• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    DOMINIQUE01
    DOMINIQUE01 --- ---
    Pomóóóóc!!! Rori začala v 6,5 měsících mrouskat. Je to normální? Jinak je to fakt síla, musim říct, že jsem čekala kravál, ale takovyhle ne teda. Spala jsem na dnešek dvě hodiny. Čekala jsem až to přijde, že bude navrlá a bez nálady, ale ona pochoduje po baráku a mňouká s intervalem v průměru dvě vteřiny. Teda, mňouká, to neni mňoukání, to je nářek.
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    AMOPRA: tyjo, myslela jsem, ze se u nas thajky nechovaji. Jak se holcina jmenuje? Urcite si na sebe brzy zvyknou, uvidis.
    GIO
    GIO --- ---
    urcite.
    AMOPRA
    AMOPRA --- ---
    GIO: kočina..)).. Zatím sice trochu boje s kočkou, co máme doma, ale snad si zvyknou..
    GIO
    GIO --- ---
    a je to kocourek?
    GIO
    GIO --- ---
    ajó.)
    AMOPRA
    AMOPRA --- ---
    GIO: thajská...
    GIO
    GIO --- ---
    a to je siamka? (no coco, se ptam, dneska uz je colourpoint vsechno.)
    DOMINIQUE01
    DOMINIQUE01 --- ---
    AMOPRA: Očka jako studánky .)
    AMOPRA
    AMOPRA --- ---
    Tak ode dneška nový člen rodiny:

    GIO
    GIO --- ---
    ale kdyby to mohly byt aspon cechy no.)
    GIO
    GIO --- ---
    DOMINIQUE01: mi tez ne.)
    ale ted uz asi beru vsechno, kocka je orednejsi nez vysledne barvy mimin.)
    DOMINIQUE01
    DOMINIQUE01 --- ---
    DOMINIQUE01:
    Ettore D´Oltremare, Sia d
    DOMINIQUE01
    DOMINIQUE01 --- ---
    GALTHEA: Lidi jsou hrozný, děs co někoho napadne. Řezat, řezat řezat! (škoda, že to nejde)

    GIO: Teda, ještě, že koťata neplánujem, to by mě kleplo. Já v tomhle nemám moc přehled, jediný, o kterém vím je kocour chovatelky Rori, ale je s červenými odznaky... mě se třeba ti červení moc nelíbí, no.
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    aha, to chapu. Zkusim se porozhlídnout.
    GIO
    GIO --- ---
    MAIKOR: maly je moc maly, velky je jen pro pratele. modry vychazi ale neshchazime se vubec terminove a radsi bych to popohnala
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    GALTHEA: teeda, čekala koťátka? Uf uf, hlavně že to nakonec dobře dopadlo! Ukrást někomu zvíře a pak ho dál prodat může jenom ... !

    GIO: modrý krasavec nevyšel? a co malý kimi ze zyrkionu? ale nevím, jestli je už uchovněný, na webu nemají info
    GIO
    GIO --- ---
    hele nevite nahodou o nejakym chovnym kocourovi sia? diky!
    GALTHEA
    GALTHEA --- ---
    DOMINIQUE01: jé, paráda jak koukám tak na nyxu se pátralo taky! supr. pomohla nakonec reklama v TV Markíza, kočičku ohlásil sám nový majitel, který si myslel že koupil kotě na mazlíka. kočička byla pak odkoupená zpátky. jěště dodám že čekala koťátka a sice měla čip, ale když si koupí laik kočku na mazlíka, nejspíš na veterině nebude ověřovat jestli čip má nebo ne. i když...
    GIO
    GIO --- ---
    naše opička ještě sem..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam