• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    Tento klub je věnován siamským, orientálním kočkám (IV.skupině) a jejich chovatelům, majitelům a příznivcům. Chtěla bych se tu zaměřit na zkušenosti s těmito neodolatelnými ufonky, na výstavy, zkušenosti s chovatelskými stanicemi. Na nástěnku bych chtěla postupně dát seznam chovatelských stanic u nás. Vítané jsou samozřejmě fotky vašich drzounků.

    Siamská kočka je drzá, panovačná, dotěrná, domýšlivá, pyšná, hlučná, něžná a okouzlující. Svým uhlazeným, cizokrajným zjevem, zbarvením a safírově modrýma očima bez vyjímky každého upoutá.

    rozbalit záhlaví
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    APRILMOUSE: moje je kočka přízemní a na linku kašle. Jakož i na další nábytky... a za to jsem jí nesmírně vděčná.

    SARRI: No, já Purinou v černejch pytlích krmila iks let a mohla bych dělat dalekosáhlé závěry, že kuli tomu má Tähti problémy se slinivkou, ale neobtěžuju se. Každopádně, včil už je starší a klidnější, ale zamlada se bohatýrsky nažrala, bohatýrsky napila, sedla, dvakrát grgla a jak jí to pěkně bobtnalo v žaludku, vrhla to vedle misky. A pak znova sežrala. Siamky a orientálky to prej rády dělaj.
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    SARRI: ja jsem presel na krmivo od Roayal Canin kvuli jednomu zvraceci/posrankovi .. kupujem Royal Canin Sensible, na mall.cz a bvyjde to tak 100 kc na kilo (max 120) .. co z mi prijde jako v pohode cena, zvlaste za klidny zazivani ..

    nicmene pointa je - i "superpremiovky" se daj sehnat za slusny prachy :)
    SARRI
    SARRI --- ---
    holky poradite mi s necim ..
    aktualne resim zvraceni svych kocek .. i kdyz maji pristup travy tak zvraceji temer denne a nerekla bych, ze to souvisi s bezoarama
    bylo mi porazeno, ze mam koupit pastu na traveni ve zverimexu. Pani ve zverimexu mi tvrdila, ze pokud krmim obycejnym zradlem (krmim timto coz kockam chutna a ze rou to oba dva .. http://krmeni.cz/produkt/purina-cat-chow-hairball/kategorie/purina-cat-chow-621 .. coz nazvala krmivem pro potkany naprosto nedostacujicim) tak v tom chybi cosi co jim pomaha travit a proto zvraceji .. netusite co je na tom pravdy?
    prodala mi tohle s tim, ze jim to mam davat furt a ze tehle 100g je asi na tyden ..
    Gimpet Pasta Malt - Soft Extra 100g - Trávicí systém | HappyPet.cz
    http://www.happypet.cz/pro-kocky/vitaminy-a-leciva/travici-system/2633-gimpet-pasta-malt-soft-extra-100g/

    a muj dotaz .. opravdu je to zradlo takovy svinstvo? prej mam krmit superspemiem .. popravde receno to mi prijde zbytecne drahy .. pokud mam neco menit tak bych rada nakej dobrej pomer cena vykon .. ted me mozna ukamenujete, ze chci na kockach setrit ehm
    dal je mi jasny, ze kdyz pasta nezabere tak asi veterina prijde na radu ..

    a dalsi vec .. jak casto odcervujete pokud kocky krmite syrovym masem (at premrazenym nebo vnitrnostma)?

    zamerne pisu spis vam siamkarkam nez do obecnyho kociciho auditka
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    proto jsou ty siamky tak popularni, se to da krmit vokurkama... :-)

    Джиджи Ал Котконе на 18 г.(№3) - YouTube
    https://www.youtube.com/...feature=player_embedded
    BRANA
    BRANA --- ---

    GIO teda silny i tak, to jsi hodna

    je s nima legrace :)
    CORIM
    CORIM --- ---
    GIO: Fotky!
    GIO
    GIO --- ---
    tak uz jsou v tom stanu obe holky a fackujou se skrz vchod:))
    SARRI
    SARRI --- ---
    PETTA: si kdykoli vitana ;) dalsi ruce na hlazeni ;))
    GIO
    GIO --- ---
    jsem ditku poridila ve sleve stan z ikea a kdo myslite, ze v nem furt je?

    ano, Cruella:) dokonce uz se snazila odvlect odtamtud i plysoveho zajice, co vypada jak prejetej,)
    PETTA
    PETTA --- ---
    SARRI: ja se na ne nekdy budu muset prijit podivat na ufonky :D
    PALIULI
    PALIULI --- ---
    GIO: škoda, že ale uplně nepatří do klubu :) , já bych nejradši do ocicata doplnila kousek siamky
    SARRI
    SARRI --- ---
    DOMINIQUE01: ja taky nemam a zamerim se na to je konecne udelat
    DOMINIQUE01
    DOMINIQUE01 --- ---
    Když já nemam žádnou pořádnou fotkuuuu :/

    Rori Sultan Chan, OSH n, 6.11.2009
    GIO
    GIO --- ---
    MAIKOR: ocicat je tak trochu siamká to by nemusel byt problem pokud splu navic budou vyrustat...
    SARRI
    SARRI --- ---
    tak i za nas.. aspon jsem zjistila, ze suta mel nedavno narozeniny ;)

    Redy (Ultra Red Happy Eyes), sia d, 5.8.2008


    Suta (Suta Happy Eyes), sia d, 19.6.2008
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    raději siamy dvě :)
    PALIULI
    PALIULI --- ---
    Díky za všechny rady. Nakonec je sestra přemluvena a pořídí si siamku a mnou vnucenou ocicat kočku, alespoň zatím to tak vypadá.
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    GIO: pro nas to pozde neni, ale pokud je to pozde na tebe, tak skoda :)
    GIO
    GIO --- ---
    stejne bych urcite bulela, ze me nepozna.)))
    GIO
    GIO --- ---
    MRNOUS: ja budu v praze jen dnes vecer kolem osme a to uz je na navstevy pozde ale pristi tyden mozna pojedu.)
    GIO
    GIO --- ---
    no a uz zas bulim, jsem strasna..:))
    GIO
    GIO --- ---
    prala jsem se pul roku, pak jsme bohuzel prohrali..ale byl bozsky, skvely a jak rika maikor, stopu zanechal mnohonasobne vetsi, nez byl on sam, trpaslicek muj milovany..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam