• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    MAIKOR: zatim resim uplne jiny veci :) nejdriv si musim na Hrosika zvyknout (je to rozhodne osobnost) a taky si Hrpsik musi zacit hrat s Joeym, nebo bude zle :)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    MRNOUS: Hrošík je překrásný! Ještě sis to s tím chovem nerozmyslel? .)
    GIO
    GIO --- ---
    bobišek malinkatej..ale u tebe vypada vic siamskovsky ne u nas, zvlastni.)

    jezis mi se styska..
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    tak hroch je fakt frajer
    prisla jsem a hned se ke mne hnal a nechal se pohladit
    to snad zadnej z mrnousovych kocouru jeste napoprve nikdy neudelal :)
    kvika, lita, vylozene mazlivej neni, ale na hlazeni drzi a obcas se otre.. i se chvili nechat vzit do naruce

    je to elegantni pan :)
    ale kluci na sebe syci a mruci, tak snad bude dobre
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    MRNOUS: u vás to vypadá fakt v pohodě, naše barmy jsou nasraný ještě teď po měsíci :D teda jedna hučí jen pro formu, ale ta druhá je fakt zpruzena emzáky :D
    DOMINIQUE01
    DOMINIQUE01 --- ---
    MRNOUS: jéééé :)) tak ať se vám pospolu krásně žije ;)
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    ADITU: volam na nej Hrošííí :)
    ADITU
    ADITU --- ---
    MRNOUS: a volas na nej vazne "Hrochu"? :))
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    RADUZA: Zofka byl nejdriv zavrenej (pro jistotu), ale pak se prisel jen na chvili podivat a zase odesel nekam pryc spat :)

    a hrosik slysi na svoje jmeno a pred chvili si me vlez do naruce na zavolani :) ale uz zase zmizel, vyhrivat se na slunicko za zavesem :)
    RADUZA
    RADUZA --- ---
    MRNOUS: tyjo, von Hroch (pozor, čti fon Hroch) je fakt velikej, budí respekt - takže se nemlátěj, snad. Mě je to úplně líto, šel z domova z láskyplné náruče maminky a tety Soph, já vím, že se u tebe bude mít skvěle, ale beru to z toho maminkovského pohledu - "Děti jdou do světa"....A Žofka se neúčastnil přivítání?
    SARRI
    SARRI --- ---
    mrnousi&gio.. prvotridni ufon!
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    RADUZA: tak tady mas par fotek - pomerovani oponentu zpoza zavesu:)

    hrosik nam nejak vyrost ..


    trochu se boji, ale z oci mu cisi odhodlanost :)


    Jake zase tak trochu neveri vlastnim ocim, co jsem to domu zase pritah, chudacek nikdy nebude mit klid :)


    no reknete, neni to ztelesnena elegance? :)


    i Joey si zatim drzi odstup a neduverive si prohlizi sveho noveho partaka ve hre i zlocinu :)


    ale kdo by odolal takovemu charisma, urcite si brzo vsichni budou lezet v naruci :)
    RADUZA
    RADUZA --- ---
    GIO: a report z Hrošíkovo stěhování, fňuk, achjo žejo
    MRNOUS: a Hrošíkovo začlenění se do tvého pánského kolektivu, hned jak bude čas
    GIO
    GIO --- ---
    az se skonsoliduju, a srovnam s prazdnym domem:) tak vam tu udelam nejaky uceleny soubor naseho odchovu.)

    GIO
    GIO --- ---
    MRNOUS: uz to bude, musim rychle, abych moc nebulela.)) pred chvili na mne roch skocil z linky a udelal mi pekny pamatecni drapanec, on se chce proste porad nosit,)


    APRILMOUSE: netykavka? to vis ona je akcnak, prilis mazleni ji zdrzuje od lumparen, ale jakmile se unavi, zaparkuje a vrni jak traktor, doufam, ze ji to zustalo.))
    jinak pribuzenstvi myslim nezaprou.)
    DOMINIQUE01
    DOMINIQUE01 --- ---
    a já se toho teda chytám a dám jednu Rori, ještě skoromiminkovskou
    DOMINIQUE01
    DOMINIQUE01 --- ---
    MAIKOR: no tak šup šup :)
    SARRI
    SARRI --- ---
    MRNOUS: jee tak gratuluju ke splnenymu snu ;)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    MRNOUS: beztak přijede až večer aby si ho ještě užila co nejvíc :)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    tady je prostor speciálně pro ufonky, takže se neostýchejte a valte to sem i kdyby to bylo už v jiném auditoriu :) Já už taky brzy nahodím fotky zotavující se Elzy :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam