• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    GIO
    GIO --- ---
    ja,a le ted nemam cas.))
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    super, kdo se k nám ještě přidá?
    SARRI
    SARRI --- ---
    tak damy .. prvni nastrel nastenky je hotov .. zatim je tam teda Maikor a Enkatt .. dala jsem vzdy po jedne fotce zvirete .. spoko?
    svy ufonyu prodam az jim nahlidnu do ockovaku ;)
    kdo chce dal na nastenku at pise ..
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    já to potírala, dokud jsem neměla děti... ted mám výchovy dost i bez toho, abych se ještě nervovala s kočkama :D :D
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    APRILMOUSE: mi to teda normalni neprijde, ale nasim kockam jo, nicmene vi, ze to potiram, tak tam chodi jen kdyz nejsem doma... ale chlupy jsou ve vsem stejne
    GIO
    GIO --- ---
    APRILMOUSE: naprosto:)) naprosto normalni, uďo:)
    CORIM
    CORIM --- ---
    APRILMOUSE: U nas oficialne nechodi. Dneska tam Ally ukradla 1/2 kureciho rizku a pekne ho ohlodala ...
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    u nás po lince sice nechodí, ale chlupy v jídle máme samozřejmě i tak. Bez nich by mi to snad už ani nechutnalo :-D
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    přijde vám tu všem, doufám, normální, že kočka chodí po lince? :D ted mi došlo, že možná někde nechoděj :D
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    MAIKOR: jako černý chlupy jsem našla i ve vajíčku a strouhance :D tuhle jem otevřela rajský protlak a hle! černý chlup! :D
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    APRILMOUSE: do-ko-na-lý! Piškotí záškodnictví v podobě nenápadného zachlupacování žampionů mě rozsekalo :)) A obrázek najdi sto rozdílů taky :)
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    tak černoty i sem :) obalujem žampiony... /vážně tu je ještě někdo, kdo si myslí, že dvě skorosestry černé orientálky se dají plést navzájem? :D /




    Už polož ten foták a koukej makat! :)

    ENKATT
    ENKATT --- ---
    tenhle okonori je skvostnej..ale v rusku
    Ориентальный кот дикого тикированного черного окраса питомника Даранид - Орс
    http://daranid.com.ua/ors.php

    ENKATT
    ENKATT --- ---
    hm michelangelo ma jednoho z rodicu koosjes controversy

    muj pejr ma samy arabsky zenjici jmena v pribuznejch, jak je to plny orientalek
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    GIO: je krize, vsechno se zlevnuje :)
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    GIO: ja vim ze je to stanice a sylvester hrochuv, taitnek toho navrhovanyho napadnika je koosje
    GIO
    GIO --- ---
    a ta babicka Okonor Naomi, tu tusim mam v rodokmenu nekde... ale ta je bozi, jak ma ty vysoky usi, strasne se mi libi
    GIO
    GIO --- ---
    ale tu stanici znam, zkusim se jich poptat
    GIO
    GIO --- ---
    MRNOUS: tsyvado ten bude drahej, ma v rodokmenu world winnera michelangela.))
    GIO
    GIO --- ---
    ENKATT: a kteryho koosje? to je nazev stanice.) Sylvester Koosje van Tutte - tatinek Hrocha..

    jinak nektera jmena jsoiu fakt bozska, taky se vzdycky bavim, najdu vam tu koosje stanici, tu si projedte, protoze tam maji perfektni jmena)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam