• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    GIO
    GIO --- ---
    ja mela piskomila, krecka a jeste neco, uz nevim, a nejak jsme si neporozumeli vsechno mi chciplo predcasne. pak jsem mela potkanku a ta bya SUPR. ta chybi dodnes i mji mame, ktery ji puvodne chtela vyhodit z baraku(ale to jen tak kecala, druhy den uz ji mela na rameni, ocas neocas.)
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    EVILMIND: ja mela nejakyho angorskyho. nemel me rad az do sve smrti, na kterou jsem cekala dlouhe tri roky
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    naši džungaráci mřížema nelomcovali, protože byli ve skleněném terárku, ale vynahrazovali si to běháním v kolečku. To pak stačilo namazat panty a byl pokoj :) Horší bylo když se v noci začali hádat :)
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    EVILMIND: já jsem na drobný hlodavce fakt úchyl, když na ně někde narazím na návštěvě, tak si nemůžu pomoct a oňufávám jim bříška :D :D no kdyby mě někdo nekrotil, tak mám doma fakt asi zoo :D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ENKATT: ze jo, ze lomcujou! me to nikdo nechtel verit, ale dzungaraci proste stojej u mrizi, drzej je packama, a zurive s nima tresou, celou noc...

    kazdopadne obcas na ne kocky koukaj kdyz je nosim hadovi, a je to spis takovej zdvorilej zajem... mozna kdybych ho pustil na zem
    GIO
    GIO --- ---
    MRNOUS: ten jeho frnak zeru
    CORIM
    CORIM --- ---
    APRILMOUSE: Ja byl dneska v soku - Elias mi tu ulovil vosu - a to jako ze uspesne a prave ji dodelaval a chtel ji sezrat - a kdyz sem se dival co s ni delal, tak IMO mu bylo jasny ze to je vosa a ze to ma zihadlo - nekolokrat ji primacknul packou k zemi - pokazdy do ni docela flaknul - tak ted nevim jestli sem udelal dobre ze sem mu ji sebral ...
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    no my tu s kockama bez problemu meli osmaky, potkanky i rybicky a vse umrelo starim... ja mivala dzungaraky jako dite, miluju ty m koralkovy oci a vecnou nacurenost :-) no ale stejne smula no.
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    APRILMOUSE: nechci vedet, jakou by mel zivotnost
    ja jsem kdysi krecky mela a jsou to nepratelska zvirata, ktera ve den spi a nejsou videt a v noci lomcujou mrizema. nedaj se ochocit a smrdej. nastesti nezijou dlouho. jo a bacha,docela schopne se mnozi.
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    abych vám sem nedala páteční Piškotu, kterážto před pár minutama ze skříně shodila (a rozflákala) přepravku na kočku....


    /manžel mi včera zakázal pořídit si křečka... ani argument "žádný křeček - žádná láska" nezabral :D a přitom by se nám (rozuměj mně a kočkám) nějaký roztomilý junkarášek táák líbil! :)
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    MRNOUS: :-)))) vyhrala bych jednim zlym despairim pohledme, ale neni ori/sia, tak si ji setrim
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    ENKATT: to teda cumim :) vyhravas prebijenou v siamkoorientalkach :))

    ENKATT
    ENKATT --- ---
    MRNOUS: stredecni pyyyr!!!
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    uterni hroch :)

    ENKATT
    ENKATT --- ---
    patecni pyyr
    AMOPRA
    AMOPRA --- ---
    Taky se vaše siamka tak usmívá? vždy, když si jde na mě kočka lehnout, tak nastolí blažený úsměvný výraz...

    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    Malá a Piškota :D najděte 150 rozdílů...

    TESAY
    TESAY --- ---
    SARRI: je. "Mamo, chystajte slávu". :D
    SARRI
    SARRI --- ---
    gay wedding jeste neni povolena u nas, ne? ;DD
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    ježíííš, to je sladký! To je jak na svatební oznámení :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam