• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    Tento klub je věnován siamským, orientálním kočkám (IV.skupině) a jejich chovatelům, majitelům a příznivcům. Chtěla bych se tu zaměřit na zkušenosti s těmito neodolatelnými ufonky, na výstavy, zkušenosti s chovatelskými stanicemi. Na nástěnku bych chtěla postupně dát seznam chovatelských stanic u nás. Vítané jsou samozřejmě fotky vašich drzounků.

    Siamská kočka je drzá, panovačná, dotěrná, domýšlivá, pyšná, hlučná, něžná a okouzlující. Svým uhlazeným, cizokrajným zjevem, zbarvením a safírově modrýma očima bez vyjímky každého upoutá.

    rozbalit záhlaví
    P4INTER
    P4INTER --- ---
    GIO: celej den sem nebyl doma musim se optat az pijde pritelkyne. tak nevim esi nepredvadi zas jen herecke vykony od doby co sem prisel jen smutne polehava a potaci see tak rikam budu na tebe hodnej sundam ti limec sundal sem mu limec a uplne ozil hned se rozbehl za babunkou tak nevim ted esi to vse jen nehraje on je fakt hrozna herecka
    GIO
    GIO --- ---
    no mi to moc ok neprijde.. pije a ji? vylucuje? nedycharychleji?
    P4INTER
    P4INTER --- ---
    Je mozny ze se po kastraci klepe jak kdyby mu byla zima?
    P4INTER
    P4INTER --- ---
    GIO: hlavne doby je po tatnkovi a ten mel limec a vak jako blazen takze bude asi po nem babunka je po dvou hubenourech takze je i ona kost a kuze doby ma jen vak a limecek zacinajici ale treba je i malinkej byl oproti subovi jednou tak malej ;)
    GIO
    GIO --- ---
    COVERDALE: nasadte nejake krmivo pro kastraty a bude klid..
    GIO
    GIO --- ---
    PHOE3E: tak hlavne je ti kocour a ti jsou proste tezsi..

    BRANA
    BRANA --- ---
    COVERDALE: prekrasne .)
    ta prvni je podobna moji Siame
    ano me taky zacala mrouskat az po roce, za to ale cim dal vic, a nakonec min
    PHOE3E
    PHOE3E --- ---
    MAIKOR: ti vyfotím jeho klokaní vak :-D a dvojitou bradu.. oproti babunce je fakt tlustej.. ale babca je extremni vyzablinka.. typicka siamka :)
    COVERDALE
    COVERDALE --- ---
    Musíme jí krotiť a snažme se dávat dávky jako před kastrací, ta by byla schopná sežrat uplně všechno hlavně Isině leze pořád do misky.
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    PHOE3E: záleží na konstituci :) Ale Dobík mi jako tlouštík nepřipadá. To přeháníš :)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    COVERDALE: Jestli ti připadá, že se zakulacuje, tak nasaď light krmivo nebo dávej menší dávky. Naše Elza byla vždycky strašná rachotina hubená a mívala plnou misku k dispozici. Po kastraci se zakulatila, takže grancle dávkujeme a dáváme jí momentálně spíš míň, aby zas trošku zhodila.
    COVERDALE
    COVERDALE --- ---
    tak to jo, tak to je v pořádku :D
    PHOE3E
    PHOE3E --- ---
    COVERDALE: Náš Dobča má 3 a půl kila :)) je takový tlouštík malý.. ale i vyzáblá Babunka má 3 a půl kila, takže to nebude tak zlé :)
    COVERDALE
    COVERDALE --- ---
    Chtěl bych se zeptat Lili už je vykastrovaná a začala dost přibírat, měla normálně 2,5 kg a najednou po 3 měsících po kastraci už 3,5, taky vám začali tolik přibírat? A druhá otázka, Isis je už rok a ještě nemrouskala, a jak jsem všude koukal tak kočky začínají už v 6ti měsících... Začala něčí číča mrouskat až po roce?
    SARRI
    SARRI --- ---
    COVERDALE: ta kocka je jak z duny .. freemanka!
    COVERDALE
    COVERDALE --- ---
    a tady ještě jedna společná
    COVERDALE
    COVERDALE --- ---
    tak jdu představit naše princezny, Isis a Lili (vlevo isis, jak jsme si ji prinesly domu a v pravo lili, kterou jsme "adoptovali" v roce
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    GIO: joahaa, už tomu rozumím :-)
    mi naši zakazovali co mohli, místo psa jsem nejdřív dostala rybičky, pak morče a následně křečka. Takže teď se vyžívám, bo muž je oblomný :))
    ANABEL_LEE: nebo! :))
    GIO
    GIO --- ---
    ad pavouci, no.. vzhledem k tomu,ze mi rodice taky nic nezakazovali, ani mysi, kterych se moje mamka boji a nakonec je chovala v naruci, tak mu taky nic zakazovat nebudu, sklipkana taky, i kdyz to bude teda ocistec pro me.)
    GIO
    GIO --- ---
    MAIKOR: no on ma povoleno to, co ja uz nesmim.)) pry kdyz to bdue chtit kluk, tak to poridime.))

    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    MAIKOR: nebo slepice....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam