• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    GIO
    GIO --- ---
    a pritom siamky a ori jsou takove inteligentni kocky, jen ten Tygr je voleček.)
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    APRILMOUSE: muj orientalec je to same, lehce drbat jo, ale pochovat, no to vubec, to je rev ja kdyby ho na noze brali.. on je teda rozumu mdleho .)
    GIO
    GIO --- ---
    jezis ty pacniky, jak od cokoladicky umatlane,t o je krasna, bych ji je furt muchlala.))
    GIO
    GIO --- ---
    co furt mate, dyt je krasna, dokonce i ty usi ma skoro stejne jako Pšškota.))
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    Agátek hruštička - cože? kdo vypl to topení? Kikot - cože? cože? něco se tu rozdává zadarmo? cože? já chci taky! někdo něco říkal? cože? cože? :)



    Jdu to hodit i vedle, když jsem jsem se tu tak namáhala a vyndat to prádlo ze sušičky teda :D
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    jsem šla udělat nějakou tématickou fotokartóčku teda :) jdu to stáhnout, at se tu jen nekecá
    GIO
    GIO --- ---
    ja jdu radsi spat.)
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    APRILMOUSE: dokazu si to zive predstavit :) ja mam takovou protahlejsi hrusku, a dole takovou scvrklou a krabatou, kdyz sedi :)
    GIO
    GIO --- ---
    a vubec, nepomlouvejte je, maji titul ? maji! z Karlovych Varu! tak co:))))
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    APRILMOUSE: bych to vyfotila, ale oba kluci (zaplaťpánbů) spí a manžel je na noční a Aguška si hřeje pupek na sůše :) a nemá čas
    GIO
    GIO --- ---
    bože!!:-D
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    MRNOUS: mno ona jako vypadá.. jako hruštička :D jak měla od začátku furt tu rýmu, tak se asi malinko zakrsla a je taková malá. No spíš.. krátká :) takže má hlavu s šilhátkem, pak ty ramínka a když ji zvedneš, tak pod ramínkama máme tu hruštičku :D
    GIO
    GIO --- ---
    nemrzi me to ani trochu, vazne.
    GIO
    GIO --- ---
    nemrzi, ma se fajn, to je nejdulezitejsi.)
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    GIO: ale stejne te mrzi, ze Hroch neni vystavni a chovny, priznej se :)


    APRILMOUSE: hele a kulati se Agus i z vrchu nebo z vrchu vypada jak studijni material anatomie a kouli ma akorat zespodu na brise? :)
    GIO
    GIO --- ---
    :) to rikam, raj na zemi.))
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    MRNOUS: vycpat žrádlem, kulička je estetická :D :D


    GIO: no my je zase moc nevychováváme, tady se žere z talíře a tak :D co si kdo počestně ukradne, to je jeho (pokud to teda není půl kila masa co rozmrzá na oběd) :D Ted jsem si udělala vajíčka a piškota mi krade máslo z rohlíku a já nemůžu nic dělat, protože píšu :D
    GIO
    GIO --- ---
    lidi, vy jste super nove rodinky, uz vam to nekdo rek? my jsme tu tak chčasné, že jsme to tak dobre udali.) lip to vazne neslo.
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    me je tak yuprimne jedno, ze Hroch silha ...

    ale s tim vakem, to by chtelo neco delat, je to velmi .. neesteticke :)
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    GIO: ne :) a je nám to upřímně jedno
    MRNOUS: ne :D má ho vyplněný tukem :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam