• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    CORIM
    CORIM --- ---
    Jo - ale vase kocky vazej 2kg i s pelechem. Muj kocour ma 5.5kg a kocka ma 4.1 kg.
    COVERDALE
    COVERDALE --- ---
    tak to zname :D hlavne kdyz se nase letiste promeni v bojiste
    CORIM
    CORIM --- ---
    COVERDALE: Ja sice nemam siamky - ale bezne provadi prubehy pres mne kdyz spim - a jediny co mne probudilo bylo kdyz mi jeden ze zbojniku slapl do ksichtu.
    COVERDALE
    COVERDALE --- ---
    :D tak to ti zavidim, me vzbudi kazda blbost
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    COVERDALE: já teda u mrouskání dokážu zcela prasácky spát :D po dvou v noci špatně spících dětech mě nějaký kvílení jen tak nerozhodí, nasadím režim "Nevstávám, to není moje" a že mě to vzbudí 4x do noci je fakt pohoda :D
    Spíš lituju sousedy, kteří si ty kočky nevybrali.. takže u nás to bylo ted po prvním mrouku okamžitý výjezd (A že nám tu ještě ty dvě holky řvaly duet..)
    P4INTER
    P4INTER --- ---
    GIO: vypada to ze ne e :( jaksi se nedari. kdyz chce babu suba se flaka a kdyz ona nechce tak zas na ni lozi no :-D ale prubezne se krejou tak uvidime no. Jeste nejakou chvili u nas bude suba tak snad to zvladne treba bude ted znovu mrouskat
    GIO
    GIO --- ---
    a uz je kocka nakryta?
    P4INTER
    P4INTER --- ---
    tak dobik ma zanet v pacce zrejme od toho jak se se subou perou :( takze antibiotika a vyplachovat. Chudak malej
    COVERDALE
    COVERDALE --- ---
    hmm tak to doufam ze to bude jako minule ze po tydnu prestane, a pofrci k panu dokotorovi
    GIO
    GIO --- ---
    :)) no,... moc ne.)) tale co mame taky mrouska docela dlouhodobe v kuse, a moc se nevyspime,a le ja ji vetsinou uondam a dve tri hodinky spinka..
    COVERDALE
    COVERDALE --- ---
    *budi
    COVERDALE
    COVERDALE --- ---
    pul roku? to jste jako pul roku nespali? U nas to je fakt peklo nas budu po pul hodine
    GIO
    GIO --- ---
    no ale siamka jaksi nekdy zadnych ctract dni mezi nedava, my takhle cekali pres pul roku az uz kocka byla zneustaleho mrouskani uplne spatna. doporucuji hned jak prestane vyrazit..
    COVERDALE
    COVERDALE --- ---
    ja ji prave chci nechat vykastrovat, nam pred 3mi tydny prvne mrouskala a rikali jsme ze 14 dni po mrouskani pujde pod kudlu, ale ona zacala znova grrrrrr
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    COVERDALE: jasne, vyhod ji na mraz, to bude asi nejlepsi neprijemne prostredi... moc ti nepomuze nic, leda kastrace
    GIO
    GIO --- ---
    u siamky se to postupne navic prodluzuje.
    GIO
    GIO --- ---
    no, nechci plasit, u nas bezne dyl..
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    tak to nevím, ale mrouskání u nás běžně týden...
    COVERDALE
    COVERDALE --- ---
    Tak nám doma už 4tý den isis mrouská, máte nějkou radu jak to zkrátit, někde jsem slyšel že se má kočce dělat nepříjemné prostředí, co je na tom pravdy?
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    GENEVIEVE: despair hreje nenavist k mejm dvoum kamoskam, co sedej naproti
    jinak samozrejme, kdyz lezi u topeni, ma bodyguarda netopyra. ta dohlizi na jeji neruseny odpocinek
    http://img5.rajce.idnes.cz/d0509/5/5758/5758779_229c7c41015e74fb1cfa33455fe424b0/images/abc_0041.jpg
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam