• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    Krasny, a bez toho klokaniho vaku co ma Hroch na brise:-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    abych nespamoval jen kockoimages, neco z vystavy

    Vystava Diplomat 2012 - týrání ufonů... - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=6WgikoKnxV8


    Vystava Diplomat 2012 - týrání ufonů #2 - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=OiiN8d9aN2U
    RBIKER
    RBIKER --- ---
    ok. dík za informace:)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    RBIKER: to je jasné přezubování, za pár dní jí ty mléčné vypadnou. Možná už dnes je nemá.
    EVILMIND: ty jsi démon :-DDD
    RBIKER
    RBIKER --- ---
    EVILMIND: :))) to by bylo blbý, máme malou vanu :)
    FLOE
    FLOE --- ---
    :]]]
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    RBIKER: zacal bych se obavat teprve az ji zacne rust treti rada, a zacne se dozadovat trvaleho pobytu ve vode
    RBIKER
    RBIKER --- ---
    FLOE: je jí půl roku. naše prvorozená "normální" kočka to tak ale neměla... ale jestli přezubuje,tak ok. jak dlouho to tak trvá? abychom jí nemuseli pořizovat rovnátka? :)
    FLOE
    FLOE --- ---
    RBIKER: jestli je to kote, tak prezubuje :]
    RBIKER
    RBIKER --- ---
    ahoj, mám na vás dotaz. siamku mám první a nemám jí s čím s rovnávat. Dneska jsem jí koukal do tlamy a myslím si, že jí máme trochu zmutovanou. místo jedněch horních špičáků má dva vedle sebe. vnitřní delší, vnější kratší. Je to správně je je to jakási vada?
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    prisla mi tahle prosba, fotky kocek mam v mailu, kdyby nekdo mohl pomoct, predam info

    PROSÍME POMOZTE !!!NALÉHAVÉ!!! V sobotu večer mi volala zoufalá paní Hochová z Telče.Sama pečuje o několik pejsků.Večer u ní zazvonil nějaký pán s tím,že pro ní něco má a strčil ji do ruky krabici a ihned odešel.Když paní krabici otevřela našla tam čtyři zubožené kočičky plemane sphynx.Jsou v otřesném stavu,špinaví,nemocní,hrozně zanedbaní.Paní není na kočičky přispůsobená,v bytě má jen pejsky.Přesto je ochotna u sebe kočičky nechat než se najde nový majitel,ale spěchá to.Kočičky má v koupelně v teple,ale psiska je tam cítí a tak má doma pořádně veselo. :-( Prosíme pomozte.Najde se někdo kdo by si některé nebožátko vzal a postaral se o něj? Pouze pro vážné zájemce.Jedná se o dva kocourky a dvě kočičky.

    Moc děkujeme.
    Funková Ludmila
    Opuštěné kočky Polička
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    GIO: se mi děsně líbí :D

    no kdybys věděla, co jsem provedla :D :D já ti písnu na icq
    GIO
    GIO --- ---
    APRILMOUSE: si delas srandu nebo to myslis vazne? :))(jestli treba nemluvis ze zoufalstvi, pote co dcerka vyvedla neco nepristojneho.)
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    GIO: úúúúúžasná :D
    GIO
    GIO --- ---
    na noc si ji uz zase beru do loznice a trosku se to lepsi..
    GIO
    GIO --- ---
    MAIKOR: jj usi ma peknoucke, ona je umi krans eklopit kdyz je ve vystavni pozici,a le normalne je ma akorat, zadny extrem, to se mi libi no..jsme se hedaly, ale strasne ted zlobi. fakt strasne. je to cislo nehorazny.
    GIO
    GIO --- ---
    MAIKOR: v breznu se chystame na vystavu, tak snad pote..
    GIO
    GIO --- ---
    nn, to u nas se siamkama moc neplati, holky jou vylozene "moje". ale kordula ma rada vsechny a nas oba teda nejvic.. ale rekla bych, ze mne preferujou obe.. spis je to rozdil proti soph, ktera kubu vzala na milost vpodstate nedavno a nejvic kdyz jsem byla v porodnici a lehce po tom.. ted uz je zas "moje", ale panicek ji zustal uz v oblibe tez..
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    kočky jsou vždycky víc náchylný ke chlapům mi přijde. Tož třeba se baterky ještě zadaří :)) Ty uši má Kordul moc hezky nasazené. Taková zlatá střední cesta bych řekla.
    GIO
    GIO --- ---
    panicka ona rada.)

    a jeste nejaka pozovacka, ale ze by se obtezovala otevrit oci, to ne.. pritom to umi, jak mela kotata, mela oci jak baterky furt
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam