• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    Tento klub je věnován siamským, orientálním kočkám (IV.skupině) a jejich chovatelům, majitelům a příznivcům. Chtěla bych se tu zaměřit na zkušenosti s těmito neodolatelnými ufonky, na výstavy, zkušenosti s chovatelskými stanicemi. Na nástěnku bych chtěla postupně dát seznam chovatelských stanic u nás. Vítané jsou samozřejmě fotky vašich drzounků.

    Siamská kočka je drzá, panovačná, dotěrná, domýšlivá, pyšná, hlučná, něžná a okouzlující. Svým uhlazeným, cizokrajným zjevem, zbarvením a safírově modrýma očima bez vyjímky každého upoutá.

    rozbalit záhlaví
    GIO
    GIO --- ---
    MAIKOR: ta fotka je asi trosku upravena, ani ten snehobily kozich jim neverim, ale je to charismaticka kocka
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    ty uši má jaksi divně tvarované a špičaté
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    už se špuntíci začínají hezky tvarovat a vybarvovat. Jaké barvy nakonec mají? Všichni tabby?
    SRNKAA
    SRNKAA --- ---
    GIO: To je krásné, tak jsem se právě zamilovala :)))
    SARRI
    SARRI --- ---
    inac se mi z kocoura stal pejsek facinovanej hrackou .. nosi mi jednu hracku az do postele, kterou si nesmirne oblibil (peri na tyci) a musis si s nim povinne hodinu denne hrat .. jinak sedi v pozoru vedle postele a pripadne jeste breci .. heh
    GIO
    GIO --- ---
    SARRI: Jj :))
    SARRI
    SARRI --- ---
    GIO: inverzni "cumak od mlika" ;)
    ELLIE
    ELLIE --- ---
    GIO: Tohle je hezké, aspoň trochu akromelanické to je :) (ne, že bych si tím pojmem byla tak jistá, ale naučil mě to manžel, jehož siamka nebyla dost)
    GIO
    GIO --- ---
    GIO
    GIO --- ---
    GIO
    GIO --- ---
    tady naka nase tabbátka.)
    GIO
    GIO --- ---
    GIO
    GIO --- ---
    seychelloise je siamska s bilou skvrnitosti..
    SRNKAA
    SRNKAA --- ---
    GIO: to vypadá jak? :) mám podstatné mezery ve vzdělanosti o siamkách a orientálkách :)
    GIO
    GIO --- ---
    ja jsem taky priznivcem spis klasickych barev, ale treba seychelloise me berou docela dost..
    ELLIE
    ELLIE --- ---
    Když ony pak vypadají... no prostě divně, nesmiamsky a neorientálně, jako třeba ta černobílá zlodějka, co ji adoptovala Enkatt. Mně nějak přijde, že všechno by se zkoušet nemuselo :))
    GIO
    GIO --- ---
    ELLIE: to vis, musej vsechno vyzkouset.)
    ELLIE
    ELLIE --- ---
    A proč je někdo takový masochista, že namixuje želvovinovou siamku?! :))
    GIO
    GIO --- ---
    no, na zelvy fakt nemaj:)
    SRNKAA
    SRNKAA --- ---
    GIO: Tak to mám zásadní nedostatky, vůbec jsme nevěděla, že želvičky jsou takový protivky :) hmmm, tak aspon jsem zas o něco chytřejší, nicméně šahlé jsou všechny orientálky a siamky :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam