• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    PHONETIX_ROB
    PHONETIX_ROB --- ---


    Podrobné informace a potvrzení účasti zde:

    http://www.facebook.com/events/292729260818535/


    Omlouvám se za nevalnou kvalitu plakátu, ale nenašla se žádná firma či jednotlivec, kteří by jej zdarma udělali v profesionální kvalitě a tak si jej nakonec museli udělat pořadatelé sami...

    Mimochodem... zvukař, všech 8 kapel (včetně zahraniční), všichni pořadatelé i spolupořadatelé budou dobrovolně bez nároku na jakoukoliv finanční či jinou odměnu.
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    APRILMOUSE: maj to i vepsany v ksichtiku. uzasny zvirata
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    ENKATT: já si taky myslím, krom toho, že jsou nerudný, tak navíc dovedou být zákeřný a mstivý, když není tak úplně po jejich :)
    GIO
    GIO --- ---
    APRILMOUSE: jak ktere teda.))) obe moje siamky s tim maji probelm, i soph teda..
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    APRILMOUSE: nastvana barma je snad nejhorsi co lze potkat
    CORIM
    CORIM --- ---
    APRILMOUSE: Tak to preformuluju - dlouhosrste britky taky :D
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    CORIM: o přátelskosti britek nemám nejmenších iluzí :D :D vlastně znám jen pár opravdu zlých koček a většina z toho jsou britky :D
    CORIM
    CORIM --- ---
    APRILMOUSE: Mno - britky IMO taky
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    no mně všeobecně přijde, že sia a ori jsou spíše rychle zvykací na jiné kočky :) taková nasraná ublížená barma, to je úplně jiná liga :D
    COVERDALE
    COVERDALE --- ---
    Jak to čtu tak to mám celkem štěstí, naše Isis (seal point) Lilušku (blue point) přijala v klidu, Lili sice první týden vydávala zvuky jak když někdo vrtá ale pak po čtrnácti dnech si zacali lízat navzájem kožichy a vše bylo v poho. A když se perou tak to je vždy jako hra, a když to přestane Isis bavit tak na ni zasyčí a Liluše dá pokoj
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    něžné a milé bestie :)
    GIO
    GIO --- ---
    jsou.. bestie to jsou.)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    já si stejnak myslím, že siamy jsou Jekyll a Hyde v jedné osobě :)
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    no viite ja mam mix cernou i bilou a tim padem zlo koncentrovane
    GIO
    GIO --- ---
    APRILMOUSE: ok, ja ti dam mileho kocourka a ty mi das tu zlatou cernotu(tu hodnou!),ú))
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    tak jo, nesmím být tak útlocitná a budem jim dávat víc prostoru na vyříkávání. Na noc a během naší nepřítomnosti je budem dál zavírat.
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    já jsem bijící se kočky taky teda řešila, nicméně jsme je oddělovali v době, kdy nejsme doma, aby se nezabily, jinak to bylo normálně otevřený a bitky se rozháněly... krmení na jednom místě, a když byly spící tuhý, tak jsme je k sobě různě nenápadně sunuli...

    a že tu taky byly bitky do krve :(
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    GIO: jehé to je totéž, co mám doma, jen inverzně :D :D fakt bychom to měly vyčenžovat!
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    no ale mám pocit, že všechno dělám blbě. Asi jsem málo trpělivá .))
    GIO
    GIO --- ---
    no vidis, ty vubec nepotrebujes poradit.)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam