhá kolektivní honění, to je v poho. Kolektivní spaní se nekoná, Ema s ní odmítá spát úplně, Eliška jen ve stavu nejvyšší nouze. Ema byla zvyklá spát v posteli, teď tam chodí, jen když v ní není Rori (nebo když je hodně bokem). Když ale Rori vidí, že v posteli je Ema, tak se rychle běží vetřít a Ema odchází. Později dá černošce výchovnej pohlavek. Sice bez drápů, ale párkrát za den od Emy dostane a vždycky je to lepanec přes hlavu, jinam ji nebije.
    S Eliškou spolu spaly jednou společně v pelechu, ale to mě Eil fakt pobavila... Rori spala v pelechu a Eiška se rozhodla, že zrovna teď v něm chce spát taky - má to vyzkoušený od Emy, vetře se, rozvalí se, Ema odchází a pelech je její. Jenže Rori neodešla a vesele si chrupkala dál. Tak se k ní Eliška otočila zády a znechuceně koukala z okna, měla fakt výmluvnej pohled ;)))
    GIO
    GIO --- ---
    ENKATT: coby? zezacatku se koukaj jakoze co to jee? a pak jsou nadseni jeji pozornosti.))) nasi kordulu kluci milujou, soph vychovava.. ale kdyz rikam kluci, mylsim i Damču, kterej ji myje, hraje si s ni jako "dedecek" s vnoucatky a honi se s ni jako za mlada.) nacez ji vyfacka kdyz je moc drza.))
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    DOMINIQUE01: co na ni vubec ty dve zbyvajici? jak ji davaj?))
    DOMINIQUE01
    DOMINIQUE01 --- ---
    GIO: Jo, jo, já taky nejradši nosím černou ))
    GIO
    GIO --- ---
    ty černy vypadaji stihlejsi, an te moji nitence jde vide kazdy gram navic.)
    DOMINIQUE01
    DOMINIQUE01 --- ---
    Něco málo netopýrů...


    blbánek ;))


    Jinak se omlouvám, že fotky jsou dá se říct stále ze stejnýho místa, ale ona se pořád vyhřívá na topení (aspoň je tam dobrý světlo) nebo v posteli.Přitom máme doma kolem 24 stupňů, chodíme tu v tričku. A když je v pohybu, nelze ji zachytit ))
    ELLIE
    ELLIE --- ---
    Tak naše kočky se pouze zarývají pod koberce a namotávají je na sebe. Igelitka je pro ně asi slabý kafe.
    CORIM
    CORIM --- ---
    Obe moje kocky milujou igelitky - vydrzi s nima sustit klidne hodiny
    GIO
    GIO --- ---
    moje kocky igelitky milujou, boji se jen vysavace(samozrejme krom korduly, ta se boji jenom mne s houbickou na cisteni jjeich ospalek, a to taky nezdrha, ale radsi bojuje.))
    VAMPIREGIRL
    VAMPIREGIRL --- ---
    MRNOUS: zkus na něj zašustit igelitkou a podle toho poznáš, jestli je magor nebo ne :-D
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    ja mam doma taky cernobilej podes :) klidnym bych ho rozhodne nenazval, ale zase, je mu teprve pul roku :)
    VAMPIREGIRL
    VAMPIREGIRL --- ---
    ELLIE: ti to povídám, černobílá kočka má minimálně aspoň podivnej příběh :-))) já mám černobílýho kocoura, kterej v prvních sedmi měsících dvakrát spadl z balkonu, jednou mu šili bradu, podruhý si zlomil nohu a u veterináře jsme nechali celkem asi 9 tisíc :-D a taky je to ten případ, co dostane záchvat, když zašustíš s pytlíkem nebo když přijde návštěva, tak v hrůze prchá, pak se nacpe někam, kam se podle zákonů anatomie nejde vejít, kde se panicky olizuje a pouští chlupy :-D

    Ale když jsme s ním doma sami, tak je neskutečně komunikativní a mazlivej, to jo :-)))
    SARRI
    SARRI --- ---
    MRNOUS: cyclon rulez ;)
    ELLIE
    ELLIE --- ---
    v domě PLNÝM květníků (a nebyl to náš dům)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam