• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    Tento klub je věnován siamským, orientálním kočkám (IV.skupině) a jejich chovatelům, majitelům a příznivcům. Chtěla bych se tu zaměřit na zkušenosti s těmito neodolatelnými ufonky, na výstavy, zkušenosti s chovatelskými stanicemi. Na nástěnku bych chtěla postupně dát seznam chovatelských stanic u nás. Vítané jsou samozřejmě fotky vašich drzounků.

    Siamská kočka je drzá, panovačná, dotěrná, domýšlivá, pyšná, hlučná, něžná a okouzlující. Svým uhlazeným, cizokrajným zjevem, zbarvením a safírově modrýma očima bez vyjímky každého upoutá.

    rozbalit záhlaví
    GIO
    GIO --- ---
    APRILMOUSE: tyvoe nojoo ona si rika, kurnik ja se vidim!!chuderka.)
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    GIO: úplně jiná. Piškota naprosto konsternována, nezmohla se zatím ani na syčení :D zřejmě ještě nezjistila, že to není ona sama, nebo já nevím :D
    GIO
    GIO --- ---
    tsyvado to je zizala non plus ultra co.)) ale jde krasne poznat od piskoty teda.) je jina.)
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    je NESKUTEČNĚ milá a přátelská :)
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    tak mám Diké doma :) asi se bude jmenovat Pupík ha ha ha (Dikynka se nám fakt nelíbí). Je neskutečně úžasná :) tak miloučká... vylezla z přepravky, posadila se k malýmu na gauč a jako uvítání mu sežrala kus jogurtu :) Za chvíli hodím aspon nějakou fotku z výstavy, má úplně jiný výraz než Piškota, mnohem jemnější... Agátka předstírá, že Pupík neexistuje. Mic si zřejmě ještě ani nevšimla, že tu máme něco novýho. Pikota přilítla, protože se otevřela kapsička a nevěřícně zírá :D :D - KLONY ÚTOČÍ a máme to...
    GIO
    GIO --- ---
    jasny, uz jsem to pochopila.))
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    a tachimas orca vim jak vypada..mam ho vytistenyho doma od t doby, co mam Pejra..i s jeji maminkou
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    jo Tojfika. mne se bikolori nikdy nelibili. miluju cerny kocky
    to, ze mam dve dvojbarevny o nicem nevypovida..proste ot tak vyslo
    GIO
    GIO --- ---
    ENKATT: jo pockat ja mozna blbe pochopila, ty sis nasla toho Tojfika?:)

    jsi sikovna, ja jsem blondaty jelito.))
    GIO
    GIO --- ---
    SIMON*CZ
    http://chssimon.wz.cz/felinoterapie.htm

    http://chssimon.wz.cz/kocky/il_divo_1.jpg

    jo a tojfik je Slovinec teda, tka se mu za to srbsko omlouvam.)
    GIO
    GIO --- ---
    a tojfl taky dela felinoterapii prave..
    GIO
    GIO --- ---
    ja nemusim ty bicolory, ale chapu, ze tobe je to blizky.)) mi se libi nejvic klasicti pointi a pak celocernoty/celobeloby
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    GIO: tak jsem si ho nasla a je prvotridni a pani chovatelka navic dela felinoterapii
    GIO
    GIO --- ---
    mi se taky moc nelibi, vic se mi libi treba tojfl...Il divo con imporio, to ej ten import pani stenickove, nejaky srbsko nebo co to je.
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    ENKATT: mi prijde uzasnej :-) ale jo, zrejme ojel :-)
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    ten tachimas orca ojel asi vsechny orientalky v cr, coz? :-))) a pritom je tak osklivej
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    jeee, mit dve cernoty doma, to uz musi byt trosku strasidelne :-)))
    GIO
    GIO --- ---
    APRILMOUSE: Agat ma drobny oba rodice..to jen hroch je hroch:)
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    Piskoty tata je Orca Tachimas, tahle mala cernutka je po Baalovi Gusanera (tj. orca je deda, tappi simon babi) obe jsou geneticky mega slibny ... ale teda na vyatavy pecem :-)
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    ... Piskot mi vubec prijde desne velka.... ona je panterka :-) Agatka je proti ni takovy prdecek :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam