• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    Tento klub je věnován siamským, orientálním kočkám (IV.skupině) a jejich chovatelům, majitelům a příznivcům. Chtěla bych se tu zaměřit na zkušenosti s těmito neodolatelnými ufonky, na výstavy, zkušenosti s chovatelskými stanicemi. Na nástěnku bych chtěla postupně dát seznam chovatelských stanic u nás. Vítané jsou samozřejmě fotky vašich drzounků.

    Siamská kočka je drzá, panovačná, dotěrná, domýšlivá, pyšná, hlučná, něžná a okouzlující. Svým uhlazeným, cizokrajným zjevem, zbarvením a safírově modrýma očima bez vyjímky každého upoutá.

    rozbalit záhlaví
    HANNACH
    HANNACH --- ---
    MRNOUS: no pry vypadala fakt jako bengalka, jen v jinym odstinu, takze takova kresba to urcite nebyla... jezis ten Hrosik je tak krasnej :)
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    HANNACH: kresba .. ale za bengalskou bych ji asi neoznacil :)

    HANNACH
    HANNACH --- ---
    APRILMOUSE: no prý slečna říkala vysloveně siamk

    P4INTER: no možná, já zatím asi neviděla žádnou siamku s kresbo - nebyl by nějaký odkaz na fotky?
    P4INTER
    P4INTER --- ---
    HANNACH: spis to mohla bejt normalne siamka s kresbou ne?
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    HANNACH: orientálka?
    HANNACH
    HANNACH --- ---
    odbornice, poradíte? :) kamarád viděl prý údajně siamku, která ale zbarvením připomínala bengálku, jen ve stříbrném provedení. Je fakt takové zbarvení? Neměl u sebe foťák a já si to nějak neumím představit.
    P4INTER
    P4INTER --- ---
    GIO: chovatelka nam rikala ze v typu má nedostatky a ze navic tam byvaj moc hezky kotatka ze zahranici tak ze asi moc sanci nema. Jako pry to zkusit muzem ze jo :-D tak uvidime
    GIO
    GIO --- ---
    kdorikal? ma vejs usi, pravda, ale tak.. zas na druhou stranu rovnou ti rikam, neni o co stat.))
    P4INTER
    P4INTER --- ---
    P4INTER: tak prej ne prej moc sanci nema tak nic ;)
    P4INTER
    P4INTER --- ---
    Tak to vypada ze v prosinci asi testnem nejakou vystavu s dobikem precejen by byla skoda kdyby se krasavec neprezentoval tak uvidime :-D
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    EVILMIND: uz mi to zase dela! i si me pridrzuje tou packou jako ten tygr na obrazku :))
    P4INTER
    P4INTER --- ---
    GIO: zatim nebudu zverejnovat je to tak trochu v jednani este a nerad bych to nejak zakrikl az bude, tak to budete vedet prvni ;)
    P4INTER
    P4INTER --- ---
    GIO: jj ruska modra je lucashe presne tak ;)
    jinak tady jsou nejaky novy fota vcera sme nastehovali novou sedacku tak dobca radi a zabral si ji tezce :-D akorat jak po ni lozi, tak samozrejme drapkama tak se ho to nejak snazime odnaucit jinak zachvili bude na hadry :-D

    a tady jsou ty fota
    https://www.dropbox.com/gallery/21954920/2/doby/dobby2?h=9b3eba
    GIO
    GIO --- ---
    MAIKOR: rusatko je lukashe asi.)
    GIO
    GIO --- ---
    P4INTER: a kterou kteoru povidej?
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    počkej, to rusátko není vaše? Hej, ty mě s novýma přírůstkama dráždíš :-) Taky máme v plánu ještě další siamátko, ale zatím ještě neuzrál čas. Takže ti to lehce závidím .) Ale samozřejmě vám to přeju a hlavně Dobíkovi, bude mít s kým lumpačit :-D
    P4INTER
    P4INTER --- ---
    A my asi budem mit brzo dalsi kocicku siamku sice bude mit skoro rok ale aspon dobca nebude sam :-) a je taky ze snape :-) sice to s s ni bude asi slozitejsi ale snad to zvladnem :-)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    neboj, to bude dobré. Jen to chce čas.
    P4INTER
    P4INTER --- ---
    tak dneska dobik mel seznamovacku s ruskou modrou kocickou muskou :-D dobca byl v klidu akorat muska to tezce nesla a sicela na neho porad. ale tak treba casem se s dobcou bude chtit kamosit
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    jj, ty první fotky jsem viděla. Dobík je neskutečně roztomilej a ty jeho narůžovělý polštářky mě berou :-))
    GIO
    GIO --- ---
    sladousek
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam