• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    GIO
    GIO --- ---
    ja bych je zavirala, na noc, jinak nechat, dobre to delate. ja to ted taky zavadi, protoze nejvic bitek je vnoci a timse to koriguje a kot uz se taky rozkoukava.
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    Podávám hlášení od nás :)
    Samík se hezky rozkoukal a vůbec se nebojí. Je to veliký mazel a dům už stihl komplet prozkoumat. S Čikem se očichali a dobrý. Na psici se podíval stylem co to jako má být, ale když je její pelech volný, tak se na něj v klidu vyvalí. Ale s Elzou je to horší. On je na ni strašně zvědavý, vraučí na ni jak kočka v říji. elza se ho strašně bojí. Když chce před ním prchnout, tak ji pronásleduje a končí to fackovanou. Až mám strach, že si ublíží.
    Nechat je tak, nebo to korigovat? Samíka na noc zavíráme, aby byl klid od rvaček, ale přes den má volný pohyb po domácnosti.
    Každopádně se věci vyvíjejí diametrálně odlišně než jak jsme si to představovali.
    LAMICZKA
    LAMICZKA --- ---
    APRILMOUSE: Aguš je zkrátka boží! a víc fotek víc víc! :)
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    priste budou hezci fotky, tohle jsem fotila líně z okna a v podvecer :-) dneska zkusim sehnat druhy voditko a vylezt taky do travy a treba dojde i na motejly hehe :-)
    GIO
    GIO --- ---
    dyt nesilha, ma ty oci krasne vycentrovany:))
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    APRILMOUSE: takhle v prirode tam navic Agate muzes photoshopem dolepit nejakyho zive vypadajiciho motyla na nos, a uz vubec nebude tak divny, jak silha! :-)
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    Venčení Agátky a Bubáka :) ostatní neprojevují sebemenší zájem, Agátka je přímo nadšená, Bubo bere obojek jako nutné zlo při průzkumech přírody :)





    ALINEARTODE
    ALINEARTODE --- ---
    GIO
    GIO --- ---
    no, moje babicka mela kocoura,nejaky import, co ji prijel vlakem v bedynce, a ten nebyl amputovany, ale mel ocasek nadvakrat zalomeny, jako klicku. coz byl tehdy standard.
    takze praxe nebyla amputovat, treba to bylo ze zdravotnich duvodu, po urazu a tak.. nas Sahyb byl cistokrevny, osikilovy siamak, tehdy to byly jine kocky trochu.)
    SARRI
    SARRI --- ---
    hele mistni odbronice .. dneska jsem mluvila s jednim panem, co mi vypravel, ze meli jednu s prvnich siamek v 60tych letech, meli ji pry ze zoologicke zahrady .. a mela kupirovanej ocas, tusite proc se to delalo? jen tak ze zajimavosti, prijde mi totiz ze ocas je svym zpusobem komunikacni nastroj pro kocky a tim padem i dulezitej tak proc by jim ho chtel nekdo brat ..
    GIO
    GIO --- ---
    on je hodny..
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    GIO: Jonas je pro hodneho kocoura, tohle je proste Lumca
    GIO
    GIO --- ---
    no prekrten, zustava jonášem, ale lumir je to slusnej
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    ADITU: ne, je to lumir
    ADITU
    ADITU --- ---
    ANABEL_LEE: zpívá? :))
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    dovolila bych si sem poznamenat, aby se na to nahodou nezapomnelo, ze Giovcin Jonas byl vcera prekrten na Lumira, protoze se to na nej daleko vic hodi :D
    GIO
    GIO --- ---
    ENKATT: mozna jen spinka, no.
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    tak třeba je to jen bordýlek.
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    u sama nevim jak se svrabem - persan nema, cernota barcelona taky ne
    GIO
    GIO --- ---
    jj, je 17. 8.2008
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam