• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    Tento klub je věnován siamským, orientálním kočkám (IV.skupině) a jejich chovatelům, majitelům a příznivcům. Chtěla bych se tu zaměřit na zkušenosti s těmito neodolatelnými ufonky, na výstavy, zkušenosti s chovatelskými stanicemi. Na nástěnku bych chtěla postupně dát seznam chovatelských stanic u nás. Vítané jsou samozřejmě fotky vašich drzounků.

    Siamská kočka je drzá, panovačná, dotěrná, domýšlivá, pyšná, hlučná, něžná a okouzlující. Svým uhlazeným, cizokrajným zjevem, zbarvením a safírově modrýma očima bez vyjímky každého upoutá.

    rozbalit záhlaví
    DOMINIQUE01
    DOMINIQUE01 --- ---
    ENKATT: fuj fuj fuj fuj :D (já radši jakýkoli živočišný zbytky hned odnášim do popelnice, jinak mi rabujou v koši, smradi. Ale věřim, že s hnusopytlíkem by taky nebyl problém)


    GIO: Tak v tom případě má Rori taky zadek po Soph :D
    CORIM
    CORIM --- ---
    ENKATT:
    GIO: U nas si Ally s Eliasem mejou prdelky navzajem - coz je sranda anzto je to oba rozciluje takze nechtej drzet a pak se zacnou zakusovat :D
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    vzdycky jsem kocky povazovala za ciste tvory. neco jinyho nez psi, co zerou hovinka, odpadky a olizujou si smradlave genitalie (kocky maji pod ocaskem neco smaetoveho cisteho)

    ale netopejr me ted dokonale znechutil!! uz nikdy mu nedam pusu na cumak.
    pote co jsem vycistila kocici zachody a pyltik s odpadem umistila do predsine, doslo mi, ze skelet kurete, ktere mely kocky vcera, mi v beznem kosi brzy straslvie zasmradne a tak jsme ot prihodila k exkrementum v predsini a zavrela, s tim ze ot za chvilku dojdu vyhodit. netopejr se do toho vloupal a bly prisitzen, jak vytahuje skelet obaleny v stelivu a kdovicem...bly zavlecen do umyvadla a vypalchnuta mu tlamka, aby si pamatoval, ze tohle ne. ale iluze si nedelam
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    GIO
    GIO --- ---
    APRILMOUSE: evidentne, nas krivon tak tez spi, mezi nama, pod perinkou a jeste ma predni nozicky vytrcene nahoru za hlavu.)
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    to spí na zádech?? :D :D :D
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    MRNOUS: dnes takhle prospala komplet celý den a v noci se pak jen přesune vedle ke mně :-) A hlavně ten její blažený výraz :-D
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    MRNOUS: Bych chtel videt kocku, ktera se necha dobrovolne aranzovat :)
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    SAFIRUS: to nema chybu :) ani se mi nechce verit, ze jste to nenaaranzovali :)
    SAFIRUS
    SAFIRUS --- ---
    přijdu dneska takhle do ložnice a... kdo mi to spí v posteli? :-D


    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    ENKATT: Elza to taky dělá, ale spíš kontroluje jestli není potřeba přeleštit :-)
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    tudiz to patri k standardu plemene asi
    DOMINIQUE01
    DOMINIQUE01 --- ---
    ENKATT: ehm, ehm... Rori to dělá taky. I když teď už ne tolik, snad už má načucháno na dlouho dopředu. Prasálie, no.
    DOMINIQUE01
    DOMINIQUE01 --- ---
    MRNOUS: oooo, opravdu, je to krasavec :)
    GIO
    GIO --- ---
    ENKATT: a pak flemuje vid, klasika.))blby ksichty to je jejich.)
    CORIM
    CORIM --- ---
    ENKATT: To ty moji chlupatci delaj taky - a kdyz se jim neco nezda tak jdou toho druhyho umejt :D
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    co tlampu, ale ma osklivy zvyk cuchat ostantim kockam k zadku..despair neco tkaovyho nedela
    GIO
    GIO --- ---
    ENKATT: rozhodnozka.)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    ENKATT: už jí tu tlamku od toho kolomazu konečně umyj!
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    pýr? Netopýr!
    GIO
    GIO --- ---
    MRNOUS: no vidis, uz jsi jeho.) jsem moc rada,on vypada moc spokojene.)
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    GIO: nekouse :) necha si dat pusu na cumak kdyz ho chovam :) a chova se jak maly dite, da mi packy okolo krku a hlavicku pres rameno :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam