• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    GIO
    GIO --- ---
    MAIKOR: no, treba tim namacenim kapsicek, nebo zkus vyvar, nebo vodu s fgukopurem ma kordul rada. nebomisek hodne, nektere to laka vic pit.. na kazdou kocku bohuzel zabira neco jineho a na nektere nic.) ja mam nastesti vsechny kocky hodne pijici
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    GIO: a jak se snažit aby pil? :)
    GIO: aha, ok. Zakoupíme, píšu si.
    GIO
    GIO --- ---
    nn, ten svrab neumi
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    frontline by to nepořešil? Zrovna doma jednu pipetku mám...
    GIO
    GIO --- ---
    na bordylek dej stronghold za krk preventivne, nic nezkazis
    GIO
    GIO --- ---
    jo, to bude ono, tak jenom sa snazit aby pil no.. ale pokud to ma dluohodobe,t ak oni to mivaji i jako "zlozvyk".. u tech bilych je to i svetloplachosti trochu
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    GIO: tady na fotkách byl ospalý, tak je měl povytažené, ale i když je vzhůru, tak je trochu má. Elza to nikdy neměla, tak nevím co dělat. Pije právěže celkem málo mi přijde. Do kapsičky mu přidávali vodu, aby měl dost tekutin. Měl nemocné ledviny a asi na to pití bude náchylný.
    No a hlavně v uších má bordýlek, trochu mám obavu, že to nebude jen špína. A v puse má pár zubů pohnilých, ale nenechá mě abych se mu na to podívala. Musíme na něj zatím ofafrně.
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    ENKATT: jj, mazlil se hodně a usnul mi tam na klíně, paní se z toho rozplakala.
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    zatím je máme oddělené, Elza na něj jen nakoukla, povrčeli a posyčeli. Jinak je velice mazlivý, což si užíváme, bo Čumi je netykavka :) a má srandovně nakřáplý hlas :) Jsme z něj paf :)
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    koukam nafasovala si stejny kresilko jako ja k persanovi))))
    joo samje uzasnej. sem si ho stihla i pohladit
    GIO
    GIO --- ---
    MAIKOR: jinak vecna, ta ocicka nejak resite? nerikam, ze moje kocky to nemivaji bezne, ale nekdy to znaci prooblem, pije dost?
    GIO
    GIO --- ---
    nas JOnáš furt zlobi na gauc cura prokazatelne on, s Kordulou furt bitky, ale ted uz spis jenom rev a behacka teda.. boji se min,a le je proste potouchly a bud tak zhrzeny, ze uz neodpusti nikdy nikomu, nebo je proste necistotny.. ale prijde mi, ze se bizi chvile, kdy na sebe necha konecne sahnout aniz by z toho mel sok. ja uz jej parkrat pohladila, ale byl dost nespokojen a pak rychle zmizrl..
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    dobrou chrrr
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    aha, asi nějaká cácorka, no nic, je čas na šlofíčka
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    co je to za vetřelce v mojí kouplně??
    GIO
    GIO --- ---
    a jak zapadl do party?
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    kdo to načuhuje ve dveřích?
    GIO
    GIO --- ---
    koukam havanak.) ti jsou trosku na hlavu, ale ktere siamy(ori) nejsou ze:-D
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    Ahoj, říkají mi Samuel už jedenáct let, tak doufám, že to nehodláte měnit!
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    naše Elzička alias Čumička
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam