• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    GIO
    GIO --- ---
    PALIULI: ale ty jiny kocky bude mit u tebe, ne doma, jestli tomu dobre rozumim, to aby byla furt u tebe na hlidani teda.)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    PALIULI: připrav se na teror. Nenechají si ujít jedinou příležitost, kdy můžou prudit a otravovat. Parťák je pro ně adekvátní jedině stejně prdlé stvoření. Připrav se taky na velmi vyvinutý hlasový fond, který mě jako začátečníka zprvu velmi překvapil i když jsem to očekávala. No ale jinak to jsou samozřejmě miláčci a nedáme na ně dopustit :))
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    PALIULI: ja byal vloni na tri tydny a uplne v pohode. a to kocka mela jen obden krmice a obcxas u me nekdo prespal. hlavne, ze mela jiny kocky, ktery mohla otravovat. ale lidi miluje taky vsechny
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    PALIULI: hlídání zvládne :) podle mě siamka bude milovat každýho, kdo si s ní bude hrát :D ale fakt počítejte s tím, že to bývají VELMI extrovertní a zvědavá zvířata, takže o ni zřejmě budete zakopávat při každém kroku :D Není to kočka, o které by člověk doma nevěděl. Společnost koček potřebuje, se psem by neměl být problém :)
    PALIULI
    PALIULI --- ---
    Zajímalo mě hlavně, jestli psychicky unese to hlídaní na delší dobu -GIO díky za odpověď :)
    Jediná kočka to nebude, máme doma dva kocoury (jeden kastrovaný, s druhým asi nebude moci být pořád) a pejska. Já se teď učím soužít s aktivnějším kocourem než je líný britsko-perský, ten má i něco málo ze siamek. Bohaté zkušenosti, pravda, teprve sbírám.
    COVERDALE
    COVERDALE --- ---
    Kdyz si poridis prvni siamku, pocitej s tim ze si casem budes muset poridit treba dalsi, ta nase byla sama doma fakt nestastna... a jak to siamky umi, davaji to velmi hlasite najevo nejen nam, ale i sousedum. Ale od te doby co ma kamosku tak naprosta pohoda...
    GIO
    GIO --- ---
    a souziti? no..ja je miluju, ale spouste lidi prijdou nesnesitelne, jen je u nas zahlidnou.))
    GIO
    GIO --- ---
    jinak sice je mi to casto vycitano, ale zkusenost je neprenosna. ja zkusenost myslim mam a rikam, ze siamky rozhodne nejsou kocky pro zacatecniky s kockama..
    GIO
    GIO --- ---
    to zvladne, ale nezvladne byt jedinou kockou v domacnosti, kor kdyz s ni nikdo nebude doma. to bude chudak.
    PALIULI
    PALIULI --- ---
    Zdravím a prosím o malou radu,
    sestra se zbláznila do siamek a už to vypadá, že si ji opravdu pořídí. Tak než se za měsíc pojedeme podívat na kotě, chtěla bych se zeptat zkušených, jaké s nima doopravdy je soužití - a zda siamka zvládne být měsíc u mě na hlídání, když bude sestra cestovat (bude mě znát od kotěte)....tak trochu se obáváme - neznáme ještě tak dobře jejich povahy a jak moc jsou fixovaní na jednoho člověka.díky
    GIO
    GIO --- ---
    nene, hlidame cubu svagrovi, ta je jak nase.)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    nj, ale jednu výhodu to přeci jen má. Elza je mnohem mazlivější než obvykle. Asi je ráda, že nás má :) A psa už absolutně neřeší, teď je nepřítel numero uno Samík.
    Počkej počkej, jak tři psi? Nějaké přírůstky u vás? :) To musí být teda pohled, jako na Noeho :)
    GIO
    GIO --- ---
    ajeeje, no ony jsou to potvory zarputile, musime s nima mit trpelivost..

    mi tu ted pod nohama lezi tri psi a na nartech mezi nima dve siamky, kocour jen okukuje, ale pry se zatim neprida.))
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    Achjo, už to u nás začínalo vypadat nadějně, Elza se Samíkem se pár dní nebili a když už, tak to bylo jen tak zlehka. Ale dnes mě vyvedli z omylu. Samík ji zas pronásledoval jak umanutý a Elza hrůzou před ním prchajíc pozhazovala co mohla, div se nezabila jak se snažila vydrápat se před ním na okno. No a teď jsem jí při hlazení našla v kůži do krve zabodnutý dráp.
    Takže milý Samík vyfasoval samotku v koupelně, kde si pobyde pár dní.
    Já si tak moc přeju, aby se už konečně srovnali, hauu
    GIO
    GIO --- ---
    EVILMIND: docela maly na ten vek.))
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    jezis jakej uz to ma nabeh na hrozny ufonsky usi :-)
    DOMINIQUE01
    DOMINIQUE01 --- ---
    Nununununu .)

    COVERDALE
    COVERDALE --- ---
    :D rekl bych ze toto video od Disneyho je dokonale vystihuje http://www.youtube.com/watch?v=TpPGE_SKtA4
    PHONETIX_ROB
    PHONETIX_ROB --- ---


    Podrobné informace a potvrzení účasti zde:

    http://www.facebook.com/events/292729260818535/


    Omlouvám se za nevalnou kvalitu plakátu, ale nenašla se žádná firma či jednotlivec, kteří by jej zdarma udělali v profesionální kvalitě a tak si jej nakonec museli udělat pořadatelé sami...

    Mimochodem... zvukař, všech 8 kapel (včetně zahraniční), všichni pořadatelé i spolupořadatelé budou dobrovolně bez nároku na jakoukoliv finanční či jinou odměnu.
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    APRILMOUSE: maj to i vepsany v ksichtiku. uzasny zvirata
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam