• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    GIO
    GIO --- ---
    APRILMOUSE: :)) drzim palec, ony se srovnaji, pippky
    PHOE3E
    PHOE3E --- ---
    Je normální, že je úplně studený? Nalepil se na topení a pořád se nějak nemůže zahřát.. :((
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    GIO: posypala jsem je šantou :D děj se vůle boží
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    PHOE3E: strašně záleží na typu narkozy. Elzu jsem poprvé měla na nitrožilní a z té se mi chudinka probírala snad dva dny a podruhé jsem si raději připlatila na inhalační a po té jakoby ani v narkoze nebyla. Lítala už dvě hodiny po převezení domů. Grancle dávám normální a když potřebujem trochu zhubnout (zrovna jako teď) tak dáváme light nebo menší porce normálních.
    PHOE3E
    PHOE3E --- ---
    Mě se taky nechce moc měnit stravu kvůli Babunce.. mno tak ale nebude dostávat granule culines pro mlsouny, ale nějaké normálnější :-D
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    Nedavam tady special, smiril jsrm se s tim , ze hroch zustane oplacany:-) krome vaku zacina mit i dvojity krk (nejen brada, ale celej limecek:-)
    PHOE3E
    PHOE3E --- ---
    Jaký granulky dáváte kastrovaným siamákům? Aby nepřibraly, i tak je Dobča trošku oplácaný s klokaním vakem :-D .. Máte nějaké osvědčené co jim i chutnají?
    GIO
    GIO --- ---
    nebo je otri zinkou trochu... to u nas zabralo..
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    Tak u nás po operaci děs.
    Teda - Agáta i Piškota dělaj, jako že nic - krom oholených tlapek a bříšek se jim očividně nic nestalo... jenomže jak si jinak smrděj, tak Agáta příšerně vyvádí :( Prska, syčí, PIškota to bere jako dobrou gamesku, takže ji chodí provokovat a dopadlo to už několikrát tak, že se servaly - operační rána neoperační rána. V pět ráno naposled u nás pod postelí.. takže je odděluju a jak se mi ted vzbuděj, zkusím je posypat obě kočičí šantou.
    Jako že se s tím sešitým břichem klidně rvou, ale ony se i vztekle honí a skáčou z patrový postele, blbky!!!!!! naštěstí to je fakt pidi dírečka, doktor to udělal krásně
    PHOE3E
    PHOE3E --- ---
    Dobča se motá jak malý pako.. je dost vtipnej.. Jak říkáš mrňousy do večera nemá žrát jen za 2 hodiny dát vodu a nechat ho ty 2 hoďky v přepravce... Kuličky máme zelené :-D ale píchnout mu narkózu bylo dost vtipné. Dělali jsme to na 3x.. hrozně sebou škubal a byl neudržitelný...
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    Nj, Hroch byl jak ciperka hned jak jsme prisli domu a do dvou hodin znasilnoval kocku:-) jen po jidle zvracel, takze kdyz vet rekne, ze do vecera nesmi nic jist a pak jen trosicku, tak priste uz to dodrzim


    U ostatnich nesiamek jsem postavil prevpravku do pokoje, vedle dal zachod, a dal jim cas se zmatorit. A jludal at nelezou do vysek. do vecera byli fit
    GIO
    GIO --- ---
    PHOE3E: no, nevim,vim minimalne o trech, tkere ji nesou jakoby ani nebyla.
    PHOE3E
    PHOE3E --- ---
    Pry siamky tu narkozu tezce nesou, ze se snazi hejbat a ono to moc nejde, takze sebou kazdou chvilou prasti o zem.. Prave vymyslim tu dobu, kdy se bude probirat.. Zrovna je kuchan :)) jeste sem ho nevidela.. Za chvili si ho jdu vyzvednout, tak zjistuji info :))
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    Jak to myslíš - aby si neublížil? Pokud je z narkozy probraný, tak není problém. U kocourů je to hračka a ani se jim to nešije.
    PHOE3E
    PHOE3E --- ---
    Tak i Dobca sel pod kudlu.. Jak dlouho ho mam nechat zavreneho aby si neublizil??
    GIO
    GIO --- ---
    :))
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    Ja jsem Hrochovi k narozeninam na dalku zaridil narozeninovou veceri:-) a druhej den krome meho navratu dostal navdavkem vycvik od moji segry a musim rict, ze ji poslouchal nakonec naslovo i tvari tvar takovemu pokuseni jako jidlo:-)
    GIO
    GIO --- ---
    6. ledna měli rok pusinky...
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    už rok? Toto letí teda!
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    APRILMOUSE: černotí stín je strašidelnéééj :-))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam