• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    GIO
    GIO --- ---
    nojo, ted v tydnu nejspis.. ale naznacuje mrouskani, tak trosku vaham, je to potvora.)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    Kvůli těm zdravotním problémům, že? kdy ji to čeká?
    GIO
    GIO --- ---
    kordula jde na kastraci.))
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    a tréning mojí trpělivosti :))
    A co u vás nového? Kromě udobřených zvířat? :)
    GIO
    GIO --- ---
    urcite, i tohle je vyvoj.)
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    info od nás
    Elza a dědek Samuel včera vedle sebe v klidu povečeřeli a fackovačku si nechali až po jídle. Nevím jestli se mi to jen nezdá, ale frekvence bitek se unás ustálila tak na 1-3 denně. Na noc si Elzu bráváme k sobě abychom se vyspali, protože teta Cita (pes) je vždycky rozhání při sebemenším vrčení.
    No a ještě jsme zjistili, že Samík je nahluchlej. Vůbec nás neregistruje, když kolem něj procházíme, tak se furt chudák leká. Ale když ho volám k jídlu, tak to slyší. Možná neslyší ani Elzino vrčení a proto to seznamování jde tak ztuha. Ale tak furt ještě sázím na začátek topné sezony. U rozpálených kamen se musí skamarádit! :-)
    GIO
    GIO --- ---
    MRNOUS: ono to dost zkresluje,t y stiny, s tim silhanim to zas tak horky neni,a ony i zkresluji ty modre oci, vypadaji silahvejsi,a le kdyz se clovek podiva poradne, ma ty zornicky temer ve spravne pozici,a diva se treba na blizsi bod.. kordula nesilha vubec a obcas to nekde tak vypada...
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    GENEVIEVE: on neni nejak extra zvlast drobnej ... zalezi s cim porovnavas :)

    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    MRNOUS: ty kráso! já chápu, že špatný úhel pohledu, ale takhle vypadá vážně jako macek :-)
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    CORIM: a tlustoch!!

    CORIM
    CORIM --- ---
    MRNOUS: Šilhoun!
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    ja jsem chtekl vyfotit Hrochovy modry oci,l kdyz vlastne nemam zadnou fotku jeho oci ..

    mno, tak asi takhle to vypada :))

    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    APRILMOUSE: a za dalších pět minut přinese telátko :-)
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    Piskota je desne kontaktni kocka. Chovat nechce, na kline sedava malokdy, ale kdyz muze, tak se porad k nekomu tiskne. Kdyz vlezu do postele, natiskne se asi do 20 sekund :-)

    ENKATT
    ENKATT --- ---
    upadly netopyyyr
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    mam tu dva naramky s netopejrama, kdyby nekdo chtel. z kazdyho jde cast ceny na utulek (precjen uplne zadarmo jsme je nedostali)
    pripadni zajemci posta...
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    rozkošná basement cat :)
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    No a kdopak se to kouká takhle nasraně celý svůj život? :)

    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    my máme jen malou klec, tak se u ní střídají po dvou :D :D

    no mmch mám asi novou kočku jo :D teda venkovní :D asi si to nějak říkaj, ale poslední tři dny mě ve čtyři ráno chodí navštěvovat za okno nááádherná tříbarevka.. no přiznávám, že jsem jí dala vždy najíst, byla hrozně hezká a milá a povídala si se mnou :D a dneska jsem už koupila teda spešl jídlo jen pro ni... takže mi asi zůstane. Kdybych neměla doma takový nával, tak si ji vezmu i domů, je fakt přenádherná, taková jak od Lady :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    APRILMOUSE: a to kouka jen jedna kocka? :-)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam