• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    GIO: další hříbák?
    GIO
    GIO --- ---
    :-D

    no, muz mi to dovolil, sice budu pro vsechny kolem za blazna, ale tak, proc ne zejo.))
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    GIO: to bude dlouhý týden :-) a přivez si ho na koni :-))
    GIO
    GIO --- ---
    kun ted jeden sousedce pribyl, takze i tam je o zabavu postarano.) a jeste jeden holomek je ocekavan.)
    GIO
    GIO --- ---
    nee nic jineho.)
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    hehe, no ja vedel, ze vas tim pobavim, tak jsem to tak schvalne napsal, zvlast kdyz je to v podstate pravda :))

    ANABEL_LEE: dik :)

    GIO: tak at si placnete a hlavne si domu neprivez navic i kone nebo jina dalsi zvirata :)
    RADUZA
    RADUZA --- ---
    GIO: až za týden?! Ale to dopadne, pokračování BUDE!!!
    GIO
    GIO --- ---
    tak pristi pondeli jedu omrknout kocicimana, prej maji i koniky, to budou podobni cvoci jak my tady.)
    RADUZA
    RADUZA --- ---
    MRNOUS: teda, mně napadlo to samé, když jsem četla, že jdeš na operaci, ale netroufla jsem si :)) MILKOV: dík
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    MRNOUS: :D to jsou veci, kocour pod nuz, clovek po nuz.. :) drzim palce obema
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    MILKOV: hašišmarjááh :-D
    GIO
    GIO --- ---
    :-D


    hihi
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    MILKOV: odjakziva citim, ze neco neni v poradku, ale rozhoupal jsem se k tomu az ted :)
    MILKOV
    MILKOV --- ---
    MRNOUS: A odkdy na sobě to nutkavé puzení ke značkování pozoruješ?
    GIO
    GIO --- ---
    jeste nevim, cekam az se znovu ozvou.)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    GIO: člověk tu chvilku není a takové pozitivní novinky, paráda! Držíme palec ať to vyjde. Kdy se na něj jedeš podívat? Těším se na fotečky :-)
    GIO
    GIO --- ---
    tak t o je bohuzel u nich normalni.) kordula to ma se zbytkem smecky stejne.)
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    GIO: jj, ted uz to fakt vim :)))

    ale jako nestezuju si, vytrenoval si me dobre :) jen by se fakt mohl trosku zklidnit, aby na osttani byl min hrrrrr .. on se sice chce jen tulit, ale dava jim to najevo ne prilis stastnym zpusobem :)
    GIO
    GIO --- ---
    urcite, ale je to siamka, to vis.)
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    GIO: ok, pujdem teda zacatkem prosince .. a myslis, ze ho to trochu zklidni nebo si nemam delat zadny iluze? :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam