• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    Tento klub je věnován siamským, orientálním kočkám (IV.skupině) a jejich chovatelům, majitelům a příznivcům. Chtěla bych se tu zaměřit na zkušenosti s těmito neodolatelnými ufonky, na výstavy, zkušenosti s chovatelskými stanicemi. Na nástěnku bych chtěla postupně dát seznam chovatelských stanic u nás. Vítané jsou samozřejmě fotky vašich drzounků.

    Siamská kočka je drzá, panovačná, dotěrná, domýšlivá, pyšná, hlučná, něžná a okouzlující. Svým uhlazeným, cizokrajným zjevem, zbarvením a safírově modrýma očima bez vyjímky každého upoutá.

    rozbalit záhlaví
    DOMINIQUE01
    DOMINIQUE01 --- ---
    P4INTER: moc krásná princezna :)
    ať je jí u vás čím dál líp .)
    P4INTER
    P4INTER --- ---
    tak tady je porad se este schovava ale je to cimdal lepsi. dobca uz nesici (relativne) a takhle hezky ju hlida ;)

    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    zkus na mailu: dagmar.sipova@seznam.cz
    a dívám se, že už mají i eshop: http://kociciobchudek.mypage.cz/produkty/kocici-hracky-santa-kozlik
    stoji to par kaček a ještě přispěješ na dobrou věc.
    MILKOV
    MILKOV --- ---
    P4INTER: ptej se na Baldriánské kapky nebo extrakt valeriány.
    P4INTER
    P4INTER --- ---
    Ten kozlik uz sme driv shaneli ale neuspesne lekarny tam nam vesmes rekli ze to nebejva a je to tezky sehnat :-(
    MILKOV
    MILKOV --- ---
    Bachovky fungují docela dobře, kozlík též. Jinak kočk ana adapataci na nové místo potřebuje tak dva, tři dny, netlač na pilu. Spíš se věnuj Dobymu, aby neměl pocit, že ho nový přírůstek nějak omezuje v jeho právech :-)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    ta její plachost bude potřebovat hlavně čas. Dej jí tam pod postel jídlo a vodu aby nestrádala. Za nějakou dobu zjistí, že jí nic nehrozí a určitě se osmělí. Pokud bys tomu osmělování a seznamování chtěl pomoct, tak zkus feliway. To jsou kočičí feromony, které pomáhají odbourávat stres a navozují kočkám přátelskou atmosféru. Určitě by pomohly taky Bachovy kapky nebo kozlík. S Feliway ani Bachovkama sice nemám osobní zkušenost, ale hodně lidí si to chválí. Kozlík mám osvědčený a vždy ho kápnu do přepravky když někam jedeme. Kočky jsou díky tomu mnohem klidnější než obvykle.
    P4INTER
    P4INTER --- ---
    tak babu je zalezla pod posteli uz od noci. Ale to se dalo cekat dobby tam byl taky kdyz sme si ho dovezl. A babu je navic o dost vic placha tak doufame ze se co nejdriv otrka a bude stastna kocicka. Jinak je naprosto nadherna az se postesti tak vyfotim a postnu. nemate nejaky rady jak na nI? pamlsky moc nefunguji rikal jsem si jestli treba jak sou bachovy kapky strach tak esi to by treba nepomohlo zatim to ale nechame volne treba se otrka sama kdyz zjist ze tu nema ciicny co ju skanovaly. Doby sce sici ale to je tim ze sme mu narusili teritorium ;)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    jee, to je super. Nachystej si spoustu mslků, budou se hodit při ochočování :-)
    My dnes Elze k narozeninám koupili sýrové kuličky od Gimpetu a teď se jí nemůžem zbavit. Prý: hoď ještě jednu! A dělej!!
    Stačí zaštěrchat sklenicí a je nastoupená v pozoru na značkách :-D
    P4INTER
    P4INTER --- ---
    tak dneska prijede babu ;) zitra esi se mi podari tak postnu fota ale tipuju ze z ni bude tak 14dni-mesic neviditelna cicca :-D tak jako ve starem domove ;)
    ALINEARTODE
    ALINEARTODE --- ---
    hmm a já myslela, že je to můj origoš nápad, strašení sphynxama :D
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    to jsou výborný rady, díky, ale uznávám sphynxové jsou geniální taktika :) díky
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    ZUZKAOU: hihi, obě taktiky jsou dobrý :-D
    SHAMPOO: určitě bych zkusila vzít ho na výstavu. My jsme takhle na jednu jeli, nabyli jsme dojmu, že siama není nic pro nás a za dva měsíce jsme jednu měli doma :-D
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    SHAMPOO: vzít ho na návštěvu k někomu, kdo má dvouměsíční koťata ;-)

    A nebo začít básnit o sphynxech a pak udělat ústupek k siamákům ...
    GIO
    GIO --- ---
    to se tezko presvedcuje, prinest a on se zamiluje, nic jineho mu nezbude..
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    Dámy napadá vás způsob jak partnera přesvědčit, že orientálec nebo siamáček není fuj číča? mě se to nedaří :)
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    jo má krásný, škoda, že už dávno má své páníky a letos s její mamkou žádné krytí neplánujou, škoda
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    a kolik ušatců je tam kolem v pozadí (to je můj sen:-)) Plachťáky má dobře vyvinutý :-)
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    jsem úplně paf z tohoto kotěte, takového ušouna bych si hned odnesla domů
    GIO
    GIO --- ---
    jj to je dobry reseni
    P4INTER
    P4INTER --- ---
    No uz to tak vypada, doma ji ostatni ciciny dost terorizujou tak je porad schovana tak snad u nas kde je jen dobca ji bude lip je to takova pomoc aby si ten zivot vic uzila
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam