• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    GIO: to musíš jak my - jednu pryč a tři přibrat :D :D :D
    GIO
    GIO --- ---
    vypruzene siamky jsou tez trest bozi.))
    GIO
    GIO --- ---
    no, tak uvidim... my mame docela dost prostoru,t ak ji pak zkusim nejak oddelovat a postupne srocovat, ale ja nikoho dat pryc nechci no... kocour uz by z toho zas mel megatrauma a kordulu fakt nedam..
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    u nás kastrace nepomohla :( ani s agresí, ani s chcanděním
    GIO
    GIO --- ---
    my mame furt pochcany gauce... uz me vytaci trosku, ale musim se ovladat, to ji tesi kdyz se rozciluju.))
    GIO
    GIO --- ---
    no Kordula je na dalsi kocky zvykla, obavam se, ze u nas pomuze kastrovat, a vyresi to i jeji agresi vuci Jonášovi..
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    GIO: u nás to bylo Mimi (vlastní odchov hm...) a pomohlo až to, když jsem ji věnovala kamarádce do domácnosti bez žádné další kočky... prostě ona NESNÁŠÍ jiné kočky. A bylo to šílený, děti jsem neuhlídala moc, takže se pořád pralo a pralo... do toho bylo mimino (jako u vás)... postele jsme přikrývali igelitama... jako děs :( taková vypruzená barma je fakt dárek
    GIO
    GIO --- ---
    APRILMOUSE: no, pochcany uplne vse mame ted zrovna my, zacinam byt zoufala, protoze na to opravdu vubec nejsem zvykla, doposud jsem to kockamvzdy bez nasili vysvetlil, ted to nejde... naisntalujeme kameru, abychom vedeli, kdo to dela nejvic, i kdyz adept(ka) je skoro jisty(a)...
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    ENKATT: já taky ne, Pupína mám s podmínoku, že mi nezačne nějaká z koček prasit - po šestli letech pochcanýho úplně všeho jsem na přírůstky opatrná :D :D
    GIO
    GIO --- ---
    ja vim no, ale mam pochopeni, kazdopadne mozna by bylo fajn drzet orientalce ve dvojce s nejakym ze svych znamych kocek, jestli s nimi ma dobre vztahy, lip to stehovani ponese, pokud je takova trhlina.. u nas je to s videnim kooucra uz lepsi, kdyby ho ovsem vzdycky kordula nezmlatila, kdyz se nekde mihne, pujde pod nuz a bude.. asi.. koza jedna
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    no tebe nemyslim, neboj :-) ty mas v tomhle smeru do zasoby ))
    GIO
    GIO --- ---
    no, ja ani omylem, kordula mi tu dela rozbroje kculi JOnasovi primo pekelne.)))
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    ehm mam tu challenge - co vy na to? nechcem, aby ten kocour trpel. fotku budu mit snad brzo.. nejaky samaritan?

    od Aleny: koncem dubna budu přijímat 2 desetiletý kocoury a jednu pětiletou kočku kvůli alergii takže moc místa nebude. ale ti jsou kastrovaní a pravidelně očkovaní. jeden kocour je orientálec. u toho se bojím že tu změnu možná neustojí. pán říkal že ho mají 6 let a první rok ho téměř neviděli. ale jsou prý hodní a čistotní. manželka je alergička ale držela se díky práškům bohužel se jí to po porodu rozjelo do astma a prášky už nepomáhaj.
    GIO
    GIO --- ---
    mucmuc.)
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    Tak první schůdek k oblíbenosti u stávajících obyvatelek překonán :) Pupík s Agátkou jsou už kámošky :) (Piškota ji občas propleskne a Mic stále předstírá, že druhá černá kočka je jen halucinace vzniklá rychlým pohybem Piškoty)
    DOMINIQUE01
    DOMINIQUE01 --- ---
    APRILMOUSE: je nádherná :)
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    tak to tu probíhá až neuvěřitelně klidně. Né že by teda Pupíkovi holky myly hned záda, ale maximálně tak zasyčí, když se potkají nevyhnutelně blízko :D jsem fakt překvapená (možná působí ty černé mimikry, tak si nejsou jistý, jestli ji odněkud neznají) :D
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    GIO: nooooo... až Mic zjistí dalšího parazita... :D
    GIO
    GIO --- ---
    kdyz bude nejhur na obou frontach, tak to zkusime:)) ale u vas urcite bude klid
    GIO
    GIO --- ---
    hehe no ja ti neivm, ta moje bestie by tuhle krasnou a milou jemnou damu urcite rasovala. a ja bych ji musela prerazit.)) ale neco na tom je.))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam