• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    ZUBANA
    ZUBANA --- ---
    GIO: Oli syrovy maso vzdycky hodinu pozoruje ocuchava a potom si s nim hraje packama ho vyhazuje do vysky:-) ale neji to!:-)
    HELLEJU
    HELLEJU --- ---
    Jedna moje kocicka pangamin milovala, jednou mi upadnul na zem a ona po nem hned skocila a zblajzla ho jak malinu, tak jsem ji ho obcas davala:-)
    Jinak u nas dnes mely velky uspech varene kachni krky, dala jsem si ja i s cicama:-)
    SARRI
    SARRI --- ---
    ADITU: nemam tuseni
    GIO
    GIO --- ---
    no pangamin smrdi, ale treba to nekomu jede.)

    ten glukopur je sladky, coz je pro kocky zajimava chut, ale u nas to nefunguje no
    ADITU
    ADITU --- ---
    SARRI: nedava se na zvyseni apetitu spis vitamin B?
    GIO
    GIO --- ---
    ja ted davam glukopur kojici kordule a moc mi t nechce.. michala jsem ji to se smetanou a je dost proti
    SARRI
    SARRI --- ---
    mno u nas se po tom jeden muze umlatit a druhej do toho chci stoucha packou a pak odejde

    kazdopadne dik, zkusim

    jeste mi nekdo radil ze mam zkusis glukozu na zvyseni apetitu obecne .. mate nekdo zkusenost?
    GIO
    GIO --- ---
    syrovy kureci maso nase kocky dvakrat taky nemusi..
    GIO
    GIO --- ---
    ale ze zkusenosti, pokud to zvire neji odmalicka, tak to hodne dlouho nechce nebo si nezvykne nikdy,uvidis, zkus..
    GIO
    GIO --- ---
    syrovy - kureci/kruti/kachni srdce, hovezi srdce
    SARRI
    SARRI --- ---
    to jsem nezkousela ... zkousela jsem jen syrovy premrazeny kure a to nechce
    vnitrnosti z koho? a cerstvy nebo premrazeny?
    GIO
    GIO --- ---
    na ryzi a mrkev se rovnou vyprdni.) davej jen to maso a granule at mu nesejdou z povedomi.) a syrovy vinitrosti by ti nejed? srdce treba
    SARRI
    SARRI --- ---
    zkusim, zatim jsem uvarila hovezi s trosku ryze a mrkve a zamichal do toho trosku kapsicky a par granuli a temer me fufuknul co to jako je ;/
    GIO
    GIO --- ---
    tak ty kapsicky vynech enbo mu do kazde striktne pridavej i granule..
    SARRI
    SARRI --- ---
    GIO: tak to u nas kdybych jim nechala jen granule tak to zerou bez problemu oba dva a jsou na ten jeden typ zvykly bez problemu, ale tim jak jeste davam kapsickky tak ten jeden se cpe jen jima a granule zere proste jen v nouzi .. zas si rikam, ze je preci nenecham jen na granulich
    GIO
    GIO --- ---
    MAIKOR: no tak to nee, to uz se krodula netkne niceho a chce jenom tu tycinku /sunku a pod.))



    SARRI: naucit ho jist granule je fakt na miste. ma s tim zkuseosti id anabel_lee se svymi ori a sia kockami. kocour to odmital. tak mu je postupne michala do konzerv/pytlicku a postupne si zvykl, ale priprav se na dlouhodobejsi proces.. dobry je taky zkouset dalsi a dalsi typy granuli, prichute, tvary, nakonec se vetsinou chytnou, mlsouni.) ale druha vec je, ze moje sia zere granule rada, ale vetsinou chce po docela kratke dobe vymenit model...
    SARRI
    SARRI --- ---
    mno vyzivovy test zahajen ;)
    jednoho nutit a druhyho odhanet .. mno to bude legrace
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    SARRI: taky mam vybiravou kocku a delam to tak, ze ji pred jidlem davam nejaky mlsek. Treba kousek tycinky z DM, vitaminovou pastu, kousek syru, proste cokoliv. Je to pro ni takovy predkrm, po kterem se jakoby rozji a pak si da hlavni chod.
    GIO
    GIO --- ---
    siamky nejsou popelnice.)
    CORIM
    CORIM --- ---
    SARRI: Mno - kdyz to tak srovnam se svoji britkou tak si rikam, ze sem zatim narazil jena na par veci co by nezrala. Konkretne syrova paprika a cibule. Ty ji 100% nejedou. Jinak skoro vsechno. Vcetne nakladaneho cesneku a porku a rajcat a podobnejch silenosti. Brambory mi taky zere.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam