• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    GIO: fotky nejsou, makam jak barevnej, ale jestli se ti moc stejska, porad je tu moznost, ze mi ho muzes pohlidat v druhy pulce zari :)
    GIO
    GIO --- ---
    MRNOUS: nejaka nova fotka bynebyla? je mi smutno po kotatkach..
    MILKOV
    MILKOV --- ---
    MRNOUS: Péče o srst je mezi kočkovitými šelmami znakem sympatií. Má smečka mi celkem pravidelně pečuje o fousy.
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    MRNOUS: Nezapomeň mu nastavit uši!
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    vysvetlete mi nekdo, proc me Hrosik vytrvale olizuje moji nakratko ostrihanou hlavu :)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    super, to jste na dobré cestě. Elza si na přepravku nezvykla nikdy. Aby jo, když ji v ní vozím leda na veterinu a pokaždé se k tomu musí vyjadřovat a huláká na mě. Ale už jsem odolná :)
    P4INTER
    P4INTER --- ---
    Tak uz sme si za 3 dny cestovani zvykli na prepravku a tasku relativne taky jedinej zpusob mu ji nechat otevrenou a on kouka ven sice do vseho keca ale netrha ji uz tam vleze i dobrovolne kdyz se mu nechce po svych :-) asi to ze zacatku byl stres pro nej ale zas si rikam cim driv to bude umet tim lip pro vsechny :-)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    s kozlíkem mám taky výborné zkušenosti. Mám ho v kapkách, tak vždycky před cestou do přepravky trochu kápnu. Čiko mi tam dokonce vleze dobrovolně :-)
    MILKOV
    MILKOV --- ---
    Zkuste pytlík s kozlíkem. Wizí cestuje nerad, ale když má s sebou pytlíček, je jak mílius.
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    GIO: ja s nim jeste nikam necestoval, ale hrosik nadava a skrabe u vseho, co se mu nelibi, je dost asertivni, takze az nekam pojedem, urcite to pekne schytam :)

    ale prepravka se u nas nelibi skoro nikomu, povazuju to za vicemene normalni .. zvlaste kdyz jedine vylety, co podnikame, jsou ty na veterinu :)
    GIO
    GIO --- ---
    no, zvykat, zvykat, zyvakt. hrosik taky dost nerad cestoval.. nevim eslti uz mu to mrnous nejak vysvetlil..
    P4INTER
    P4INTER --- ---
    Akorat nam dobca vubec nechce jezdit v tasce uplne v ni nadava a drasa ji takze timhle stylem bude taska brzo na maderu nevite nejakej zpusob jak ho tam uklidnit ani jeho nej hracka nezabira
    HONZIK_HAPPY
    HONZIK_HAPPY --- ---
    APRILMOUSE: takze kocici solarko :)
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    DOMINIQUE01: to je žlutý světlo stolní lampičky :D
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    P4INTER: na to mi Hrosik odpovedel tim, ze se nepustil a kdyz jsem ho teda nasilim sundal, skoncilo to vyrvanyma klavesama :)
    P4INTER
    P4INTER --- ---
    MRNOUS: jo takovy tendence ma taky ale vysvetluju mu ze esi me neuvolni klavesnici tak nebude mit co zrat :-D
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    P4INTER: to mas jeste dobry :) Hrosik se nejradsi uvelebi na klavesnici :))
    P4INTER
    P4INTER --- ---
    akorat si musim zvyknout na to ze jak doma pracuju na kompu tak me skoro vzdy chrape na kline :-D
    DOMINIQUE01
    DOMINIQUE01 --- ---
    P4INTER: krasavec ;)
    DOMINIQUE01
    DOMINIQUE01 --- ---
    APRILMOUSE: z černoty na sluníčku rázem ukázková havanka :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam