• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    Tento klub je věnován siamským, orientálním kočkám (IV.skupině) a jejich chovatelům, majitelům a příznivcům. Chtěla bych se tu zaměřit na zkušenosti s těmito neodolatelnými ufonky, na výstavy, zkušenosti s chovatelskými stanicemi. Na nástěnku bych chtěla postupně dát seznam chovatelských stanic u nás. Vítané jsou samozřejmě fotky vašich drzounků.

    Siamská kočka je drzá, panovačná, dotěrná, domýšlivá, pyšná, hlučná, něžná a okouzlující. Svým uhlazeným, cizokrajným zjevem, zbarvením a safírově modrýma očima bez vyjímky každého upoutá.

    rozbalit záhlaví
    GIO
    GIO --- ---
    OVERDRIVE: no, protoze alergie neni na srst samotnou , ale na kocici enzymy ve slinach.

    a nepozna se to, nekdy ti muze zvire alergizovat za mnohem delsi dobu, bud to nebudes resit a poridis si zvire i s touto hrozbou apak to podle me stejne prezijes, nebo to budes resit a tim spis se nejaka alergicka reakce podle mych zkusenosti objevi.
    ale tak jako tak, siamku musis porizovat minialne ve dvou, tak se na to priprav psychicky.)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    GIO: nejsem alergickej na vsechny srsti prave, mam obcas dojem, ze uz vlastne ani na nic, za posledni tak 3 roky zadny projev alergie. ale byvalo to tak, ze treba na siamku u kamosky nic, na kocku domaci ano, u psu treba na barzoje nic a na huskyho jo...
    tezko rict, proto to chci zkusit, a idealne mit doma vlastniho mimozemce ;]
    pozna se to asi tak do 40 vterin, takze test nezabere zadny cas a prijdu s ruzema a vinem, kdyz mi to nekdo dovoli... ;]
    GIO
    GIO --- ---
    siamka ci orientalka nejsou nealergizujici plemena.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    mam prosbu velikanskou:
    mam alergii na srst, tedy mival jsem. pak jsem sam mival psy, i dlouhosrty [barzoj]... no a ted jsem v situaci kdy bych moh mit siamku nebo orientalku a chtel bych. otazka je, zda jsem na ni alergickej nebo ne. potreboval bych to zkusit. tedy kdyby mel nekdo v Praze kocicaka, co by se nechal potulkat a ocichat, tak bych to potreboval zkusit.
    kamoska mela kocourka z utulku a problem jsem nemel, ale precejen bych to radej zkusil znova, nez shanet kocicaka a pak zjistit, ze to je chyba [btw. mozna kocourka nekdo mate, jmenuje se Usko, majitelka si rika/la Skera, pokud jo, pozdravujte ho odeme. etreme plachej a nespolecenskej. siamak. divna hlava divna povaha. byl to jediny kocour ktereho jsem kdy mel rad, mj. pac jsem na nej nebyl alergickej]....
    P4INTER
    P4INTER --- ---
    MRNOUS: my tam byli od cca 10 do 3 odpoledne a taky mel zrejme spavou :-D
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    P4INTER: jooo, to Hrosik pri me navsteve taky byl desne klidnej .. byli jsme tam dopoledne a zrovna mel spavou :) takze nejaka navsteva jeste o nicem nevypovida :)
    P4INTER
    P4INTER --- ---
    MAIKOR: díííky no prej je divočák ale když jsme tam za nim byli tak byl v klidu a chrnel tam skoro porad a divoci byl jini :-D uz se na neho tesime
    P4INTER
    P4INTER --- ---
    Případně nevíte někdo o dobré veterině v Brně?
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    GIO: ok, chápu...
    GIO
    GIO --- ---
    MAIKOR: nemam, nemam naladu se priznam, a uz ani silu teda.))
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    nebyla. Proč by měla být?
    CORIM
    CORIM --- ---
    Nebyla by siamka s povahou britky?
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    P4INTER: ježííš, ten je nádherný, připrav se na extra porci divočení :-))
    Já chci taky siamský přírůstek :) Kdo si počká, ten se snad dočká :)
    Jéé a ve snape mají Obíka :-) Nemáš gio nějaké aktuální fotky?
    GIO
    GIO --- ---
    :)
    nesejčkuj, to bude dobry
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    GIO: no doufam, ze je to jen protest (nerad bych, aby byl Joey nemocnej nebo tak) .. i kdyz protestni misto (aspon pro jakea a joeyho) je moje postel, ne gauc .. asi fakt budu muset nasadit kamery :)
    GIO
    GIO --- ---
    hm, to vypada na nejaky protest, musis nasadit kameru.)
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    akorat jednou jsem byl fakt nastvanej, kvuli tomu notasu /a doted chybejici klavese a rozkousanymu napajecimu kabelu), jinak fakt dobry :)

    vcera jedno, dneska druhy .. by me zajimalo, co prijde zitra ..
    GIO
    GIO --- ---
    jo tak ja si to blbe vykladam, to je dobre, ale mam na to narok, jsem precitlivela.)

    a to je curani nebo kadeni?
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    dyt ja ho preci nepomlovasm, ja vzdycky jen vyjadruju obdiv, co vsechno dokaze a kolik ma energie :))

    ale jestli zjistim, ze to byl on, co to udelal na tu pohovku, pretrhnu ho jako hada :)
    GIO
    GIO --- ---
    no konecne nejake nepomlouvacny prispevek.))
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    tak Hroch uz je ted taky klidnejsi, me nekouse skoro vubec, s klukama si "hraje", ale ze by je nejak extra terorizoval /byl agresivni a drsnej), to ne .. jen Joeymu se to moc nelibi a mam podezreni, ze to byl on, co si vcera a dneska udelal novej zachod na pohovce na protest utiskovani .. no snad to nebude nic vaznejsiho ..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam